PDA

View Full Version : губи ми времето



darsit0
06-06-2010, 08:48
баба ми! утре имаме външно по човекът и природата и съм на 100% сигурна, че няма да има въпроси за химическото название на това и онова. обче тя настоява да ме изпита на всички вещества, които сме учили как са им "сложните имена", както аз им викам, и да ми загуби времето. и без тези и други глупости можем да минем. как да й го обясня, тя не иска да разбира!!! че имам и по други предмети некфи тъпи домашни, после ще идва баща ми, ще излизаме за около 2-3 часа, после трябва да се упражнявам по танци ... много ме дразни понякога :? през 5 минути влиза в стаята и ме пита дали съм си научила, казва да спра компа и т.н. тоест, не казва, а вика ! ко да прая, че да не ми къса нервите с тея глупости?!

SmilezZz
06-06-2010, 10:00
Вземи и поговори с нея..Аз моята баба изобщо не я слушам какво ми казва,но в случая най-добре е да поговориш с нея..Успех

remix1912
06-06-2010, 10:10
Не я слушай,те бабите всички не са добре много с глъвътъ.Говорят си каквото на тях им утърва.Затвори вратата и и кажи да се маха и че си научила квото ти трябва.

darsit0
06-06-2010, 10:10
говоря й ама тя не иска да слуша :-o

WaterLilly
06-06-2010, 10:39
говоря й ама тя не иска да слуша :-o
Ми не я слушай и ти бе. 8-) Тя да си говори, ти прави каквото искаш.

ecstazy
06-06-2010, 10:44
говоря й ама тя не иска да слуша :-o
Ми не я слушай и ти бе. 8-) Тя да си говори, ти прави каквото искаш. + 8-)

SmilezZz
06-06-2010, 10:50
говоря й ама тя не иска да слуша :-oМи не я слушай и ти бе. 8-) Тя да си говори, ти прави каквото искаш.М`да..Не ти остава друго решение,освен това

TheBeliever
06-06-2010, 10:58
Аз пък съм на страната на бабата. Уж имаш много работа, ядосваш се, че тя ти губи времето, а киснеш на компа. Ти сама си губиш времето по този начин. Я спри да се жалваш по форуми и седни да си научиш!

darsit0
06-06-2010, 11:50
Аз пък съм на страната на бабата. Уж имаш много работа, ядосваш се, че тя ти губи времето, а киснеш на компа. Ти сама си губиш времето по този начин. Я спри да се жалваш по форуми и седни да си научиш!

всъщност и ти имаш право.......
и все пак мразя накой да ми губи времето. виж, когато аз сама си го губя е друга работа :D

darsit0
06-06-2010, 12:43
е така де, тя пак ми загуби времето. :D тъй като вече няма полза от темата..... задавам друг въпрос: начи вчера ходихме с баба ми (хм странно :lol: ) в мола ( :shock: още по-странно) и си харесах един суперски парфюм (дето изобщо не е евтин) и тя ми го обеща ако завърша по всички предмети с 6, пък оня педал по БЕЛ ЗИП ми остави 5 за годината, щото не ми харесвал перазказите, които пък г-жата по БЕЛ (обикновен БЕЛ, не ЗИП) най-много харесва. и понеже тая година доста учители от даскалото се оказаха лееееко ненормални (в буквалния смисъл на думата, наистина имаше някои с психически отклонения) се ядосвам, че заради един ненормален дъртак може да остана без парфюм :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
да й казвам ли, че имам 5 или....като ни дадат бележниците да разбере и.... да каже, че е съгласна с мен, че тоя не е много нормален :-D

iiordanova
06-06-2010, 13:03
Ами защо не помолиш този педал да те изпита или да направи нещо по въпроса , защото искаш да имаш 6 .. 8-) Ако все пак останеш с една 5 - ца .. кажи на баба си , че е само една и е по ЗИП .., и ако може да направи изключение за една петица. ((:
Не и казвай , че са ненормални учителите , защото ще си помисли , че преувеличаваш! 8-)

darsit0
06-06-2010, 14:35
няма да си помисли, ч преувеличавам, щото вече ми е виждала двойките по информатика (например), които има целия клас, щото г-жата не беше наред.

SmilezZz
06-06-2010, 14:40
Да,наистина защо не помолиш този "педал" да те изпита за шестица..??