PDA

View Full Version : "Дай ми сила!"



rauwkost
06-05-2010, 20:36
Сега, когато израстнах повече от всички други, позволи ми да ги наранявам с техните заблуди..
Сега, когато вярвам в себе си и Бога, покажи им че вече всичко мога, и нищо мен не може да ме спре - позволи ми да ги бутам щом пред мене паднат пак на колене.. Когато осъзнаят че ме няма, остави ги да си спомнят че са никои! Сега израстнах, покрай хората които мразех май наистина порастнах. Бях слабата, ранимата, от всички други най-наивната, сега разбрах обаче, че на завистниците всъщност бях и най-любимата.. Дай ми сила да ги срина и за последен път през тях да мина!! Сега ще ги боли и ще им щипе, не оценяваха мечтите, не оценяват и сълзите....

BlackaTBW
06-06-2010, 17:42
Добро е.
Може би ако оформлението му бе друго... но пак е добро. (:

slun4evka
06-07-2010, 05:09
И на мен ми харесва! :)

mechtaq_za_teb
06-11-2010, 18:56
:) Страхотно!

rauwkost
06-11-2010, 20:23
Благодаря ви! :)

ShtrudeL
06-11-2010, 21:14
Ебати злобарското ъм...нещо.

"Ще ви смачкам,ще ви съсипя,аз съм велика" бляя..ама айде...

ZipFail
06-15-2010, 19:46
Ебати злобарското ъм...нещо.

"Ще ви смачкам,ще ви съсипя,аз съм велика" бляя..ама айде...
+1


но пък кефи много.. 8-)

rauwkost
06-15-2010, 20:01
Ебати злобарското ъм...нещо.

"Ще ви смачкам,ще ви съсипя,аз съм велика" бляя..ама айде...
"Аз съм велика"?! Това пък къде по-точно го видя? Ако вникнеш в смисъла ще разбереш какво съм имала впредвид, но не, яко е да хейтваш. :)
Мерси все пак за мнението.

ShtrudeL
06-15-2010, 20:31
Ебати злобарското ъм...нещо.

"Ще ви смачкам,ще ви съсипя,аз съм велика" бляя..ама айде...
"Аз съм велика"?! Това пък къде по-точно го видя? Ако вникнеш в смисъла ще разбереш какво съм имала впредвид, но не, яко е да хейтваш. :)
Мерси все пак за мнението.

Казах го грубо и общо казано. Не че ти си писала така. Просто така излиза като краен резултат от писаниците ти. Оо И хайде да видим...какъв е смисъла?

ShtrudeL
06-15-2010, 20:34
Ебати злобарското ъм...нещо.

"Ще ви смачкам,ще ви съсипя,аз съм велика" бляя..ама айде...
+1


но пък кефи много.. 8-)

мне...банална деградация на тийн.

rauwkost
06-15-2010, 21:21
Има много по-голям смисъл, но като гледам не мисля че изобщо има защо да ти пояснявам каквото и да е било след като скачаш да се правиш на интересна преди дори да се опиташ да го разбереш. Държиш се супер тъпо, не те знам каква си, нито ти знаеш мен, че да ми казваш "деградирал тийн", ясно?

ShtrudeL
06-15-2010, 21:47
Дете в 5 клас:

-Аз знам,ама няма да ти кажа!
или
-Аз разбирам,ама няма да ти кажа!

Е как да не ти викам деградирал тийн?
(Не се заяждам,изразявам мнение)

Хайде като толкова има смисъл го обясни де. Очаква се ти да го откриваш най-добре.
Ако трябва да разсъждавам като теб това ще е смисъла:

Героинята от Нещото ти е наранявана и поради тази причина е станала по-силна бля бля. Следва,че няма да позволява да се подиграват с нея и да я унижават. Че може би евентуално ще се държи с лошите хора (уу) така както са се държали те с нея и тъй нататък..


А според мен си просто едно филмирано момиче. ...айде да си спестя останалото.

Пак казвам,не се заяждам...като ти харесва да пишеш и ти доставя удоволствие продължавай...казвах,че просто не ми харесва и е банално.

ZipFail
06-15-2010, 22:13
ShtrudeL, всичко е до гледна точка мойто момиче ;)

Ти виждаш деградирал тийн, аз виждам ницшианската идея за свръхчовека, за извисяването над тълпата, за крайното разбиване на социалната несправедливост от силния духом, но подтиснат индивид, за превръщането на човека в звяр, когато живее сред такива и т.н. и т.н.

Интерпретации колкото щеш, всичко е въпрос на гледна точка, така че не съди другите за тяхната ;)

rauwkost
06-15-2010, 22:14
Да, точно това е смисъла, тъпо, нали?
Това си е моя лична история, била съм измежду хора, които не са ме оценявали като човек докато си мълчах и не правех нищо по въпроса, накрая се изправих, а те клекнаха.
Може да е твое мнение, но го изказа по супер тъп и заядлив начин.

ShtrudeL
06-16-2010, 03:33
ShtrudeL, всичко е до гледна точка мойто момиче ;)

Ти виждаш деградирал тийн, аз виждам ницшианската идея за свръхчовека, за извисяването над тълпата, за крайното разбиване на социалната несправедливост от силния духом, но подтиснат индивид, за превръщането на човека в звяр, когато живее сред такива и т.н. и т.н.

Интерпретации колкото щеш, всичко е въпрос на гледна точка, така че не съди другите за тяхната ;)

Разбирам...можеш да го украсяваш колкото искаш...
"превръщането на човека в звяр" - превръщането на едно младо момиче в хейтърче.

Според моята гледна точка нейната е глупава. И аз не харесвам особено хората от обкръжението си,но не ги мразя и не им позволявам да ме тъпчат. Дори и да съм позволявала съм сигурна,че нямаше да съм толко отмъстително и злобно човече след тва.

Както виждам и по няква (хохо) случайност съм нацелила смисъла в Нещото й...дали пък не разбирам гледната й точка? м?


"Така аз ще мога да създам свят, пълен с
честни и добри хора, които аз харесвам.

Рюк(шинигами): Но тогава единствения злодей
ще останеш ти..."

woshata
06-16-2010, 07:59
Щтрудел, коментарите ти са адски тъпи. Не просто тъпи, а МНОГО ТЪПИ. Всички говорите за едно и също нещо, но въпреки че ти повтаряш най-невинно ама аз не се заяждам, правиш именно това. Като не ти харесва изразяваш мнението си един пъти и толкова.. иначе и на мен ми харесва.

kireca
06-17-2010, 15:42
Защо обвинявате щрудела той е толкова вкусен! :lol: :D :razz:
Не наистина , защо я обвинявате преди да сте разбрали какво иска да ви каже.... :o Тя се изказва добр еи ПРЕдобре просто вие сте толкова "умни" , че неможете да разберете какво казва .... Мога да ви кажа , че тя е най-права от всички ... Това стихотворение е хубаво , НО има 1 голямо НО ... Може да е хубаво и т.н. но думите които момичето е исползвало не се вписват просто , тя се прави на велика , щяла да ги смачка бла ... бла ... бла... явно този стил на писане ти харесва , но просто стихотворението може да не допадне на мн. хора защото е хейтърско .. били са те мачкали станала си и са клекнали... :? В това стихотворение искаш да се покажеш колко си велика , но да знаеш , величието е до 1 момент... Земи помисли повече и измисли нещо което не е хейтърско и е по хубаво :?

ShtrudeL
06-17-2010, 22:16
Ама човече това дори не е стихотворение. :>