PDA

View Full Version : приятелката ми и аз помогнете моля ви



891130
06-05-2010, 15:13
от 6 месеца сме заедно с приятелката ми тя е на 18 години досега през тва време неми е казвала никога обичам те никога не е спала вка6ти сега сам в англия и дори и преди да замина тя стоя до 10 чеса вечерта и с замина пак неиска6е да спи вка6ти вече от две седмици сам в англия и отношенията ни са сащите аз и казвам обичам те целувки и тя пренебрегва тази тема с няква друга тема страшно мн ми е гдно и даже и нито един пат в скаип не е писала нещо замене нито е слагала наша снимка дори и след кат заминах моля ви кажете ми как да постапя какжо да направя

SmilezZz
06-05-2010, 15:27
Не разбрах нищо от темата ти..Само,че момичето не ти е обръщало внимание..Или не чувства нищо към теб,или пък не обича да "споделя" мислите и чувствата си..Ти я познаваш най-добре - така,че поговори с нея..Било то и по скайпа

AniBG
06-05-2010, 15:33
Според мен, някой път като си говорите подхвани темата и ще разбереш защо е такава! :P

PhotographyGirl07
06-05-2010, 15:50
Не разбрах нищо от темата ти..Само,че момичето не ти е обръщало внимание..Или не чувства нищо към теб,или пък не обича да "споделя" мислите и чувствата си..Ти я познаваш най-добре - така,че поговори с нея..Било то и по скайпа

+1 :)

Paramour
06-05-2010, 20:50
омг... тва цялото е едно изречение!!! Абе ти за запетаи и точки не си ли чувал? :-x :-x :-x Егати писането! Нищо не мога да разбера! :x :x Като искаш да се държи по различен начин говори с нея! :x :x

iiordanova
06-06-2010, 13:40
Не разбрах нищо от темата ти..Само,че момичето не ти е обръщало внимание..Или не чувства нищо към теб,или пък не обича да "споделя" мислите и чувствата си..Ти я познаваш най-добре - така,че поговори с нея..Било то и по скайпа

+ точно!

SummerParty
06-06-2010, 14:29
Срам я е просто. Това, че не е слагала ваша снимка е пълна глупост. След като е с теб вече половин година е пределно ясно, че и тя те обича. След време, като свикне още повече ще ти го каже, спокойно. :)

filmimilmi
06-06-2010, 15:03
А ти казвал ли си й "обичам те"? :)