PDA

View Full Version : много я нараних..



wasch0
06-05-2010, 10:29
имах една пирятелка, вярвах й много, обичах я и я ценях..
тя знаеше, че обичам едно момче, давашеми съвети как да се сближа с него.. докато ми казваше как аз да се сближа тя се е ближавала и.. застана намоето място.. аз й наговорих ужасни неща.. че не съм го очаквала от нея, че наситина й вярвах безусловно.. казах толкова убиди.. не знам просот как да й се извиня, какво да направя, за ми прости.. тогава наистина бях многооо наранена.. тя ми пращаше хронология как той й казва, че я харесва и как тя съжалявала, не искала да стане така :?

как да се извиня..
как да поправя това което направих, думите, които изрекох ;(

Goddess
06-05-2010, 10:31
И защо пък ще й се извиняваш ? Тя е постъпила долно.

krokkrok
06-05-2010, 10:33
И защо пък ще й се извиняваш ? Тя е постъпила долно.

+++ звучиш малко жалко в момента...не искам да те обиждам , но мисля,че трябва тя да търси начини да се извини,а не ти :shock:

SmilezZz
06-05-2010, 10:33
Много тъпо сте постъпи ли и двете!!!
Щом ти е добра приятелка,защо не й даде втори щанс ? А се скарахте само за едно момче :?
Не знам..Кажи й,че не ти е добре без нея или ддз

danibebi
06-05-2010, 10:40
Мм..ти си я наранила,а тя теб не..така ли? :?
Щом толкова искаш да сте пак фр.говори с нея.Кажи и,че я цениш,обичаш я и тем подобни.Ако и тя го иска,нещата ще се оправят.

wasch0
06-05-2010, 10:43
е, аз простих..
просто.. настрадах се за него вече.. #-o

iiordanova
06-05-2010, 11:29
Е , тя е постъпила подло!
И двете имате вина за караницата ..
Ако сте истински приятелки ще се оправите. В този момент си покажете една на друга какво мислите ..
И според мен тя трябва да ти се извинява , а не ти!

elito0o0o0
06-05-2010, 12:22
Сигурна ли си, че тя е наранената, а не ТИ?! :?

elito0o0o0
06-05-2010, 12:42
кога ще разберете, че приятелството е НАД момчетата? :?Да бе, и аз това се чудя.. Само за едно момче да се скарам с някоя приятелка ще бъде супер глупаво.. Майната му.. има и други момчета, не е само тоя. ;)

SmilezZz
06-05-2010, 12:45
кога ще разберете, че приятелството е НАД момчетата? :?Да бе, и аз това се чудя.. Само за едно момче да се скарам с някоя приятелка ще бъде супер глупаво.. Майната му.. има и други момчета, не е само тоя. ;)Така е,но ето,че има и такива индивиди (за авторката и за нейнятя приятелка става въпрос)

elito0o0o0
06-05-2010, 13:18
кога ще разберете, че приятелството е НАД момчетата? :?Да бе, и аз това се чудя.. Само за едно момче да се скарам с някоя приятелка ще бъде супер глупаво.. Майната му.. има и други момчета, не е само тоя. ;)Така е,но ето,че има и такива индивиди (за авторката и за нейнятя приятелка става въпрос)Да.. все още им се чудя на акълите.. :?

JackSparrow
06-05-2010, 19:14
Убий я!















майтапя се уе

SheIsAggressive
06-06-2010, 08:11
И защо пък ще й се извиняваш ? Тя е постъпила долно.

miskaprizZ
06-06-2010, 14:28
И защо пък ще й се извиняваш ? Тя е постъпила долно.
+++++съгласна съм.... Тя трябва да ти се извини , а не ТИ ....помисли си дали една истинска fr би постъпила така.... :? :?

fUcKsMiLe
06-06-2010, 14:56
При мен беше подобен случай .. но аз си стоях на страна и вдигнах високо глава и сега вече всичко си ми е добре .. с изключение на това че така наречената ми " приятелка " се скара с това момче .. момчето тръгна със 3-та и така .. :lol: