PDA

View Full Version : Екскурзии TIME xD



bloodyred
06-05-2010, 12:53
Айде, дами и господа, най-хубавото време от годината, екскурзиите .. Къде ще ходите, кога, колко пари, колко хора .. ей така, разкажете, да се похвалите просто :P и да убиете време, докато дойде денят хах .. :lol:

shakira96
06-05-2010, 12:56
Ние сме на екскурзия в Пловдив на 14 юни. Не ми се вярва да е кой знае какво забавление, ама айде... :lol:

bloodyred
06-05-2010, 13:01
Ние ще сме на Пампорово, поне там ще нощуваме хах .. на 18, 19, 20 юни .. От 5 до 9 клас така че ще има доста народ явно, но нека .. 8-) От нашия клас сме 10 човека, което е доста добре, спрямо минали години.. Иначе запомних, че ще ходим освен по Пампорово, на Смолян, Перперикон, Бачковсия манастир, Асеновград, май .. Хотела ми изглежда много добре - http://www.evridika-bg.hit.bg/index.html - този е, дано си изкараме яко, живи и здрави само ще почакаме още 10на дни и така ..
80лева, като се включват само двете нощувки, пътните и вечеря .. :(

qg0dkata
06-05-2010, 13:25
Ние ще сме на Рупите, Сандански, Мелник, Рилски манастир .. някакви такива бяха .. около 5-6 обекта. Ще ходим на 14 и 15. Забравих как се казваше хотелът, ама дано да си изкараме яко. :D Парите изобщо не са много 65, като в това влиза всичко..пътни, ядене, 1 нощувка, дискотеки работии .. ;дд Абе бива, само дано да е готино. :lol:

elito0o0o0
06-05-2010, 13:29
Ние няма да ходим никъде! :-x :-x Така се нервя за това..

stelSs21
06-05-2010, 13:30
Еми ние ще бъдем на Златни пясъци за 2 вечери- на 11 и 12, ще бъдем 2 класа(около 40 човека)-65лв.

remix1912
06-05-2010, 13:55
Ние сме на екскурзия в Пловдив на 14 юни. Не ми се вярва да е кой знае какво забавление, ама айде... :lol:
Ай ся без убиди,в Пловдив ако не е забавно каде другаде?
Има кво да се види,особено в Стария град и на главната.
Че то вие от къде сте?

Princessani
06-05-2010, 14:15
Айде, дами и господа, най-хубавото време от годината, екскурзиите .. Къде ще ходите, кога, колко пари, колко хора .. ей така, разкажете, да се похвалите просто :P и да убиете време, докато дойде денят хах .. :lol: на екскурзия с класа не съм ходила от основното училище :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: даже не помня къде е било последно.С класа ми от средното никъде не сме ходили заедно :lol: :lol: :lol: бяхме ужесен клас :shock: :shock: иначе последно ходих във Върна ,няма мн за разказване и така.

remix1912
06-05-2010, 14:16
И аз с новия клас не съм ходил никога на екскурзия.Сега съм 11 клас смятай.Тая мойта класна е за разпъване.

joannalof
06-05-2010, 14:32
Ние ще ходим в Ловеч :-D Ако има някой от там може да сподели някакво хубаво местенце в града,което може да обиколим в свободното време :D

SummerDream
06-05-2010, 15:07
Само от нащо даскало ли няма да ходим никъде |-( Иначе миналия месец бяха организирали до Велико Търново/Копривщица, ама всичко се прецака и останахме без екскурзия..

Nestlee
06-05-2010, 16:06
Ние ще сме на Пампорово, поне там ще нощуваме хах .. на 18, 19, 20 юни .. От 5 до 9 клас така че ще има доста народ явно, но нека .. 8-) От нашия клас сме 10 човека, което е доста добре, спрямо минали години.. Иначе запомних, че ще ходим освен по Пампорово, на Смолян, Перперикон, Бачковсия манастир, Асеновград, май .. Хотела ми изглежда много добре - http://www.evridika-bg.hit.bg/index.html - този е, дано си изкараме яко, живи и здрави само ще почакаме още 10на дни и така ..
80лева, като се включват само двете нощувки, пътните и вечеря .. :(

80 лв, две нощувки? :shock: :shock: Елее, а на тея от моя клас им искаха 120 лв. за ЕДНА НОЩУВКА в хотел 3 звезди, пътните и две хранения или едно.


Ние ще сме на Рупите, Сандански, Мелник, Рилски манастир .. някакви такива бяха .. около 5-6 обекта. Ще ходим на 14 и 15. Забравих как се казваше хотелът, ама дано да си изкараме яко. :D Парите изобщо не са много 65, като в това влиза всичко..пътни, ядене, 1 нощувка, дискотеки работии .. ;дд Абе бива, само дано да е готино. :lol:

Я ме светни кога ще сте в Сандански за да ви разведа на забележитлностите в града. А те не са много, но имаме хубав плаж.
:D И кой клас сте ? 7,8,9..? :)

UnForgettableDream
06-05-2010, 16:42
Нашия клас вече ходиха на Лясковец :D Отказах се, защото ми писна всяка година Търново или Трявна.. Нищо против градовете - много са яки даже, ама като ще ходим на екскурзия има тооолкова много места, които може да посетим, а ние само тук в северна България се въртим.. Те бяха в 3 звезди мисля, 2 нощувки 85 лева..

Аз се уговорих да ходя на лагер за 10 дни - от 19 до 28 юли на Равда. :) 190 лева е цената, доста изгодно, само че в бунгала. Познавам само съученичката ми и сестра й, които ще са там. :D Ии разбрах, че ще са от 4 до 12 клас мисля от целия град, а аз никой не познавам както казах и се чудя с кого ще ме сложат там. :D :D Поне ще се смеят хората с мен. :-D

Unendlich
06-05-2010, 16:47
Ние ще ходим на Перперикон-Кърджали-Златоград-Смолян на 19-20 :)
С преспиване, естествено. Надявам се отново да си изкараме страшно хубаво както в края на март. Евала на г-жата по биология, която постоянно ни прави екскурзии и да се надяваме отново да се размажем както си му е редът, особено сега за края на годината. :grin: :grin:

qg0dkata
06-05-2010, 16:50
Я ме светни кога ще сте в Сандански за да ви разведа на забележитлностите в града. А те не са много, но имаме хубав плаж.
:D И кой клас сте ? 7,8,9..? :)

Ами аз нищо не знам, само знам, че ще ходим там. :D 7 клас. :D

kris4ety14
06-05-2010, 16:57
Ние ще ходим на Перперикон-Кърджали-Златоград-Смолян на 19-20 :)
С преспиване, естествено. Надявам се отново да си изкараме страшно хубаво както в края на март. Евала на г-жата по биология, която постоянно ни прави екскурзии и да се надяваме отново да се размажем както си му е редът, особено сега за края на годината. :grin: :grin:

Какви щастливи деца :-# . Засърбяли са ме краката за екскурзия.

Нашият класен по биология пък ходи на скъпа екскурзия в Италия и после се перчи с тъпите си снимки на някакви треволяци и храсталаци.

На Перперикон и особено на Златоград е страхооотно. На първото ще минете по разни камънаци, ще ви обясняват тук това е било еди-какво си и т.н. Има хубава гледка към язовира долу, а добри снимки се получават на царския трон :) .
В Златоград интерес представляват различните занаятчийски дюкянчета - "Ножаръ", "Кожаръ", "Грънчаръ". Там има различни предмети, дрънкулки. Иии да не забравя, има хубави механи :smt047 .

