PDA

View Full Version : трябва ми помощта ви ;(



fanincety
06-05-2010, 10:02
Хора помогнете :-k снощи бяхме на купон в една приятелка с приятеля ми, но както се досащате сигурно-бях пияна до смърт. :smt064 Тръгнахме, но тъй като аз не знаех к`во правя, съм го наранила доста.(не разбирайте погрешно, не съм го обиждала или нещо от сорта, но за сметка на това му се е наложило да лъже майка си.) Разочарован е от мене.. :smt095 :-# Носил ме е на ръце, но пътя до нас е доста..падала съм :booooomb: повръщала съм.. но той не може да гледа как хора повръщат (и той може да повърне) .. Накрая видял човек на улицата и го помилил да ме закарат зедно..човека дошъл с кола..ау...Иии да мисля,че разбирате за какво става въпрос..Кажете как мога да му се извиня.. : x :-# :smt102
:smt100 :smt100 :smt100 ..Влюбена съм в него, не мога да го оставя да си тръгне ей така.. :-# :cry:

Не знаех къде другаде мога да пусна тематa : x

Elenichkaa
06-05-2010, 10:04
ти сериозно ли?????? :-o

fanincety
06-05-2010, 10:06
не разбирам дали се гавриш или не..но ;( да сериозно !

Elenichkaa
06-05-2010, 10:08
^не се гавря...задавам въпрос.

Иначе знам ли....защо не пробваш да кажеш просто"Извинявай,съжалявам,не трябваше изобщо да пия..."?

wasch0
06-05-2010, 10:11
Направи му изненада, докажи му колко го обичаш и обещай да не се повтаря :)

DesireToFire
06-05-2010, 10:15
Абсолютно нормално е да ти се сърди. Много грозна гледка е било. Извинявай му се, кажи че ще разбереш ако от първия път не може да ти прости, докажи му колко държиш на него. Поне знаеш, че държи много на теб. Малко хора биха направили всичко това, което той е направил за теб на негово място.

fanincety
06-05-2010, 10:44
блягодаряя ! (:

но той каза " с извинявай нещата няма да се оправят"

:o :-#

zority7
06-05-2010, 11:35
кажи му ,че знаеш ,че няма да се оправят,но неможеш да върнеш времето назад нали? :) ще ти се посърди малко ,но накрая ще ти прости,било му е гадно но сега случило се е човешко е

BlueFace
06-05-2010, 11:45
Не можете да си направите купон без да се напиете като животни ... :? Съжелявам ви. :(

Незнам как точно да му се реваншираш ,но според мен трябва доста да се постараеш.

П.П. На думи всички сме силни ,но действията имат много по голям ефект.И 100 пъти да му кажеш извинявай е все едно ....

valdesbg
06-05-2010, 11:48
Пиши се бита карта. На мен ако ми го направят тоя номер - тотално ще зачеркна девойката от всички списъци. Без право на завръщане. А ако той не го направи значи... нещата ще завършат със сълзи. Защо.. не ми се обяснява. Кратичко казано ще е поради много невзети под внимание фактори.

SmilezZz
06-05-2010, 12:03
Абсолютно нормално е да ти се сърди. Много грозна гледка е било. Извинявай му се, кажи че ще разбереш ако от първия път не може да ти прости, докажи му колко държиш на него. Поне знаеш, че държи много на теб. Малко хора биха направили всичко това, което той е направил за теб на негово място.

IndependentGirl
06-05-2010, 12:32
Не можете да си направите купон без да се напиете като животни ... :? Съжелявам ви. :(

Незнам как точно да му се реваншираш ,но според мен трябва доста да се постараеш.

П.П. На думи всички сме силни ,но действията имат много по голям ефект.И 100 пъти да му кажеш извинявай е все едно ....
Съгласна съм..

Ах, колко жалка и грозна гледка е момиче да е пияно, а и не само момиче.. ;x
Ако бях на мястото на приятеля ти не бих търпяла подобно поведение.. още повече, че си го злепоставила и изложила и него..

lubomirky
06-05-2010, 12:41
Пиши се бита карта. На мен ако ми го направят тоя номер - тотално ще зачеркна девойката от всички списъци. Без право на завръщане. А ако той не го направи значи... нещата ще завършат със сълзи. Защо.. не ми се обяснява. Кратичко казано ще е поради много невзети под внимание фактори.

е чак пък.. вярно е, че когато отиваш някъде с приятелката си винаги се стараеш да не се напиеш, за да знаеш какво правиш, но на всеки се случва един път да мине границата.

де да те знам к'во ще правиш, извинявай му се там, постарай се да му се реваншираш по някакъв начин и му обещай, че повече няма да се случва такова нещо.

