PDA

View Full Version : Отчаяна...:(



Sunny95
06-06-2010, 11:37
Здравейте!Вече не знам какво да правя обичам бившият си повече от всичко а на него НЕ му пука за мен :cry: искам поне да сме добри приятели,но той не иска и да чува за мен :? :cry: :cry: онзи ден той претарпя злуполука и само аз отидох да видя как е а когато отидох и го попитах как е той не ми отговори и се обърна с гръб към мен и ми каза да се махам :cry: :cry: тогава се почуствах много зле :cry: опитвала съм се да го забравя с други момчета,но не се получава :cry: :cry: Моля ви кажете ми какво да правя :cry:

SummerParty
06-06-2010, 11:46
Наистина гадно и пренебрежително е постъпил. И аз имах нещо подобно, но всичко свърши за радост. Честно да ти кажа и аз в началото много плаках, абе лигава работа беше. Просто няма смисъл. Има момчета колкото искаш. Просто спри да мислиш за него. Излизай с приятели, забавлявай се и не се оставяй да те наранява повече.

Sunny95
06-06-2010, 11:59
^Благодаря ти :-) ! И моля ви искам и други мнения защото вече...незнам какво да правя :cry:

elizabethg
06-06-2010, 12:09
Здравей!Просто си задай въпроса:"Заслужава ли този човек да плача за него?"...НЕ!Не заслужава!Щом се държи по този начин с теб ти трябва да го забравиш и избобщо да не се сещаш за него!Няма да е лесно,но ще видиш,че ще се справиш!!!УСПЕХ!!! :-) :-) :-)

Sunny95
06-06-2010, 12:54
Мерси :-) ! Моля ви дайте още съвети

AndjelinaAa
06-06-2010, 20:51
И при мен е нещо подобно все още го обичам всичките ми приятели казват че няма смисал минаха точно 5 месеца.... ;( а аз още го обичам... ии на мен сички ми казват да спра да мисля за него ии не е лесно знам го от личен опит но просто гледай да си с човек който може да те размее моята най добра приятелка понякога оспява да ми помогне понякога сигорно постоянно мислиш за него говориш за него но е време да продължиш напред !!! Живота продължава :)

Paramour
06-06-2010, 21:03
Замисляла ли си се, че той може също да иска да те забрави? Имам предвид, че той може да се опитва да те отблъсне, за да може той самият да спре да те обича.. или по-скоро да спре да мисли за теб по този начин. бтв вие как сте скъсали?
А иначе, как да го забравиш... няма да можеш толкова лесно, но всичко е въпрос на самовнушение. Трябва да убедиш себе си, че той не те заслужава и че не трябва да плачеш заради него.
И на мен така ми се случи. Обичам адски мн момчето, но така се стекоха обстоятелствата, че вече от месец не сме се виждали. В началото ми беше много тежко, но после го приех и си казах, че той явно е кретен щом не иска да е с мен. И до сега не знам защо спряхме да излизаме, но няма да му звъня, нито да му пиша 1. щото съм инат ;д и второ защото няма да му лазя в краката... Ти си започнала да ходиш след него i да искаш приятелство след като сте скъсали.. което в някои случаи (когато мочето е било зарязано) не може да се случи. И пак ще те попитам: как скъсахте?
Разбира се има и втори вариант, който споменаха преди мен: Наистина да не му пука. И при този вариант трябва да го понесеш. Ще е гадно, но и то ще мине. С времето всичко минава. :) :)

Sunny95
06-06-2010, 21:22
Замисляла ли си се, че той може също да иска да те забрави? Имам предвид, че той може да се опитва да те отблъсне, за да може той самият да спре да те обича.. или по-скоро да спре да мисли за теб по този начин. бтв вие как сте скъсали?
А иначе, как да го забравиш... няма да можеш толкова лесно, но всичко е въпрос на самовнушение. Трябва да убедиш себе си, че той не те заслужава и че не трябва да плачеш заради него.
И на мен така ми се случи. Обичам адски мн момчето, но така се стекоха обстоятелствата, че вече от месец не сме се виждали. В началото ми беше много тежко, но после го приех и си казах, че той явно е кретен щом не иска да е с мен. И до сега не знам защо спряхме да излизаме, но няма да му звъня, нито да му пиша 1. щото съм инат ;д и второ защото няма да му лазя в краката... Ти си започнала да ходиш след него i да искаш приятелство след като сте скъсали.. което в някои случаи (когато мочето е било зарязано) не може да се случи. И пак ще те попитам: как скъсахте?
Разбира се има и втори вариант, който споменаха преди мен: Наистина да не му пука. И при този вариант трябва да го понесеш. Ще е гадно, но и то ще мине. С времето всичко минава. :) :)