Luscious_Heart
06-05-2010, 18:46
Оу, не знам. При мене става все в последния момент. :D Ако майка/татко ходи в чужбина, сигурно ще ме вземе, живот и здраве.
Но със сигурност с класа пак на вила/хижа, тва онова- :)

bathory
06-05-2010, 18:49
на 26-27 до Трявна.. 8-)

Nestlee
06-05-2010, 20:15
Я ме светни кога ще сте в Сандански за да ви разведа на забележитлностите в града. А те не са много, но имаме хубав плаж.
:D И кой клас сте ? 7,8,9..? :)

Ами аз нищо не знам, само знам, че ще ходим там. :D 7 клас. :D

А така. Такива маници ги най- обичам :D И аз съм 7 клас :P

haxh
06-05-2010, 21:16
около 20 юли ще ходя сигурно на слънчев бряг за 7-8 дена за 260 лв.. ;))

3oPuTy
06-05-2010, 21:47
Аз завърших тази година,но да си кажа за миналото лято :)
Ходихме на екскурзия до Търново,Габрово и Шумен за 3 дена.Всичко ни беше осигурено от ЕС,защото хората,които бяхме участвахме в едни кражоци.Аз си бях приготвила 200лв. джобни и в последствие се оказа,че не ми стигат ... На края се прибрах с 5лв. и то защото бяха паднали в куфара ми :D
Общо взето всичко беше хубаво,но от всичко най-хубавото беше,че тогава започнах да се сприятелявам със сегашния ми приятел и точно заради тази екскурзия и нещата,които станаха тогава,сега сме заедно.
Единственото неприятно нещо беше,че в последствие се оказа,че и двамата сме очаквали другия да направи първата крачка и точно за това нещата между нас се получиха след почти 5 месеца :-D

sasheto0o
06-05-2010, 23:21
Ние ще ходим на 11 и 12 юни. Маршрутът ни е - Дупница-Симитли–Предела–Разлог– анско–Благоевград.Ще нощуваме в Разлог , в хотел Пирин Резиденс **** . Една нощувка 65 лева.Ще ходим 8, 9, 10 и 11 клас.Доста хора :D + учителите, директорката и зам.-директора :D Цялото даскало ;дд хахах .. Джобнии - мм нз може би 100-150-200 .. Зависи колко искам на наще :дд

SheIsAggressive
06-06-2010, 07:52
Ми ние ще ходим в Златоград.. за 1 седмица..
4 звезден хотел.. 280 лв.. :grin:

Seductress
06-06-2010, 09:22
Ние за поредна година няма да ходим никъде, защото класната ни е смотла, а останалите паралелки правят сууупер тъпите екскурзии. :grin: Най- хубавото, обаче е че от догодина ще си имаме нова класна. Това компенсира всички екскурзии, на които не сме били. :shock: :shock: :shock: Дано новата класна е печена. Дано, дано, дано....

bloodyred
06-06-2010, 10:22
Ние ще ходим на 11 и 12 юни. Маршрутът ни е - Дупница-Симитли–Предела–Разлог– анско–Благоевград.Ще нощуваме в Разлог , в хотел Пирин Резиденс **** . Една нощувка 65 лева.Ще ходим 8, 9, 10 и 11 клас.Доста хора :D + учителите, директорката и зам.-директора :D Цялото даскало ;дд хахах .. Джобнии - мм нз може би 100-150-200 .. Зависи колко искам на наще :дд
В Симитли няма много кво да се види, да не кажа нищо, освен на плаж да отидете, ама надали .. 8-) Ако минете през Крупник, то е село близо до Симитли, е там вече има кво да се види - Църквата е сигурно на вече 200-300-400 години, да не кажа и повече. Изобщо селото е много чисто и със сигуронст има много повече неща за гледане от Симитли, музея също .. ама то пък кво зависи от тебе всъщност .. иначе в Благоевград е хубаво, не че съм от там ама .. 8-) Иначе не е лош маршрута, ама в половината обекти няма кво да се види общо взето, ама на кой му пука, важна е компанията хах

nadsss
06-06-2010, 11:44
Заради тъпата ми класна, няма да ходим никъде :? Последна година с нея и единствени от целия град, ще си останем в града :o

teendes
06-06-2010, 11:54
хие ще ходим в Монтана и Враца 2 нощувки. Ще посетим и печерата Леденика :grin: на 12-13 юни

miskaprizZ
06-06-2010, 14:22
Ние ще ходим на Перперикон-Кърджали-Златоград-Смолян на 19-20 :)
С преспиване, естествено. Надявам се отново да си изкараме страшно хубаво както в края на март. Евала на г-жата по биология, която постоянно ни прави екскурзии и да се надяваме отново да се размажем както си му е редът, особено сега за края на годината. :grin: :grin:



Вие от къде сте???? :P :P :P

hrisana
06-06-2010, 16:07
Ние няма да ходим никъде! :-x :-x Така се нервя за това..

ние също никъде няма да ходим класната каза,че сме били супер ужасен клас през тези 3години и за наказание никъде :booooomb: много се нервирам :-x то при нас се решава в последният момент ,но няма време тъй ,че никъде :x

DarkWhisper
06-06-2010, 16:20
Никъде :grin:

Но мога да кажа за предишните години.. въобще не беше кой знае какво, затова и не ми пука много..

Миналата година ходихме в Плевен и Ловеч.. Разгледахме Плевен, но през повечето време на някъв забутан хотел, от който само за да стигнеш до града около 5-6 километра пеша (може и повече да са били). Но самия град си беше хубав :) В Ловеч също си се разхождахме и така..
По-миналата година пък ходихме в Казанлък, Карлово, Копривщица и още някъде, ама вече забравих.. То тая екскурзия като универсална стана - сигурно няма някой, който не е ходил по тея места :D
На всички ви (които ще ходят ;Д) - приятно изкарване :-$

todor4o
06-06-2010, 16:52
Оххх, и нашата класна е една сладуранка...никъде не иска да ни води. Ние обаче може да се каже, че сме задружен клас и решихме да отидем на хижа 25, 26 и 27 юни и понеже искат с нас да има госпожа и ходихме да се молим на учителката по английски и тя естествено е пич и се съгласи, та се надявам да си изкараме супер.

nefchi_bs
06-06-2010, 17:04
Ние ходихме вече...Беше много добре,но аз нищо не помня от вечерта,защото се напих като магаре...Съветвам ви едно не пийте,много по-добре ще си изкарате ! ..

Unendlich
06-06-2010, 20:20
Ние ще ходим на Перперикон-Кърджали-Златоград-Смолян на 19-20 :)
С преспиване, естествено. Надявам се отново да си изкараме страшно хубаво както в края на март. Евала на г-жата по биология, която постоянно ни прави екскурзии и да се надяваме отново да се размажем както си му е редът, особено сега за края на годината. :grin: :grin:



Вие от къде сте???? :P :P :P


Пазарджик :)

the_best_f
06-06-2010, 21:16
Хаха, ние все още не знаем къде ще ходим. :lol:

edelweiss96
06-07-2010, 12:46
Аз лично ходих вече на екскурзия с класа до Велинград.
Освен че някои се напиха зверски и заради тях за малко щяхме да си тръгнем в 10 часа вечерта, не беше особено интересно. 8-)

sladi4ka_qni4ka
06-07-2010, 12:53
ние вече бяхме на т.нар абитуриентски екскурзии ... До Турция тази година ходихме - Кушадъса,Мармарис,Айвалък .. :grin:

SummerMakesMeHappy
06-07-2010, 13:59
Никъде :booooomb: заради тъпата ни класна и директорката :x били сме прекалено лигави за екскурзия :-x

wasser
06-07-2010, 16:58
Нашата мина.Беше до Велико Търново,Елена,Трявна,Габор во,Дряново.4 нощувки в Търново.Цена-195лв.

bloodyF
06-07-2010, 17:00
мии тая година Ходихме един път ноември месец,ся няма да ходим втори път заради моя клас...искали да ходим далече ама като се тръгва в 18.30 няма как и не се разбрахме


а wasser 195
на мене 8 нощувки на морето са ми 240 бе :shock: :shock:

DesireToFire
06-07-2010, 17:03
около 20 юли ще ходя сигурно на слънчев бряг за 7-8 дена за 260 лв.. ;)) Да не си от Русе :D

xpopuchi
06-08-2010, 08:59
във Варна ще ходим..и ще нощуваме в Златни пясъци.. доста народ ще сме всички от 5-ти клас, 6-ти и 7-ми :D.. и там в ботаническата градина :-D 2 нощувки за около 84 лв. :) на 12-13-14 :-)

haxh
06-08-2010, 11:11
Нашата мина.Беше до Велико Търново,Елена,Трявна,Габор во,Дряново.4 нощувки в Търново.Цена-195лв.
ахахх как за 195 лева във Велико търново за 4 нощувки.Ние на слънчев бряг 8 дена за 260 лева бе ?!



