PDA

View Full Version : малко проучване



kindergarden
06-06-2010, 07:44
Представете си че изчезвате за 11 години. Връщате се изведнъж на земята без да сте остарели.Срещате човек,който също е бил изчезнал, обаче за 50 години.Имал е връзка с баба ви.Бихте ли имали интимни отношения с него?...Не би ли ви било малко странно?

п.п.Да, идеята ми хрумна от 4400... :lol:

cinderella_gugutka
06-06-2010, 07:54
:lol: честно казано невъзможно е да си харесам мъж,който е харесвала баба ми така че....

Nakadah
06-06-2010, 07:55
Не, Мъжко съм 8-)

kindergarden
06-06-2010, 07:58
:lol: е той все пак не е остарял
и все пак роден е заедно с бабата ужс :lol:

kindergarden
06-06-2010, 07:58
Не, Мъжко съм 8-)добър довод...смени ролите тогава 8-)
а би ли излизал с внучката на жената,която си харесвал :lol:

Nakadah
06-06-2010, 08:28
Не, Мъжко съм 8-)добър довод...смени ролите тогава 8-)
а би ли излизал с внучката на жената,която си харесвал :lol:

8-)

Гледате въпроса само от 1 точка,вашата...

Я сега ми кажи, мене ме няма за 11 години и се върщам... Момичето го няма за 50 години и се връща.. И веднага имаме нещо общо.. 1 и същи проблем... Продължаваме... след 11 години аз не познавам никой, няма на кой да споделя, няма какво да правя, да не говора че живота се е променил и аз съм като идиот. На това момиче и се случва същото... Няма ли да искаш поне да си поговориш с него? Разговора е 1-вата стъпка... колкото повече време говорите на тази тема, толкова повече си пасвате...

Ако го гледам проблема от твоята точка, ИЗВРАТЕНО Е!

pebals
06-06-2010, 08:35
:lol: честно казано невъзможно е да си харесам мъж,който е харесвала баба ми така че....

+1.... нещо и аз тва не си го представям..да харесвам мъж,който е харесвал баба ми :-D :-D :-D

kindergarden
06-06-2010, 08:40
Не, Мъжко съм 8-)добър довод...смени ролите тогава 8-)
а би ли излизал с внучката на жената,която си харесвал :lol:

8-)

Гледате въпроса само от 1 точка,вашата...

Я сега ми кажи, мене ме няма за 11 години и се върщам... Момичето го няма за 50 години и се връща.. И веднага имаме нещо общо.. 1 и същи проблем... Продължаваме... след 11 години аз не познавам никой, няма на кой да споделя, няма какво да правя, да не говора че живота се е променил и аз съм като идиот. На това момиче и се случва същото... Няма ли да искаш поне да си поговориш с него? Разговора е 1-вата стъпка... колкото повече време говорите на тази тема, толкова повече си пасвате...

Ако го гледам проблема от твоята точка, ИЗВРАТЕНО Е!въпросът е коя гледна точка би надделяла :D

Nakadah
06-06-2010, 08:43
^^ Тази която ти представих, но ти няма да получиш този отговор в тази тема, защото хората пипещи тука не могат да си представят че може да има и друг свят(освен техния)... Те си мислят за момента сега и тази парт че ги е нямало 11 години не я асимилират...

SmilezZz
06-06-2010, 10:14
Естествено,че няма да тръгна с този човек..Но и без това е НЕВЪЗМОЖНО да се случи това

kindergarden
06-06-2010, 11:17
^^ Тази която ти представих, но ти няма да получиш този отговор в тази тема, защото хората пипещи тука не могат да си представят че може да има и друг свят(освен техния)... Те си мислят за момента сега и тази парт че ги е нямало 11 години не я асимилират...май излиза вярно написаното от теб :D

TheBeliever
06-06-2010, 11:25
Не знам, дали бих имала интимни отношения с него, но както каза Nakadah, общите теми и съпреживяното биха ни сближили. Относно това, че някога е имал вземане-даване с баба ми, едва ли би ме погнусило нещо подобно. Стига да няма вероятност да ми е биологичен дядо, защото тогава вече би било извратено.

valdesbg
06-06-2010, 13:16
Абе.. чудите се къде да се почешете и вие...

Толкова невъзможно невъзможна ситуация е това че няма смисъл да се обсъжда дори само на теория :)

Не вземайте под внимание коментара ми, щото в глупости няма да се вкарвам.

BlueFace
06-06-2010, 13:27
For Cryin' Out Loud What The FUCK ?!?! :shock:

kindergarden
06-06-2010, 14:39
Абе.. чудите се къде да се почешете и вие...

Толкова невъзможно невъзможна ситуация е това че няма смисъл да се обсъжда дори само на теория :)

Не вземайте под внимание коментара ми, щото в глупости няма да се вкарвам.просто като си гледах сериала ми стана интересно туу

justwondering
06-06-2010, 16:15
Че що не 8-) Мене ме е нямало 11 години, него- 50, баба ми я няма..