Ами скарахме се заради една глупост :( и той ми се расърди и от тогава започна да се държи студено извиних му се много пъти,но той не му пукаше :? и скъсахме

marcy
06-07-2010, 10:56
и аз бях така преди 1,2 месеца..неможах да се откажа от едно момче 6 месеца!! само си припоомнях моментите ни..и слушах песни припомнящи ми за него..но както и да е...преди 2 месеца почнах да се зарибявам с момче от неговия клас,нооо при него не се получиха нещата,апък и той си имаше приятелка..а сега съм с момче,с което ходихм от почти 1 месец и изобщо не ми пука за другия..особенно когато не го виждам..прсото съвета ми е да почнеш да се зарибяваш с ннякото,когото ти допада,дори и още преди да тръгнеш с бившия си..почни..излезте не мисли за бившия си иии не ходете на места,на които можжеш да го видиш..за да не си става гадно..и след 1,2 месеца ще си го забравила!!Явно не те заслужава достаттъчно.. [b]

Sunny95
06-07-2010, 12:01
и аз бях така преди 1,2 месеца..неможах да се откажа от едно момче 6 месеца!! само си припоомнях моментите ни..и слушах песни припомнящи ми за него..но както и да е...преди 2 месеца почнах да се зарибявам с момче от неговия клас,нооо при него не се получиха нещата,апък и той си имаше приятелка..а сега съм с момче,с което ходихм от почти 1 месец и изобщо не ми пука за другия..особенно когато не го виждам..прсото съвета ми е да почнеш да се зарибяваш с ннякото,когото ти допада,дори и още преди да тръгнеш с бившия си..почни..излезте не мисли за бившия си иии не ходете на места,на които можжеш да го видиш..за да не си става гадно..и след 1,2 месеца ще си го забравила!!Явно не те заслужава достаттъчно.. [b]

Лошото е,че го виждам всеки ден защото учим в едно и също даскало :( и...не мога да го забравя защото постоянно ми е пред очите

Maftedd
06-07-2010, 15:24
И аз преди имах същия проблем.Момичето учеше в моето училище, и всеки ден я виждах, но 'уж' тръгнахме (тогава за първи път се влюбих)
Една нейна приятелка ми каза, че тя така прави с всички момчета тръгва с едно момче и после скъсва с него без причина само за забавление.Но за мое щастие момичето се премести и отиде да учи другаде.След няколко месеца болезни спомени я забравих.Опитай се да не мислиш за него.Пожелавам ти успех. :-)

Sunny95
06-07-2010, 17:57
^Благодаря :-)

Paramour
06-07-2010, 18:14
Замисляла ли си се, че той може също да иска да те забрави? Имам предвид, че той може да се опитва да те отблъсне, за да може той самият да спре да те обича.. или по-скоро да спре да мисли за теб по този начин. бтв вие как сте скъсали?
А иначе, как да го забравиш... няма да можеш толкова лесно, но всичко е въпрос на самовнушение. Трябва да убедиш себе си, че той не те заслужава и че не трябва да плачеш заради него.
И на мен така ми се случи. Обичам адски мн момчето, но така се стекоха обстоятелствата, че вече от месец не сме се виждали. В началото ми беше много тежко, но после го приех и си казах, че той явно е кретен щом не иска да е с мен. И до сега не знам защо спряхме да излизаме, но няма да му звъня, нито да му пиша 1. щото съм инат ;д и второ защото няма да му лазя в краката... Ти си започнала да ходиш след него i да искаш приятелство след като сте скъсали.. което в някои случаи (когато мочето е било зарязано) не може да се случи. И пак ще те попитам: как скъсахте?
Разбира се има и втори вариант, който споменаха преди мен: Наистина да не му пука. И при този вариант трябва да го понесеш. Ще е гадно, но и то ще мине. С времето всичко минава. :) :)

Ами скарахме се заради една глупост :( и той ми се расърди и от тогава започна да се държи студено извиних му се много пъти,но той не му пукаше :? и скъсахме

Ами не зная... може би това което за теб е простотия за него е нещо друго, да го приема по-навътре.
Да се зарибяваш с други момчета... представи си че те много те харесват /обичат/ и ако не се получи, ако не можеш да забравиш въпросното момче, какво ще им кажеш? "Ами аз те използвах за да забравя едно друго момче, ама не мога и тр да скъсаме."? Представи си как биха се почувствали... ами ако ти беше на тяхно място. За мен това не е решение.
А за твоето момче... ами щом не ти говори можеш да попиташ някой негов приятел защо се държи така. Той все на някой трябва да е споменал нещо. Като разбереш причината може да се сдобрите и поне да си останете приятели. :-) :-)

Sunny95
06-07-2010, 18:17
Замисляла ли си се, че той може също да иска да те забрави? Имам предвид, че той може да се опитва да те отблъсне, за да може той самият да спре да те обича.. или по-скоро да спре да мисли за теб по този начин. бтв вие как сте скъсали?
А иначе, как да го забравиш... няма да можеш толкова лесно, но всичко е въпрос на самовнушение. Трябва да убедиш себе си, че той не те заслужава и че не трябва да плачеш заради него.
И на мен така ми се случи. Обичам адски мн момчето, но така се стекоха обстоятелствата, че вече от месец не сме се виждали. В началото ми беше много тежко, но после го приех и си казах, че той явно е кретен щом не иска да е с мен. И до сега не знам защо спряхме да излизаме, но няма да му звъня, нито да му пиша 1. щото съм инат ;д и второ защото няма да му лазя в краката... Ти си започнала да ходиш след него i да искаш приятелство след като сте скъсали.. което в някои случаи (когато мочето е било зарязано) не може да се случи. И пак ще те попитам: как скъсахте?
Разбира се има и втори вариант, който споменаха преди мен: Наистина да не му пука. И при този вариант трябва да го понесеш. Ще е гадно, но и то ще мине. С времето всичко минава. :) :)

Ами скарахме се заради една глупост :( и той ми се расърди и от тогава започна да се държи студено извиних му се много пъти,но той не му пукаше :? и скъсахме

Ами не зная... може би това което за теб е простотия за него е нещо друго, да го приема по-навътре.
Да се зарибяваш с други момчета... представи си че те много те харесват /обичат/ и ако не се получи, ако не можеш да забравиш въпросното момче, какво ще им кажеш? "Ами аз те използвах за да забравя едно друго момче, ама не мога и тр да скъсаме."? Представи си как биха се почувствали... ами ако ти беше на тяхно място. За мен това не е решение.
А за твоето момче... ами щом не ти говори можеш да попиташ някой негов приятел защо се държи така. Той все на някой трябва да е споменал нещо. Като разбереш причината може да се сдобрите и поне да си останете приятели. :-) :-)

Ами....той просто НЕ иска да сме приятели :? не знам защо :? :o имаме общ много добър негов и мой приятел,но не му е споменал нищо :o и нз...

Paramour
06-07-2010, 20:20
Замисляла ли си се, че той може също да иска да те забрави? Имам предвид, че той може да се опитва да те отблъсне, за да може той самият да спре да те обича.. или по-скоро да спре да мисли за теб по този начин. бтв вие как сте скъсали?
А иначе, как да го забравиш... няма да можеш толкова лесно, но всичко е въпрос на самовнушение. Трябва да убедиш себе си, че той не те заслужава и че не трябва да плачеш заради него.
И на мен така ми се случи. Обичам адски мн момчето, но така се стекоха обстоятелствата, че вече от месец не сме се виждали. В началото ми беше много тежко, но после го приех и си казах, че той явно е кретен щом не иска да е с мен. И до сега не знам защо спряхме да излизаме, но няма да му звъня, нито да му пиша 1. щото съм инат ;д и второ защото няма да му лазя в краката... Ти си започнала да ходиш след него i да искаш приятелство след като сте скъсали.. което в някои случаи (когато мочето е било зарязано) не може да се случи. И пак ще те попитам: как скъсахте?
Разбира се има и втори вариант, който споменаха преди мен: Наистина да не му пука. И при този вариант трябва да го понесеш. Ще е гадно, но и то ще мине. С времето всичко минава. :) :)

Ами скарахме се заради една глупост :( и той ми се расърди и от тогава започна да се държи студено извиних му се много пъти,но той не му пукаше :? и скъсахме

Ами не зная... може би това което за теб е простотия за него е нещо друго, да го приема по-навътре.
Да се зарибяваш с други момчета... представи си че те много те харесват /обичат/ и ако не се получи, ако не можеш да забравиш въпросното момче, какво ще им кажеш? "Ами аз те използвах за да забравя едно друго момче, ама не мога и тр да скъсаме."? Представи си как биха се почувствали... ами ако ти беше на тяхно място. За мен това не е решение.
А за твоето момче... ами щом не ти говори можеш да попиташ някой негов приятел защо се държи така. Той все на някой трябва да е споменал нещо. Като разбереш причината може да се сдобрите и поне да си останете приятели. :-) :-)

Ами....той просто НЕ иска да сме приятели :? не знам защо :? :o имаме общ много добър негов и мой приятел,но не му е споменал нищо :o и нз...

Ами като е такъв просто го остави! Да си стои и да се прави на велик, че можел да се сърди. Не може да ти се сърди вечно, рано или късно ще му писне да ти се цупи и ще ти проговори. А и какъв е смисъла да му ходиш зад газа(с извинение) и да му се извиняваш и всичко при положение, че той изобщо няма желание... остави го! Направи се и ти че не го виждаш, след време ще ти мине, повярвай ми. Пак ще го обичаш, но няма да ти е толкова зле, че сте се разделили и че не сте приятели. Може би ще си спомняш за щастливите моменти, но вече няма да плачеш. А и да плачеш в момента полза няма... той очевидно е кретен!
п.п.
Ами скарахме се заради една глупост :( и той ми се расърди и от тогава започна да се държи студено извиних му се много пъти,но той не му пукаше :? и скъсахме Да не би да има нещо повече? Имам предвид, че не вярвам да е САМО заради това. Трябва да има нещо друго... нещо допълнително да е усложнило нещата. Може и да не знаеш какво е станало... може и той да си е харесал друго момиче и само да е търсил начин да скъсате или пък.. не знам... не може да е само заради едната 'глупост'. :-o

Sunny95
06-07-2010, 20:53
^ами....той когато тръгна с мен харесваше и мен и друго момиче..аз знаех за това той ми каза сам...,но ми каза,че може да опитаме разбирахме се супер добре и накрая се скарахме само защото почнах да се заяждам с един негов фр :o и.... :-k :cry:

Paramour
06-07-2010, 21:07
^ами....той когато тръгна с мен харесваше и мен и друго момиче..аз знаех за това той ми каза сам...,но ми каза,че може да опитаме разбирахме се супер добре и накрая се скарахме само защото почнах да се заяждам с един негов фр :o и.... :-k :cry:

Значи не си е заслужавал. Не казвам, че трябва да избира между теб и приятелството, но все пак ако е държал достатъчно на теб е щял да намери начин да има и теб и фр-то си. Не си заслужава да се тормозиш за такова момче. А и както каза, той още в началото е харесвал и друго момиче, бил е раздвоен, не е знаел какво иска... сега вероятно вече е решил или просто иска да бъде сам... но не вярвам причината да е само заради 'заяждането' с фр-то му... :-o :-o

Sunny95
06-08-2010, 12:19
^ами....той когато тръгна с мен харесваше и мен и друго момиче..аз знаех за това той ми каза сам...,но ми каза,че може да опитаме разбирахме се супер добре и накрая се скарахме само защото почнах да се заяждам с един негов фр :o и.... :-k :cry:

Значи не си е заслужавал. Не казвам, че трябва да избира между теб и приятелството, но все пак ако е държал достатъчно на теб е щял да намери начин да има и теб и фр-то си. Не си заслужава да се тормозиш за такова момче. А и както каза, той още в началото е харесвал и друго момиче, бил е раздвоен, не е знаел какво иска... сега вероятно вече е решил или просто иска да бъде сам... но не вярвам причината да е само заради 'заяждането' с фр-то му... :-o :-o

Охх..не знам вече какво да правя :-k днес дойде при мен хвана ме за ръката само за секунда и ме пусна и тръгна на някъде това не знам как да го разбирам :neutral: ще ме побърка вече....

malkataa
06-08-2010, 13:22
Мисля,че просто не те заслужава,дори като приятелка.При положение,че си се загрижила за него и дори си отишла да го видиш,а той се е държал като загубеняк,мисля че трябва да си правиш изводите.Пък и това,че е бивш,означава че нещата не са потръгнали между вас и няма смисъл да го търсиш :) :)

