PDA

View Full Version : Ааа...Вируси



Norty
06-05-2010, 20:32
Така изчетах проблемите на другите на места помагах на места не сега е мои ред да питам. Днес свалих една игра и Аваст ми показа вирус в Launchera.. Мен ми се играеш и аз забраних Аваста. След като си го разреших и изтърках играта ми показа вируси във всичко изтърках го сложих по нова версия .. същото .. сложих NOD 32 и изтърках Avast същото .. Въстанових системата и ся немога си разреша Avast? :-x :-x

doomkillerr
06-05-2010, 21:41
1. Първо трябва да преисталираш операционната системата, защото със сигурност вируса първо нея е заразил!

2. Веднага след преинсталацията си инсталираш антивирусна програма (някоя доказала се), обновяваш и вирусната база данни и сканираш целия хард диск (основно сканирана, а не бързо) за да провери абсолютно всички файлове.

3. От там на татък всички зарадени неща трябва да ги изтриеш! След приключването на проверката и изтриването на всичко заразано, рестартираш компютъра и пак сканираш за да си напълно сигурен, че си е отървал напълно от вирусите! 8)

Norty
06-06-2010, 06:55
Да аз избързах и веднаха преинсталирах ся съм на пълно сканиране и не дава вируси иначе мерси doom винаги си готов да помогнеш 8)

doomkillerr
06-06-2010, 10:22
Да аз избързах и веднаха преинсталирах ся съм на пълно сканиране и не дава вируси иначе мерси doom винаги си готов да помогнеш 8)

Моля! :)