PDA

View Full Version : Геймър ли си ?



fulltech
06-05-2010, 13:53
Ние сме тук, за да предложим на всички вас една иновация, коята ще ви направи истински забележими!
Коя е любимата ви игра? Имате ли си любим герой?Може би пък просто ви е омръзнало от черната компютърна кутия и вместо нея искате нещо ново,различно?
Кажете ни какво искате, а ние ще го нарисуваме!

Reaper93
06-05-2010, 13:56
Нарисувайте ми една точка, която наподобява квадрат :)
Дано да е безплатно :D

Norty
06-05-2010, 20:11
Нарисувайте ми една точка, която наподобява квадрат :)
Дано да е безплатно :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ама към темата аре по сериозно ..


Любима игра : Devil May Cry 3

Любим герои : Dante

:razz:

kotver
06-06-2010, 09:30
...

fulltech
06-06-2010, 09:52
Norty,
искаш ли ди бъде нарисувана играта на кутията?

doomkillerr
06-06-2010, 10:30
Никога не съм се смятал за геймър, въпреки това от време на време разцъквам някоя и друга игра, но за кратко защото бързо ми писват! 8)

П.С. - Имам любими игри, но сега не ми се изброяват...

koko95
06-06-2010, 11:58
Цс и по точно(зомби мод-биохазард).Любим герои зомбитата(От цс).Иначе и аз от време на време разцъквам тук там някоя друга игричка.

mlakniwe
06-06-2010, 12:29
Всички зарибени геймъри са бавноразвиващи се и без цел в живота-особенно почитателите на CS и WOW или L2, CoD и тем подобни :-o Като се зарибиш става много лошо-дори може да колабираш от игране(има вече такива случаи) :D :-o Познавам такива- денонощно играят WoW например и дори не идват на даскало направо ще се срастнат със стола , и като дойдат на даскало говорят само за играта направо живеят в друг свят :-x дори един от нашия клас, като го питах как посрещна нова година, той ми каза `играх WoW` :shock: