PDA

View Full Version : само да споделя :))))))))



todor4o
06-05-2010, 19:44
Привет на всички!
Значи не търся съвет, а само искам да кажа което ми тежи и да чуя мнения от хора, които нямат нищо общо със ситуацията.
Всичко започна преди 3 месеца, писах и в импулс тя е от моя град, но до тогава не се бяхме засичали никъде и не се познавахме. Разменихме по някой друг коментар и аз и поисках скайп даде ми го. В продължение на 1 семица си писахме абсолютно всеки ден, много си допаднахме като характери изключително много общи интереси. Предложих и да се видим тя се съгласи. Дойде денят, в който щяхме да се срещнем, бях адски развълнуван и чаках с нетърпение тя да се появи, когато дойде беше видимо, че не си прилича чак толкова от момичето на снимките (сещате се...не беше толкова хубава, но на кой му пука нали по душа беше прекрасна). Прекарахме супер-много смях закачки, изпратих я до тях и си разменихме телефоните...влюбвах се. След тази вечер започнахме да се чуваме по телефона да си споделяме да се сближаме все повече, като паралелно с това и се срещахме през ден два. Мина месец и веднъж както стояхме с един парк и казах за чувствата ми към нея и за мое щастие те бяха споделени и поставихме началото на една видимо стабилна връзка. Минаха 2 седмици тя поиска да го направим....направихме го беше невероятно, връзката ни ставаше все по-дъбока и ние се обичахме все повече и повече. Веднъж се събрахме в нас аз тя моят best friend и братовчедка му. По едно време приятелката ми отиде в моята стая да спи, другото момиче си замина и останахме аз и момчето. Бирата свърши и аз отидох до магазина да взема, но понеже нямаше наблизо отворен магазин доста се забавих и кълна се, че ако знаех какво ще видя като се прибера изобщо нямаше да се прибирам, нооо....както и да е. Влизам вкъщи и момчето го няма...помислих си, че му е писнало да чака и се е прибрал и отивам в моята стая при гаджето и ги гледам двамата в леглото ми (няма да казвам в какво положение, защото вече сте се досетили). Не знаех как да реагирам...само им казах да се махат и, че не искам да ги виждам никога повече. Почувствах се предаден едновременно от най-добрия ми приятел и от човека, който беше целият ми свят. На следващия ден се прибирам от даскало и тя ме чакаше пред нас, още като ме видя и започнаха безбройните извинения и обещания как всичко ще е различно, как тази изневяра няма да се повтори. Отпратих я. След това започнаха непрестанното звънене по телефона (смених си номера заради нея), постоянно ме чака или пред нас или идва в даскало, не знам вечв на какъв език да и обесна, че нищо няма да е както преди и, че не искам да сме заедно. Вчера нещо и прищрака и почна да ми говори, че аз съм виновен за всичко, започна да ме убижда...просто не знам как да постъпя. Наистина съм много разочарован от нея и не бих и предложил дори и както повечето разделени двойки искат....да бъдем само приятели.
Май доста се увлякох да разказвам и брагодаря на тези, които ще го прочетат :)))
p.s. извинявам се ако имам правописни или пунктуационни грешки
Айде със здраве ^-^

mArMaLaDkA
06-05-2010, 19:58
Хич да не са бързи обаче. 8-)
И приятелят ти к'во направи? Смисъл, потърси ли те, поиска ли ти извинение, или се прави, че не те познава?
Момичето, че не знае какво иска - не знае. Т'ва да искаш нещо обратно, след като си го изгубил е доста срещана ситуация, безумно глупава, особено в тоя случай. Не вярвам и нещо във връзката ви да е куцало(поне ти не си споменал), което напълно ми потвърждава мнението, че девойката е освен грозна, ми и глупава. 8-)
Мен лично даже ме и съмнява, че съжалява, че си е отворила краката пред първия срещнат, по-скоро се е вкопчила в идеята, че трябва да те има отново, за да не те вземе някоя друга. Навярно след едно време ще й писне да те преследва и/или ще си намери някой друг, с когото да се занимава, и ще те остави да си живееш живота, поне така мисля.

todor4o
06-05-2010, 20:07
"приятелят" ми...не ме е търсил...прави, че не ме познава. И да връзката ни вървеше перфектно най-много да сме се карали за дребни неща и то това се е случвало само 2-3 пъти.... ама виж кво стана.

EndlessVoid
06-05-2010, 20:22
Човек, имаш пълната ми подкрепа. Едва ли мога да се докосна до кофти чувството, което си изпитъл, когато си ги видял двамата. Кофти чувството да бъдеш предаден от хората, на които имаш най-много доверие... Но както и да я гледам ситуацията ти си постъпил много правилно. А приятелят ти ... нямам думи за него. What a BITCH he is ( не се сдържах ). А на тая курва (ще си позволя да я ползвам тази дума) и покажи среден пръст и да си ходи по пътя.

Т'ва исках да ти споделя и да те тупна по рамото.

П.С. - Май бях доста груб :D Whatever :D

todor4o
06-05-2010, 20:29
Колкото и да си груб тя си го заслужава. Всъщност среден пръст не съм и показал, но ако това би я накарало да ме остави на на мира бих до направил... :-o

HiM
06-05-2010, 20:47
Нали знаеш, че жените (момиченцата) не са като хората, то жени с по 20 години брак зад гърба си + стабилно семейство зарязват всичко, ти за няколко месечна връзка се очудваш :D . Ще си намериш по-добра от нея, игнорирай я тотално, ще й писне (не е много сигурно :D ) и ще те остави на мира - рано или късно. Ти си късметлия, че си я хванал отрано в крачка, трябва банкет да вдигаш, мен ако питаш :grin: .

BoBa4eWeR
06-05-2010, 20:53
брао пичага... недей и обръща внимание.. ако можен да намериш правилните думи ... гледай да я засегнеш до такава степен,че тя да усети чувството което ти си почувствал когато си ги видял.. :?

MiMcHeToOo
06-05-2010, 20:57
Подигравай и се, смей и се в лицето. Това е най-унижаващото и смятам, че ще се оттегли.

todor4o
06-05-2010, 21:07
HiM прав/а си...кой знае, ако не я бях хванал кво щеше да продължи да прави...не искам и да си помислям.
Иначе не знам...не съм такъв по принцип смисъл не обичам след като съм приключил с нещо да продължавам да се занимавам с нея, но май ще се наложи, явно не съм осъзнал с какъв инат си имам работа

lmao
06-05-2010, 21:45
не мисля че е нужно да падаш на такова ниво, че да я унижаваш и да я нараняваш по какъвто и да било начин
накажи я с безразличие и мълчание ;D

Lyubeto
06-05-2010, 21:52
Как пък са се разминали само с едно изгонване не знам . Аз ако хвана моя така с някоя на калъп , ще й оскубя косичката , а него не знам ще го навра в миша дупка (че малко ще ми е трудно да го набия :Д) . Както казаха наказвай я с безразличие , това е най - доброто!

VampireGirl666
06-05-2010, 22:16
Ще държиш на твоето и няма да й прощаваш. Ще се откаже, споко.

sLowm0tioN
06-05-2010, 22:33
Лелее.. тва момиче с какъв акъл го е направило това нещо и то в твоя дом ... :shock: Както всички казаха - не се занимавай повече с нея!

Vanish
06-05-2010, 22:41
случват се и такива неща :/


добре правиш с тая курва, игнорирай я и я заеби, такова нещо като да ти е изневерила и да ти казва, че няма да го направи пак- няма.

ScarletBite
06-06-2010, 01:12
Импулсаджийка, качила си снимки, на които е по-хубава от на живо, вероятно фотошопирани, пускаща на втората седмица и изневеряваща при първия възможен случай? Уау... 8-)
Или си баси смотаняка, или си много влюбен. И в двата случая не ти завиждам. :)

todor4o
06-06-2010, 11:32
ScarletBite, май съм и двете...смисъл вече не съм влюбен, ноо май ще си остана смотаняк. За снимката исках да кажа, че и на живо си беше сладка и т.н. аз също не мога да твърдя, че изглеждам еднакво както на снимки така и на живо.
По-горе някой правилно каза, че няма смисъл да и вярвам...щом веднъж ми е изневерила-пак ще го направи.
Днес ме събуди в 7.30...беше дошла пред нас и разби вратата от тропане звънене... :shock:. Изразът "Влюбен и загубен" май много ми е прилягал, за да бъда до такава степен заслепен, че да не разбера каква е всъщност.

zority7
06-06-2010, 11:50
=D> браво,за това че имаш достойство и не си продалжил с нея евала ти правя :)

givemereasontolive
06-06-2010, 17:01
брао пичага... недей и обръща внимание.. ако можен да намериш правилните думи ... гледай да я засегнеш до такава степен,че тя да усети чувството което ти си почувствал когато си ги видял.. :?


++++

umri
06-06-2010, 18:39
Правилно постъпваш. Никога недей умеквай и си дръж сегашното положение. Каквото и да направиш ще е малко, така че най-добре я остави сама да си мре в собствената агония. НИКГА,НИКОГА,НИКОГА не се сабирай с нея. Три пъти НИКОГА.

todor4o
06-06-2010, 18:51
Аз нямам такова намерение...просто се чудя колко още ще ме преследва и се уверих, че една молба да престане няма да помогне. Остава само да се надявам, че скоро ще и писне и ще си хване пътя, защото започва все повече и повече да ми пада с очите и аз започвам да се изумявам от себе си как съм могъл да бъда толкова заслепен...

umri
06-06-2010, 23:15
Аз нямам такова намерение...просто се чудя колко още ще ме преследва и се уверих, че една молба да престане няма да помогне. Остава само да се надявам, че скоро ще и писне и ще си хване пътя, защото започва все повече и повече да ми пада с очите и аз започвам да се изумявам от себе си как съм могъл да бъда толкова заслепен...
Ако с тънката ножица не става, давай с дебелата.