PDA

View Full Version : РАЗВАЛИХА DISCOVERY CHANNEL



porshe9118
06-05-2010, 13:05
За жалост някой "умник" от преводачите на световно известният Discovery channel е решил, че освен с български субтитри гореспоменатият канал трябва да е и с българско звучене,надписи,реклами и общо взето всичко на български.Това е много лошо за хората като мен,които освен че обичат този канал, също така си упражняват и английския върху него.

elito0o0o0
06-05-2010, 14:53
Против съм да е на Български озвучението. На мен също това ми е един от любимите канали и малко или много се научава по нещо на Английски ... изрази, думи и т.н. :)

FuCkInBuBbLeGuM
06-05-2010, 15:28
Аз нищо на български не съм чула :shock: :-o . Много по - интересно е като е на английски.

LoveLetter
06-05-2010, 15:29
Аз пък се кефя. Има доста интересни предавания и сега е доста по-достъпно за всеки, да ги следи. :)

Tempest
06-05-2010, 16:07
е, не сте умрели от едното дискавъри... кефете се, че няма и емисия на турски там :D

Ewok
06-06-2010, 05:36
Тъкмо и аз щях да се оплаквам.
Много е тъпо така. Като беше на английски хем гледах, хем си упражнявах и английския. А сега.... :?
Пък и много ме кефеха Адам и Джейми как говореха 8-)

ecstazy
06-06-2010, 08:02
Ебати тъпото. Мразя българското озвучение изобщо. Първо много се кефя и аз на Адам и Джейми и другите дето говорят с британски акцент, просто мн яко говорят :D и второ тъпите българи понякога правят уникално тъпи преводи например наскоро гледах Ловци на митове и разбиха един мит и то пише "Busted" а те долу в субтитрите "Развенчан" WTF!? развалиха поредния канал.. :(

Ewok
06-06-2010, 08:05
Ебати тъпото. Мразя българското озвучение изобщо. Първо много се кефя и аз на Адам и Джейми и другите дето говорят с британски акцент, просто мн яко говорят :D и второ тъпите българи понякога правят уникално тъпи преводи например наскоро гледах Ловци на митове и разбиха един мит и то пише "Busted" а те долу в субтитрите "Развенчан" WTF!? развалиха поредния канал.. :(
аууу да, британски акцент :-) особено Брейнияк

courtney
06-06-2010, 09:16
Супер тъпо стана. Английският и на Адам и Джейми и на Брейнияк си беше чук, за който не разбира си имаше субтитри. Като цяло българското озвучение изобщо не е на ниво.

Tempest
06-06-2010, 11:20
ей, като ше озвучават всичко, дайте да сложим на БНТ на турската емисия българско озвучение :razz: мноу ше се кефя, човек, сериозно!

BrainlessROCKBABY
06-06-2010, 14:11
Против съм да е на Български озвучението. На мен също това ми е един от любимите канали и малко или много се научава по нещо на Английски ... изрази, думи и т.н. :)

the_best_f
06-06-2010, 14:27
Сетих се за една песен... :razz: :razz: :razz: You and me, baby, ain't nothing but mammals... Няма да продължавам. :lol:
По темата - против съм. Перфектен начин за упражнение на английския е Дискавърито.