PDA

View Full Version : обичам го ;(



mimsss3
06-05-2010, 23:38
преди 3 несеца се запознах с едно момче.. писахме си около 2 седмици след това решихме да излезем и се харесахме и станахме гаджета..първият месец беше супер въпреки че неговите прители не ме харесваха..напоследък обаче все като излизахме идваше и една моя приятелка,защото после викаше че само с него съм излизала и такава ии той от тогава взе да ме отбягва и все се правеше на зает докато един ден не ми каза,че вече не ме харесва и не изпитва същото както преди..много страдам..той беше първото момче,което бих казала че наистина обичам..мина вече почти месец,а аз все още не спирам да мисля за него и да го сънувам,въпреки че вече няма надежда да се върне при мен..

SummerParty
06-06-2010, 10:33
На колко години си? Все пак ти не можеш нищо да направиш, освен да вярваш, че времето лекува. Или поговорете, кажи му какво изпитваш към него, кажи му, че не можеш да живееш без него и така. Но едва ли ще се промени нещо, ти не можеш да контролираш чувствата му. Не е последното момче, животът е пред теб. На него не му е гадно и се забавлява, нали? Тогава защо ти трябва да страдаш? Горе главата!

malkataa
06-06-2010, 11:04
Ако го е направил заради твоята "приятелка" значи и 2-мата не стават и не си заслужава да страдаш.Просто трябва да продължиш напред.Не е последния мъж на земята все пак.Излизай,завържи нови контакти и всичко ще се оправи.След няколко месеца ще има друг,който ще искаш да обичаш :)

SmilezZz
06-06-2010, 11:17
Наистина времето лекува..Няма какво да правиш..Няма смисъл да плачеш и тъжиш,заради такъв човек..Той не заслужава това..Намери си някакво хоби и се опитвай да не мислиш за него..След време всичко ще се оправи..

Paramour
06-07-2010, 21:21
^+1! :)

sweetgirl7
06-09-2010, 16:55
Преди около две години ми се случи същото... Също си писахме 2 седмици, имах си и такава "приятелка"... Ако наистина даржиш на него и искаш да си с него не слушай както ти говорят хората. Поговори с момчето, разбери каква е причината да те отбягва. Според отгорора му сама ще прецениш дали си заслужава да се бориш за него или е поредния малоумник. :-D
Ако наистина има нещо към теб няма да се откаже от теб.. Поне при мен стана така...

LipSy
06-09-2010, 17:00
Спокойно мила! Няма за какво толкова да страдаш. И аз изживях подобна случка като твоята. После и на мен момчето много ми липсваше, обаче видях, че нищо няма да е както преди и реших да си продължа живота. Не се надявай напразно. Това момче не те заслужава. Ще го забравиш, спокойно!

mimsss3
06-10-2010, 15:13
благодаря на всички :)

nIkEnCeTy_bE
06-10-2010, 17:09
Ти пък какво искаш цял живот да си с него? Всичко заминава и отминава. Много хора ще минат през живота ти. Не трябва да ти пука. Просто забрави и го отмини, занимавай се, излизай и така.