около 20 юли ще ходя сигурно на слънчев бряг за 7-8 дена за 260 лв.. ;)) Да не си от Русе :D
НЕ....

DesireToFire
06-08-2010, 12:17
Нашата мина.Беше до Велико Търново,Елена,Трявна,Габор во,Дряново.4 нощувки в Търново.Цена-195лв.
ахахх как за 195 лева във Велико търново за 4 нощувки.Ние на слънчев бряг 8 дена за 260 лева бе ?!



около 20 юли ще ходя сигурно на слънчев бряг за 7-8 дена за 260 лв.. ;)) Да не си от Русе :D
НЕ.... Просто от Русе има екскурзия до Слънчев бряг от 20 или 22 юли за 7-8 дни и цената е такава 8-)

Tempest
06-08-2010, 13:11
ми няа се оди... при бай Генчо заето целия месец, брало си лайката...

DarkWhisper
06-08-2010, 18:05
ние вече бяхме на т.нар абитуриентски екскурзии ... До Турция тази година ходихме - Кушадъса,Мармарис,Айвалък .. :grin:

Ааа, че те абитуриентски ли са? :-o
Брат ми е 11 клас и тази година имаха избор - Франция, Италия и Турция.. :?

wasser
06-08-2010, 18:08
Нашата мина.Беше до Велико Търново,Елена,Трявна,Габор во,Дряново.4 нощувки в Търново.Цена-195лв.
ахахх как за 195 лева във Велико търново за 4 нощувки.Ние на слънчев бряг 8 дена за 260 лева бе ?!

[
Не се изразих правилно,при нас се води учебна практика по българските манастири и на ден посещаваме доста забележителности,входовет ,на които са включени в цената.Също така и храната-закуска и вечеря.

haxh
06-08-2010, 18:56
Просто от Русе има екскурзия до Слънчев бряг от 20 или 22 юли за 7-8 дни и цената е такава 8-)
кажи в кой хотел ще си :) може да сме в един и същ ;)

Neopitom3na
06-08-2010, 19:47
ние ще ходим до Несебър на 30 с преспиване и ще посрещнем на плажа Джулай морнинга- 60лв д/г :)

anisummer
06-08-2010, 20:13
Ние ще сме на Рупите, Сандански, Мелник, Рилски манастир .. някакви такива бяха .. около 5-6 обекта. Ще ходим на 14 и 15. Забравих как се казваше хотелът, ама дано да си изкараме яко. :D Парите изобщо не са много 65, като в това влиза всичко..пътни, ядене, 1 нощувка, дискотеки работии .. ;дд Абе бива, само дано да е готино. :lol:

:P Олееее оле олееееее и ние сме там

anisummer
06-08-2010, 20:13
Ние ще сме на Рупите, Сандански, Мелник, Рилски манастир .. някакви такива бяха .. около 5-6 обекта. Ще ходим на 14 и 15. Забравих как се казваше хотелът, ама дано да си изкараме яко. :D Парите изобщо не са много 65, като в това влиза всичко..пътни, ядене, 1 нощувка, дискотеки работии .. ;дд Абе бива, само дано да е готино. :lol:

:P Олееее оле оле олееее и ние сме там

Witch94
06-08-2010, 20:36
В седми клас съм, за последна година в този клас. 46 човека общо от трите седми класа. До Пампорово, Пловдив, Сопот, Карлово. Хмм, може би вече за 15-ти път посещавам тези места, но пък хотел "Мургавец" си заслужаваше. ;Р Имаше басейн. ^^ И тъй като в моя модерен град няма Макдоналдс, това също ми вдигна екскурзията в очите. ;Р
55 лева, път и нощувка в четиризвезден хотел. Не мисля, че е много. xD

qg0dkata
06-08-2010, 20:42
Ние ще сме на Рупите, Сандански, Мелник, Рилски манастир .. някакви такива бяха .. около 5-6 обекта. Ще ходим на 14 и 15. Забравих как се казваше хотелът, ама дано да си изкараме яко. :D Парите изобщо не са много 65, като в това влиза всичко..пътни, ядене, 1 нощувка, дискотеки работии .. ;дд Абе бива, само дано да е готино. :lol:

:P Олееее оле оле олееее и ние сме там

Ама на тези дати ли..?
Ние ще сме в някакъв хотел Демерию ли нещо таковаа се сещам .. забравих го.. много беше сложно. :D

sladi4ka_qni4ka
06-09-2010, 08:41
ние вече бяхме на т.нар абитуриентски екскурзии ... До Турция тази година ходихме - Кушадъса,Мармарис,Айвалък .. :grin:

Ааа, че те абитуриентски ли са? :-o
Брат ми е 11 клас и тази година имаха избор - Франция, Италия и Турция.. :?

еми незнам точно какви са .. ама всяка година абитуриентите ходят извън България ... btw .. цената на екскурзията беше 375 лв.

remix1912
06-09-2010, 09:01
ние вече бяхме на т.нар абитуриентски екскурзии ... До Турция тази година ходихме - Кушадъса,Мармарис,Айвалък .. :grin:

Ааа, че те абитуриентски ли са? :-o
Брат ми е 11 клас и тази година имаха избор - Франция, Италия и Турция.. :?

еми незнам точно какви са .. ама всяка година абитуриентите ходят извън България ... btw .. цената на екскурзията беше 375 лв.
Аз съм 11 клас ся.Кой ви урежда абитуренските екскурзии?Госпожата или отговорници от класа?

sasheto0o
06-10-2010, 17:45
Ние ще ходим на 11 и 12 юни. Маршрутът ни е - Дупница-Симитли–Предела–Разлог– анско–Благоевград.Ще нощуваме в Разлог , в хотел Пирин Резиденс **** . Една нощувка 65 лева.Ще ходим 8, 9, 10 и 11 клас.Доста хора :D + учителите, директорката и зам.-директора :D Цялото даскало ;дд хахах .. Джобнии - мм нз може би 100-150-200 .. Зависи колко искам на наще :дд
В Симитли няма много кво да се види, да не кажа нищо, освен на плаж да отидете, ама надали .. 8-) Ако минете през Крупник, то е село близо до Симитли, е там вече има кво да се види - Църквата е сигурно на вече 200-300-400 години, да не кажа и повече. Изобщо селото е много чисто и със сигуронст има много повече неща за гледане от Симитли, музея също .. ама то пък кво зависи от тебе всъщност .. иначе в Благоевград е хубаво, не че съм от там ама .. 8-) Иначе не е лош маршрута, ама в половината обекти няма кво да се види общо взето, ама на кой му пука, важна е компанията хах

То по документи само се минава през тоя маршрут,иначе утре (11ти) сме целия ден на басеийн.Настаняват ни и басейнчеее :grin:

Nestlee
06-10-2010, 18:56
Утре моя клас заминават. 11, 12 и на 13 се връщат. Две нощувки- 120 лв. Тризвезден хотел. :P
Приятни екскурзии на всички ! :-)

make_me_love_you
06-18-2010, 14:22
Здравейте на всички...
Искам да ви попитам знаете ли някоя вила на морето,която да не е много скъпа и да може да си направим резервация без да имаме 18 :)

Искаме да отидем на екскурзия с класа, но понеже класната не иска да ни води и ние решихме сами да се организираме и да отидем...
Бяхме си харесали една вила в Черноморец и всичко беше почти готово, но като се обадихме втори път казаха, че вилата е резервирана и ни се развалиха плановете :(

Ако имате и други предложения освен на морето можете да пишете.
Ние искаме Петък,Събота и Неделя да ходим и сме около 15 човека...

Мерси предварително :-)

awerw
06-18-2010, 14:48
сега на 25 ще ходим до Крушунските водопади с палатки за 3 дена после на 2 май беше юни яз. Копринка туристически сръчности то тва няя бъде екскурзия де :D и после 21 мисля че юни Рилските ез.