PDA

View Full Version : Някой да е бил на хижа на Витоша?



courtney
06-06-2010, 10:08
Идва ми рождения ден след една седмица и много се чудех къде да го празнувам. Вкъщи като гледам няма шанс да ми го освободят, а по заведенията ще ме ошушкат доста, затва се питах дали някой знае как стоят нещата с хижите. Някой ходил ли е на такъв купон, или организирал ли е? Горе-долу ме интересуват цените, определени хижи, защото изобщо не ги знам, и дали се изкарва добре.

myNameIsImmortal
06-06-2010, 10:27
Цени не мога да ти кажа, навсякъде е според мястото, обстановката и екстрите в хижата.
Значи по отношение дали се получава яко - да, супер е, няма виншни лица, пиеш колкото искаш, танцуваш с който искаш, правиш сичко с който искаш, не се съобразяваш с никой и нищо.. Просто кефа е голям, стига вие да си го направите добре. Хубаво е и че има и легла, та след 4-5 който не може да устиска а в леглото да си почине..
Ние тук сяка седмица си правим шоуто.. даже преди 1 час се прибрах бях в гората на купонче :)
И това е, че ще си прекарате супер, и ще ти излезе доста евтино (зависи от консумативите 8-) )

chill
06-06-2010, 12:44
Планинарска песен, за цена обаче трабва да провериш, мисля че беше към 10лева. Има барбекю отвън, можете да се носите храна, леглата са новички.

courtney
06-06-2010, 13:15
chill, 10 лева на човек ли? Знам за хижи, които се плащат на легло и по принцип ако и на тази хижа е за легло, мога ли да платя за по-малко легла, отколкото ще са хората? Все пак това ще е купон, освен ако някой не реши да си легне.. кхм с някой друг, няма да се налагат легла за всички. Така че ако знаеш дали цената е за легло, а не за човек, мисля, че това ще ми свърши чудесна работа, благодаря ти! :)

chill
06-07-2010, 06:12
За легло е, да

Pliok0019
06-07-2010, 08:16
Доколкото знам, на повечето места се плаща на човек.

Може приятелите ти сами да си платят нощувката, а ти да почерпиш с алкохол и храна.

SuNsEt
06-07-2010, 20:23
Аз ще ходя в някакъв двузвезден хотел във Витоша за края на годината. 20 лв. на вечер. 8-)

vali00
06-07-2010, 22:23
Не знам дали ще ти помогне, но все пак ще го напиша.
Аз съм от Русе, събрахме се 20-тина приятели, събрахме пари и ще ходим на вила извън Русе, която за наемане за 1 вечер струва 130 лева. Разделяме си ги и стават по 6.50 на човек. Отделно събираме за храна и става много яко :grin:

shadow4e
06-07-2010, 23:15
Eдва ли ще помогнеш... Разликата в цените между вилите край София и тези край Русе едва ли е малка. :wink: