PDA

View Full Version : Дайте ми някакъв съвет :(



candy_girl4e
06-05-2010, 16:25
Може би ще ви се сторя малко неориентирана, но все пак се надявам някой да ми помогне.. та значи ходя с едно момче от месец и половина, но нещата не вървят много добре, той е по-малък има по различно мислене от мен и все пак ме обича и е готов да направи всичко. Познаваме се от доста време и той винаги е бил до мен, но аз все се "дърпах" и неисках да съм с него и сега когато сме заедно незнам просто нещо липсва м/у нас,но все пак аз съм много привързана към него и незнам какво да направя. А със сигурност няма да останем приятели ако скъсаме.. знам защо го казвам.. и така поне бих искала да кажете своето мнение ..

Sladurchoo
06-05-2010, 16:31
ми помисли си - ако не можеш без него, не го оставяй и продължавай да търсиш това, което ви липсва и го намери,а после промени
всичко зависи от тебе .. ти трябва да се ориентираш

fatal4o
06-05-2010, 18:44
Колко по-малък? Ти на колко си и той на колко е?

Иначе ако наистина си привързана към него и изпитваш чувства можеш да послушаш Sladurchoo и да продължиш да търсиш това което искаш. Все пак никой не е перфектен.

GregoryHouse
06-05-2010, 18:50
Ми като не вървят добре, късайте бре. Като ти е кофти по-добре ли ти е?

iiordanova
06-05-2010, 18:59
Ти на колко си ? Той на колко е ?
Момчетата се развиват по-бавно от момичетата .. така ,че той едва ли има мисленето , което ти очакваш. Едва ли е много сериозен , а ти искаш здрава връзка.
Помисли си кое е по-добре за теб!
Говори с него , ако и той мисли като теб.. край. Не е единственото момче!
Успех ! ((:

candy_girl4e
06-05-2010, 19:54
Аз съм на 17 той на 16.. благодаря за съветите ще помисля ще помисля пак и ще реша какво да правя

Take_That
06-05-2010, 20:41
Първо осъзнай какво точно ти липсва в тази връзка и после решавай какво да правиш.

wasch0
06-10-2010, 13:06
Първо осъзнай какво точно ти липсва в тази връзка и после решавай какво да правиш.

eatshitsfuckinbitchezhah
06-10-2010, 13:14
Говори с него,за това какво чувстваш и какво ти липсва във връзката ви и тогава решавай какво да правиш.

TheBeliever
06-10-2010, 15:07
Една година разлика не е толкова много. Под различно мислене сигурно имаш предвид, че още се държи детински? Това преминава, предполагам, че скоро ще се усети.
Но ако наистина чувстваш, че нещо липсва и не си щастлива със сегашното положение поговори с него. Преди това помисли, какво точно ти липсва - дали не ти стига вниманието, което получаваш, дали връзката ви е в застой, дали тази привързаност, която изпитваш не е просто приятелство. Като обмислиш добре положението сама ще решиш дали има смисъл да продължаваш тази връзка или не.

AdY92
06-10-2010, 15:15
Бе една година може да е нищо а може и да е голяма разлика,всичко си е малко или много до човека,например аз с моя,бях на 17 той на 19-20 когато тръгнахме и си личи че е по съзрял,а по малките малко да ме извините ама повече мислят за секса с това връзват и любовта 50/50,нали пак зависи от хората,и миличка поговори си с него,ако криеш и се измъчваш полсе ще ти е още по трудно да говориш колкото по бързо се изясните толкова по добре.Успех сладка