Vanish
06-05-2010, 13:12
Ебати свинята.
Моята приятелка ако се натряска така, директно на улицата ще я оставя.

Да не говорим, че момиче да се направи на Мики Маус е абсолютно грозно и противно.

eatshitsfuckinbitchezhah
06-05-2010, 13:25
Тва да се умъртвявате,че да повръщате и да ви носят .... баси ужаса

ScarletBite
06-05-2010, 14:08
Отвратил се е, нормално.
Пиши се "бита карта", както каза Влади, и се научи да се държиш като дама!

fanincety
06-05-2010, 19:06
Тва да се умъртвявате,че да повръщате и да ви носят .... баси ужаса

на мен за първи път ми се случва.. : x не е като да се напивам на всеки купонн..! Винаги си знам мярката, но този път прост не прецених ;[[ ..

ПТ:Уважавам Ви мненията.Прави сте момиче съм, грозна гледка е ..
БТУ не знам къде съм писала и то за бита карта :-o

DarknessAngel
06-05-2010, 19:59
Имаха впредвид,че те е отписал.
Със сигурност не му е станало особено приятно. Направи му изненада,отидете някъде на пътуване за ден.
Със думи няма да се получат нещата. Не задълбавайте повече на темата. :)

valdesbg
06-05-2010, 20:25
Ми никога не е късно да станеш за резил. А предполагам знаеш че човешкото доверие и мнението за теб се руши много лесно.

Да, грозна гледка е, ужасна..отвратителна. Пияно момиче... Също толкова отвратителна и ужасна, колкото пияно момче..

И да - вече се е отдръпнал от теб... ако има мозък в главата.. не би трябвало да затопля отношенията си с теб. А ако няма - всичко това ще завърши със сълзи.

fanincety
06-05-2010, 20:51
мм..оправихме се..! :grin:

Звънна ми по телефона и ми каза "Мило забравила си нещо пред входа!" аз погледнах през терасата и видях,че e долуу.. : x Ако имах крила, в тоя момент щях да литнаа : x Гушна ме, аз аз нз защо ама заплаках като първото бебе.. : x

BoBa4eWeR
06-05-2010, 21:00
като неможеш да пиеш защо го правиш... аман от излагации :-D :grin: 8)

fanincety
06-05-2010, 21:58
като неможеш да пиеш защо го правиш... аман от излагации :-D :grin: 8)

:razz: :razz: :razz:

tItEufFf
06-05-2010, 22:04
Да знаеш, че ако му обещаеш да не се напиваш никога повече, наистина се постарай това да не се повтаря ;)

cinderella_gugutka
06-06-2010, 07:45
но както се досащате сигурно-бях пияна до смърт.
Ами чесно казано това,че си била пияна до смърт не ми беше първата мисъл.Изобщо не ви разбирам по-малките как на всеки купон гледате да се напиете възможно най-много.Алкохола е предназначен да се поотпуснеш,да ти стане весело,а не да повръщаш,да се излагаш,да не можеш да вървиш и т.н. Сега ще си береш срама.Иначе освен да му се извиниш друго нищо не можеш да направиш :? Ако те обича достатъчно ще ти прости-все пак не си направила нещо кой знае какво

fanincety
06-06-2010, 07:50
но както се досащате сигурно-бях пияна до смърт.
Изобщо не ви разбирам по-малките как на всеки купон гледате да се напиете възможно най-много.

Никога не съм се напивала до такава степен ;]] И не гледам да се напивам, а аз почти всяка седмица съм на купон..Това, че някфи пишлемета на по 13 години се напиват постоянно, не значи, че ние..малко по-големите също го правим (:

cinderella_gugutka
06-06-2010, 07:59
Добре,връщам си думите назад...каквото станало -станало.На всеки се случва да попрекали някой път.Според мен не би трябвало да те остави само заради това.Вярно е било грозна гледка и си му навлякла проблеми,но в крайна сметка точно за това са по-близките хора-да си помагат в трудни моменти.Поговори с него-дай му да разбере,че наистина страшно много съжаляваш и че няма да се повтори и той би трябвало да ти прости :)

kindergarden
06-06-2010, 08:03
еха много яко сте се оправили
радвач се за вас :grin:
все пак на всеки се случва да сбърка
тука безгрешните веднага те отписаха бахти... :booooomb:

FromAutumToAshes
06-06-2010, 08:37
Мда.. Влади и аз не те подкрепям в това отношение, на всеки му се случва да се напие 1 път.. Въпроса е да не ти става навик :D

Мии мацка... Не знам к'во да ти кажа. Не говори, а действай ;) Ако ме разбираш :) Успех..

fanincety
06-06-2010, 17:20
Мда.. Влади и аз не те подкрепям в това отношение, на всеки му се случва да се напие 1 път.. Въпроса е да не ти става навик :D

Мии мацка... Не знам к'во да ти кажа. Не говори, а действай ;) Ако ме разбираш :) Успех..

Действаах :oops: и се оправихмеее [sun] !


еха много яко сте се оправили
радвам се за вас :grin:
все пак на всеки се случва да сбърка
тука безгрешните веднага те отписаха бахти... :booooomb:

Thaankss.. :)
А те безгрешните винаги са много, нали знаешш (:

4o4ina
06-06-2010, 17:27
Ако те обича ще остане с теб! :wink:

BlueFace
06-06-2010, 17:52
но както се досащате сигурно-бях пияна до смърт.
Изобщо не ви разбирам по-малките как на всеки купон гледате да се напиете възможно най-много.

Никога не съм се напивала до такава степен ;]] И не гледам да се напивам, а аз почти всяка седмица съм на купон..Това, че някфи пишлемета на по 13 години се напиват постоянно, не значи, че ние..малко по-големите също го правим (:

Тука имаме самочувствие на големи,А? :razz:

Bixel
06-06-2010, 17:55
анален секс, няма друг начин

myNameIsImmortal
06-06-2010, 19:00
А защо не си от момичетата, които пият някой коктейл колкото да не е без алкохол, да си повдигнат малко настроението и т.н..
Разбирам аз момче да се напиеш като свиня да.. но за момиче.. поне да е било в границите.. :-o
За съвет не знам какво да кажа.. просто трябва ти сама да намериш решение и по някакъв начин да покажеш, че това е било грешка от твоя страна..

YouMakeMeSmile
06-06-2010, 19:32
олеле майкоооооо :lol: :lol: :lol: :lol: най- големия срам е да се напиеш пред гаджето ти.. ц ц ц .. как си могла да го позволиш, алкохолът ли е по- важен?! отишла си да се забавляваш с приятели, а не да повръщаш, леле... и аз пия по купони, но в умерени количества и винаги се държа адекватно...леле.. луди деца, тъжна картинка :(

FromAutumToAshes
06-06-2010, 21:12
[

Действаах :oops: и се оправихмеее [sun] !

[ [/b]


Радвам се за теб ^^

FreakBitch
06-06-2010, 21:33
и все пак.. приятеля ти явно е доста против алкохола... :D само веднъж съм правила този номер: якото напиване пред гажето.. същата картинка като теб.. :X .. човека си ме заведе до нас, всичко точно (само дето майка ми не ми се зарадва много), но с приятеля ми.. на другия ден се посмяхме доста.. :D но сигурно защото и аз доста пъти съм участвала в носенето му до тях.. :D както и да е, гаджетото ти е свястно момче ;) да знаеш 8-)

TheElizaLuka
06-07-2010, 11:42
Spored men e adski grozno edno mimiche da se mukne po putishtata piqna do kozirkata :-& :-& :-& :-& :-& no ako wse pak ti prosti to znachi naistina te obicha!Kusmet s momcheto!! :smt057 [/i]

DemonchY
06-07-2010, 19:54
Ебати свинята.
Моята приятелка ако се натряска така, директно на улицата ще я оставя.

Да не говорим, че момиче да се направи на Мики Маус е абсолютно грозно и противно.
Не че нещо, ама не ми мина и през ума да я оставя там... Обадих се на майка, че ще закъснея, казах й какво е станало и защо се мотая и тя ми се развика докато ме остави да й обясня, че не мога да я оставя там на тревата :)
И да, аз съм момчето, за което се говори (: И колкото и някои да приказват много, тези неща се прощават, но не се забравят ;)

Vanish
06-07-2010, 20:12
Ебати свинята.
Моята приятелка ако се натряска така, директно на улицата ще я оставя.

Да не говорим, че момиче да се направи на Мики Маус е абсолютно грозно и противно.
Не че нещо, ама не ми мина и през ума да я оставя там... Обадих се на майка, че ще закъснея, казах й какво е станало и защо се мотая и тя ми се развика докато ме остави да й обясня, че не мога да я оставя там на тревата :)
И да, аз съм момчето, за което се говори (: И колкото и някои да приказват много, тези неща се прощават, но не се забравят ;)

к, човек.

ти си си ти, аз съм си аз.

mArMaLaDkA
06-07-2010, 20:16
Тези неща се прощавали, но не се забравяли. :razz: Ще кажеш, че ти е изневерила с 2-ма едновременно.
Супер сте ми странни, честно.
Не знам какво да кажа.
Да не казвам голяма дума, ама ако аз се насвяткам така жестоко на купон, че и да правя сеири, и то пред приятеля си, после би ме било срам да го погледна момчето в очите с месеци. Майната му на "грозното" и "противното", просто достойнството ми ще си е заминало и ще съм разочаровала не само него, ми и себе си.