PDA

View Full Version : 2 предложения



billyana
06-05-2010, 20:52
Имам две предложения.
1.Мисля , че има нужда от раздел "говорилня"или нещо подобно в , който да се бърбори по глупави теми , като имаш време. Не трябва да се пълнят сериозните раздели с глупости , както става сега. Всички знаете от други форуми , че това е най вървежния раздел...тук е "секс" ...обаче вместо да се пълни с идиотщини може да си направим нов раздел . Там ще си има модератор и всичко ще е наред. И ако искаш да пуснеш тема " Чували ли сте този виц" ще се пусне там
2.Мисля , че е готино да има раздел самопредставяне. Пак искам да споделя че това не е моя идея , но е един от най-готините раздели в някой по - специализирани форуми.Просто има шаблон ...аЗ съм ...на...години ..обичам...мразя ...и така ...Добра идея е да направим лексикон , който да се попълни...и така..

Дано не съм досадила...

amk933
06-05-2010, 20:55
Раздел Кофата е точно това, което предлагаш...
За раздел с представяне според мен няма как да стане, защото ще замре, а и има лексикон, който, ако искаш, може да си попълниш. :)

LadyDi
06-05-2010, 20:55
1. Има раздел "Кофата", който си е като говорилня.
2. Аз лично не виждам смисъл от цял раздел за това. Не всички потребители биха искали да разкрият анонимността си.

billyana
06-05-2010, 21:12
Добре. Лека нощ.

December
06-06-2010, 07:59
Ами то има кофа,но то това си е като изгнанически раздел :lol:
И на мене ми харесва за говорилнята,стига там да влизат и други хора.В кофата примерно,като си направихме(ореместихме) темата за селенаскай всички ни се нахвърлиха :lol:
А и billyana кои са другите такива форуми с многото раздели в които има такива раздели?Този форум ми стана тъп,но намирам само фенфоруми,форумни примерно на една тема и така...Предложи някой подобен форум :-D

Nakadah
06-06-2010, 08:04
По точка 2 мога да кажа че това би било реализимо, но цял раздел? :? Може да се направи такава тема(Важна) във "Всичко теен накуп", но не вярвам да просперира. Във всеки раздел влизат различни хора и те оформят нещо като общество в което всички се знаят.. След определено време престой в някой раздел то ти ще познаваш повечето потребители влизащи там и няма да има нужда от представяне...

billyana
06-06-2010, 10:37
А и billyana кои са другите такива форуми с многото раздели в които има такива раздели?Този форум ми стана тъп,но намирам само фенфоруми,форумни примерно на една тема и така...Предложи някой подобен форум :-D
Ами аз понеже се опитвам да свиря и посещавам muzikant.org там става доста готини дискусии в "говорилнята" основно на тема музика :-o

gost89
06-06-2010, 15:50
Дам в музикант.орг в Говорилнята стават многo готини дискусии, но там е съвършено различен форум, нека да кажем, че "дисциплината" там е здрава, без да е прекалено много де, то никъде няма да откриеш безмислена тема, и всяко мнение което е оффтопик се трие. Самите модератори са музиканти, аз познавам някой от тях и са много готини хора. Ta поради тези причини, не може да се прекалява дори и в раздели като Говорилнята.

П.п Как то е ника там, аз съм активен участник :D

LadyDi
06-06-2010, 16:03
Разберете се на ЛС, за да не станат и тук модераторите много строги.

gost89
06-06-2010, 16:14
Ок, няма проблем, пък и не съм казал че са много строги ;) Другото което е, че там има доста по-малко потребители и е по-лесно да се оправят с всичко, защото са само с няколко по-малко от вас(модераторите), а трябват да се "грижат" за 5 пъти по малко потребители, около 20 хиляди.

shadow4e
06-06-2010, 16:37
Тук стават дискусии на различни теми във Всичко тийн накуп. В Кофата е за масов спам. Там също се пускат и сериозни теми, но сериозни дискусии се получват трудно. :)

tuzaro
06-07-2010, 11:27
кога ше се пусне новия форон

machoka
06-07-2010, 14:09
когато.

темата се изчерпа.. чиърс.