PDA

View Full Version : Каквоо да купим на класния ??



eLssiii
06-06-2010, 07:16
Моля ви помогнете ! Клания ни е по физкултура и е супер големия пич !
Същоо така предложете някое готинко местенце се съберем с класа !

SheIsAggressive
06-06-2010, 08:07
Защо си пуснала 2 еднакви теми.. :?

elito0o0o0
06-06-2010, 08:50
Защо си пуснала 2 еднакви теми.. :?Щото е нервна и е натиснала 2 пъти бутона "прати". Също така, защото явно е кьорава и няма търсачка, с която да намери другите 123434 такива теми. :)

danibebi
06-06-2010, 13:13
Офф..незнаете ли кво да купите на класния? :x Има 1000 такива теми,бас ловя.Потърси и ще намериш. :?

SmilezZz
06-06-2010, 13:17
Не му ли знаете интересите ? Някакъв часовник,албум със ваши снимки,някакъв сувенир като за него ?

iiordanova
06-06-2010, 13:24
Ами не познавам класния ви , нито знам какво харесва , нито хобита..
Може някой часовник , вратовръзка , някакъв по-голям сувенир ?

eLssiii
06-06-2010, 15:09
мерси за прекрасните отговории :x .. ! Най - сърдечно благодаря :) !

eLssiii
06-06-2010, 15:54
поне кажете някое местенце ... къде да се съберем !

SmilezZz
06-06-2010, 15:57
поне кажете някое местенце ... къде да се съберем !Поне кажи откъде си ?
Иначе в някоя сладкарница,кафене..?? Това си зависи и от кой клас сте ?

elito0o0o0
06-06-2010, 18:40
поне кажете някое местенце ... къде да се съберем !В дискотека д`ге. :? :?
1. Пицария
2. Сладкарница
3. Кафене

danibebi
06-06-2010, 19:18
Преди отговорих много остро :-D но и не бях в настроение.Ся ще се опитам да съм полезна :) Можете да му купите някакъв златен или сребърен часовник,например.А за събирането-може да отидете на дискотека,пицария,или заведение. :P

Kmet4e
06-06-2010, 23:44
Мястото е най-добре да е Пицария (Не е някакво супер младежко като дискотека и там да стой като излизашен или пък кафе да седите там 30 минутки на една фанта) Пицарията е добър вариант защото обядваш говориш си и няма значение в каква възрастова група си. За подарък (според хобитата му) Ще метна примери Универсалните -Парфюм,часовник,гривна(сре ърнаили златна),хубав колан,портфейл !


Хаха.. Какви идей просто имам а ? 8)

mrtn
06-07-2010, 04:41
Преди отговорих много остро :-D но и не бях в настроение.Ся ще се опитам да съм полезна :) Можете да му купите някакъв златен или сребърен часовник,например.А за събирането-може да отидете на дискотека,пицария,или заведение. :P
Това, че не си в настроение, не ти дава право да се правиш на интересна във форума. Бахти кухата.. :D

Ами може да му купите някакъв стене часовник, ама някак си по особен или на нашата класна и бяхме купили една статуя, зарадва се доста.. :)
А за заведение, наистина пицария или някоя сладкарница са най-удачните варианти. :)

danibebi
06-07-2010, 21:06
Преди отговорих много остро :-D но и не бях в настроение.Ся ще се опитам да съм полезна :) Можете да му купите някакъв златен или сребърен часовник,например.А за събирането-може да отидете на дискотека,пицария,или заведение. :P
Това, че не си в настроение, не ти дава право да се правиш на интересна във форума. Бахти кухата.. :D

Ами може да му купите някакъв стене часовник, ама някак си по особен или на нашата класна и бяхме купили една статуя, зарадва се доста.. :)
А за заведение, наистина пицария или някоя сладкарница са най-удачните варианти. :)

мм дам,ти ме познаваш и знаеш дали съм куха,нали? :D :?

L0ST
06-07-2010, 22:36
Алкохол... :lol:

mrtn
06-08-2010, 05:33
Преди отговорих много остро :-D но и не бях в настроение.Ся ще се опитам да съм полезна :) Можете да му купите някакъв златен или сребърен часовник,например.А за събирането-може да отидете на дискотека,пицария,или заведение. :P
Това, че не си в настроение, не ти дава право да се правиш на интересна във форума. Бахти кухата.. :D

Ами може да му купите някакъв стене часовник, ама някак си по особен или на нашата класна и бяхме купили една статуя, зарадва се доста.. :)
А за заведение, наистина пицария или някоя сладкарница са най-удачните варианти. :)

мм дам,ти ме познаваш и знаеш дали съм куха,нали? :D :?
Не те познавам, не те знам ква си що си, ама е много тъпо оправдание " щото нямах настроение" ми и аз днеска не съм в настроение, ама отговарям на темите. И пак ще кажа Бахти кухата.. :D

wasser
06-08-2010, 05:59
Купете му футболна топка,някаква оригинална и се подпишете,нали е учител по физическо.

Nakadah
06-08-2010, 06:01
Дай ни поне накакъви насоки, като кой му е любимия спорт? Спортист/орбор? Какви други интереси има?

iiordanova
06-08-2010, 14:20
Между другото преди мен казаха алкохол. Това е оригинално! Ако сте навити му купете хубаво уиски или хубаво вино.
А местенце - пицария , кафене ?

eLssiii
06-22-2010, 08:45
БЛАГОДАРЯ ! :-) :-) :grin:

Купихме му един слон и го гравирахме с всички имена .. Също ъака извиках фотограф снима ни и му подарихме и албумм ... и една огромна картичка на която всички написаха по нещоо .. !

Мисля че стана перфекно ! :-D

iiordanova
06-22-2010, 13:28
Интересна идея! Браво! (( :
Предполагам е бил много радостен като е видял , че всички са участвали.. (: