PDA

View Full Version : Косата миии



SheIsAggressive
06-06-2010, 07:24
Здравейте :)

В последните дни косата ми е станала някаква много гадна.. Постоянно се разрошва.. и изглежда все едно не съм се ресала с години.. много е гадно.. изправя я.. и тя пак се рошне.. :(

FamauseBaby
06-06-2010, 07:27
ужас .. обрасни се г0ла глава .. :?

zoreto
06-06-2010, 07:40
Балсам за коса нещо ползваш ли ,зашото аз съм забелязала на себеси ,че като си сложа балсам и не се разрошва и не се заплите ,а от вятъра става много заплетена и само балсама или маска на Шаума ме спасява.Зависи и от самата коса имам съученичка ,която каквото и да е времето косата и седи все едно сега се е сресала и грам не се заплита

SheIsAggressive
06-06-2010, 07:42
Балсам за коса нещо ползваш ли ,зашото аз съм забелязала на себеси ,че като си сложа балсам и не се разрошва и не се заплите ,а от вятъра става много заплетена и само балсама или маска на Шаума ме спасява.Зависи и от самата коса имам съученичка ,която каквото и да е времето косата и седи все едно сега се е сресала и грам не се заплита
Ами не използвам балсам.. може и заради това да е.. ама и преди не съм използвала.. а взе да се заплита ей сега последната седмица.. :(

zoreto
06-06-2010, 07:45
Балсам за коса нещо ползваш ли ,зашото аз съм забелязала на себеси ,че като си сложа балсам и не се разрошва и не се заплите ,а от вятъра става много заплетена и само балсама или маска на Шаума ме спасява.Зависи и от самата коса имам съученичка ,която каквото и да е времето косата и седи все едно сега се е сресала и грам не се заплита
Ами не използвам балсам.. може и заради това да е.. ама и преди не съм използвала.. а взе да се заплита ей сега последната седмица.. :(

Пробвай пък нищо не губиш :-|

VinDiesel
06-06-2010, 11:17
Да не си сменила шампоана?

AutumnTears
06-06-2010, 11:31
http://www.worldofstock.com/slides/PWO3379.jpg

Kallyn4eto
06-06-2010, 12:00
изтощила си я от изправяне?

myHeartIsOnlyForYou
06-06-2010, 12:00
Не можем да гадаем какво е накарало косата ти да се промени.Както попитаха и преди мен да не би да си си сменила шампоана?Това може да е причина.Може да е свързано и със сезона.Може косата ти да се е изтощила и т.н.Вземи някакви мерки като например балсам или маска.Предлагат се най-различни,за всякакви нужди има - можеш да си избереш :) .

psych0
06-06-2010, 12:31
изтощила си я от изправяне?

или е нацъфтяла :-|
купи си балсам,може наистина да помогне :)

iiordanova
06-06-2010, 12:50
Ако не си ходила скоро на фризьор , отиди да ти я поосвежи.
Купи си някоя маска и балсам , пробвай нов шампоан.
Спри пресата за една седмица поне , за да видиш дали е от това .. ((: