PDA

View Full Version : Незнам какфо да направя (Част 1)



SUPERSTARdafqon1
06-05-2010, 23:57
Здравейте, нов съм в сайта прочетох доста теми спецялно в този раздел и в раздел (Секс :D ) та така де няма значение.Искам някои да ми каже как да постъпя или нещо такова... моля не ме хранете или нещо от сорта просто съм много объркан и незнам как да постъпя :/
Та така преди година и нещо вече (т.е до миналата година) бях с 1 момиче в 1 клас ест. тя не беше една от най-хубавите но аз си е харесвах малко.Тя така ме гледаше и закачаше накрая на годината сякаш ме харесваше но така и нищо не стана...Свърши годината ест тя отиде в друго даскало...доиде ваканцята засяквал съм е през нея 3-4 пъти.. но и (1 ЗДТРАСТИ) не сме си казвали дори :/ както и да е.Мина се време реших да и посетя профила в (импулс...) хареса ми доста повече от както беше преди но така и не съм и писал или нещо такова само фантазия и така нататък знаете как е...Имам и скайп писахме си около 20-30мин... преди 6 месеца но за празниците аз не си бях в българия бях и предложил когато се вурна нали в българия да се видиме или нещо такова... опитах се да дам някакфо начало така да го кажем тя се съгласи но от тогава нататък никакъф "контакт".[/list]

mArMaLaDkA
06-06-2010, 00:01
ако искаш аз ще й се обадя вместо теб. :lol:

Phobiaa
06-06-2010, 06:44
И с какво искаш ние да ти помогнем?

LadyDi
06-06-2010, 10:35
Събери си темите в 1.