PDA

View Full Version : И сега на къде?



zority7
06-05-2010, 08:29
Здравейте,това е втория ми пост и този път проблема е по серозен :-k момчето дето обичам,ме излъга :( тъй като ние се запознахме в скайп и тои отначалото много ме сваляше чак втория ден и номера си ми каза,и започнахме да си говорим,тои ми говореше за бъдещето как като завъша ще живеем заедно,че иска аз да съм му последната и т.н.Но до тук с хубавите работи....идва лошото ,тъй като бях малко подозрителна дали наистина ми говори сериозно или само си говори така,аз си направих 2-ри скайп и го намерих там :D :D ,представих се за друго момиче ,пратих му и снимка на друга с което много не се гордея,но... :( и тои почна като с мен да се държи да и казва как иска да е с нея,даже и тела си даде .....Това направо ме разби,сигурна на всяка говори така,след всичко което ми каза,че иска да е с мен завинаги :cry: помогнете ми ,защото съм в безизходица,като се има напредвид че щях да му се оттдам....... :smt022

valdesbg
06-05-2010, 08:31
Ще се самоцитирам от една друга тема:


Ей, пак филмчета :)

Що не залягате над уроците, тамън сега му е времето? Любовните терзания ще ги минете, няма да избягат. Ама поне да ви влезе нещо в главата дотогава.

bobito_th
06-05-2010, 08:47
че иска аз да съм му последната

Не вярвай, когато някой ти каже подобно нещо !



аз си направих 2-ри скайп и го намерих там :D :D ,представих се за друго момиче ,пратих му и снимка на друга с което много не се гордея

Типично лапешки изпълнения !!



помогнете ми ,защото съм в безизходица,като се има напредвид че щях да му се оттдам

Имаш ли 13 ?? От колко време се познавате, че да скачаш в леглото му ?? Както каза valdesbg, сядай да учиш и не се занимавай с глупости ! :?

zority7
06-05-2010, 08:50
На 15 съм и съвсем не е така както си го представяш ти,е да това със скайпа не беше много добро ,с което пак казвам не се гордея :( ,но когато човек се съмнява прави какво ли не...заедно сме от 5 месеца :roll:

EndlessVoid
06-05-2010, 08:52
Само skype ? Телефонни обаждания ? А дали и снимката, която ти е пратил е негова :D Я се осъзнай малко :D Как можеш да обичаш някой, който лети в бъдещето, което даже не познава :D А и да го обичаш :shock: Т'ва ми се струва пълен абсурд, ако сте го карали само на skype и телефонни разговори...

... направо ми идва за double facepalm :D Т'ва ме хвърли в тъча :D

bobito_th
06-05-2010, 08:55
На 15 съм и съмсем не е така както си го представяш ти,е да това със скайпа не беше много добро ,с което пак казвам не се гордея :( ,но когато човек се съмнява прави какво ли не...

Щом си на 15, би трябвало да мислиш повече. Например преди да скачаш на някой може първо да го опознаеш. "Но когато човек се съмнява прави какво ли не" защо трябва да прави какво ли не ?? Защо не седнете да си поговорите, но не по телефона или в скайп. А от колко време сте заедно ?

SmilezZz
06-05-2010, 09:02
Как може да обичаш някого,който дори не си го виждал,а само по скайпа..Лапешки истории..Ей,този скайп и "любовта" в нея ще ви убие..Чесно ви казвам :? А и щом си на 15 би трябвало да разсъждаваш като голям човек,а не като ...... децата в детската градина :?
Сега гледаш живота си напред..И Не вярваш на тези "Искам да си ми последната и тем подобни"..

wasch0
06-05-2010, 09:04
Виж, когато някой започне да ти говори от първия ден, че те обича, че ти си единствена, не му вярвай.. Той не те е опознал, нямате спомени заедно, как така те обича !? Доста си наивна..

П.П. Поговорете, бъди искрена, кажи му какво всъщност чувстваш, кажи му за скайпа...бъди честна : )

УСПЕХ !

mechtaq_za_teb
06-05-2010, 09:07
Скайп?! :-o

zority7
06-05-2010, 09:07
знам,че връзката по интернет,не е реална,че неможе да ти донесе нищо добро и никога не съм вярвала,че мога да имам нещо общо с момче по този начин,но просто стана...И аз бях против такива връзки,но ето че аз самата попаднах в такава ... и няма нужда да казвате лапешки истории защото не са такива :)

onestar
06-05-2010, 11:15
^ А какви са?

Освен да му кажеш "Сбогом" не виждам какво друго можеш да направиш, за да си помогнеш.

Не искаш да го делиш със... х-брой момичета, нали? Ако е така - действай.

didi0804
06-05-2010, 14:36
Айде стига с тея глупости !!Щяла да му се отдаде - я се съвземи малко :?

darsit0
06-05-2010, 14:58
чакай, че нещо не разбрах... на 15 смяташ да се "отдаваш" на някого :shock: ми аз тука чета разни други теми и почти всички пишат, че са на 15-16 години и са прайли разни работи с другия (и не само) пол и после "бременна ли съм", "бременна ли е", "заряза ме на другия ден", "имам голям проблем", "как да кажа на нашите" или "гей ли съм", "лесбийка ли съм" и т.н... :? :? :? просто е ТЪПО !!! :-o

w0lf
06-05-2010, 15:06
еми зарежи го...ааа така де..блокирай го по скайп

BlueFace
06-05-2010, 15:08
Прекалено много станахте наивните малки момиченца ,които се вързват на първата мила приказка,която им се каже ... :?

Както каза valdesbg -залагай над уроците,за любовните терзания/драми/филми има много време ....

ronzss
06-05-2010, 15:28
Какво мога да ти кажа, освен да спреш компа и да погледнеш реалния свят. Айде стига с тия лапешки истории вече. :?

zority7
06-05-2010, 15:49
мерси на всички които ми помогнаха в избора :-) благодаря,вече разбрах какво трябва да направя и че не трябда да се доверявам :)

Still1ME1Still1HERE
06-05-2010, 18:09
Безизходицата е задънена улица, а не крастопът :D