Sunny95
06-08-2010, 13:28
^Благодаря :-) Знам,че не ме заслужава всички ми казват така,НО аз го обичам супер много :cry:

Paramour
06-08-2010, 18:27
... Нали ти казах, че ще му писне да ти се сърди 8-) Сега... зависи какво искаш от него. Ако искаш да те остави на мира го игнорирай, ама под игнориране имам предвид напълно! А ако искаш да сте приятели или нещо повече пак... трябва да му покажеш, че трябва да те заслужи и че не може ей така да се върне и всичко да си е както преди. Поне тоав бох направила аз. ;]]

Sunny95
06-08-2010, 18:37
... Нали ти казах, че ще му писне да ти се сърди 8-) Сега... зависи какво искаш от него. Ако искаш да те остави на мира го игнорирай, ама под игнориране имам предвид напълно! А ако искаш да сте приятели или нещо повече пак... трябва да му покажеш, че трябва да те заслужи и че не може ей така да се върне и всичко да си е както преди. Поне тоав бох направила аз. ;]]

Благодаря ти мацка за всичките съвети :-)

Paramour
06-08-2010, 19:03
^о пак заповядай ;д надявам се да са ти помогнали :) :-) :-)

Sunny95
06-09-2010, 11:52
... Нали ти казах, че ще му писне да ти се сърди 8-) Сега... зависи какво искаш от него. Ако искаш да те остави на мира го игнорирай, ама под игнориране имам предвид напълно! А ако искаш да сте приятели или нещо повече пак... трябва да му покажеш, че трябва да те заслужи и че не може ей така да се върне и всичко да си е както преди. Поне тоав бох направила аз. ;]]

Охх..нз! Вече не ми се сърди,но днес го видях да се прегръща с друга :cry: :cry: :cry:

Evidence
06-09-2010, 18:07
само ще ти кажа, че момчетата се обиждат от най-малкото и са много чувствителни иии .. след това малко трудно да ти прости :smt104 плюс това той сам ще те потърси и запомни още нещо !!!! Те са страхливи ... ама мнооооого .. така че не се притеснявай .. ти си млада дама и има мноого момчета по света .. все ще се намери някой,който ще те обича. Ако те обичаше , нямаше да се разсърди.. Иии още нещо ... щом се е случило това , значи е трябвало да се случи !

Риби в морето много ! :-) (момчета ;д )



Успех и не мисли за него :smt039 не си заслужава ^^ :smt023

Paramour
06-09-2010, 21:33
... Нали ти казах, че ще му писне да ти се сърди 8-) Сега... зависи какво искаш от него. Ако искаш да те остави на мира го игнорирай, ама под игнориране имам предвид напълно! А ако искаш да сте приятели или нещо повече пак... трябва да му покажеш, че трябва да те заслужи и че не може ей така да се върне и всичко да си е както преди. Поне тоав бох направила аз. ;]]

Охх..нз! Вече не ми се сърди,но днес го видях да се прегръща с друга :cry: :cry: :cry:

1.Какво ще рече "вече не ми се сърди."? смсл на 'здрасти' и 'чао' ли сте или сте приятели?
А и ти искаше да си останете поне приятели, нали? Никой не е казал, че след като спре да ти се сърди ще се получи нещо повече... но помисли все пак: това момиче може да е.. ддз братовчетка няква или негова близка приятелка. А и ти не можеш да очакваш от него след като сте скъсали да се пази за теб, нали? А и може да е само базик. А и той предполагам знае, че го обичаш и че искаш да си с него и може просто да иска да те дразни и да те нарани... ;\
Виж сега, първо оправи нещата между вас, така че да си върнеш доверието му и да сте фр. Станете си пак близки и може пък по-нататък да се получи нещо, ако все още и двамата го искате.
А може и направо да го питаш кое е тва момиче и всичко ще се изясни. Ако ти каже, че го кефи значи няма как да очакваш връзка между вас двамата и ти остава само приятелството ви(ако има такова). А ако ти каже, че е няква там, дето му е фр ии не иска да ходи с нея, тогава може да се пробваш и пак да сте заедно.

Vasoto129
06-20-2010, 20:20
изправяй се от там кудето си паднала и за мен имаше момиче което даваше смисъл да живея може да е клише но е така от сиво ежедневие тя ми беше единствения цвят и когато и казах всичко колко много я обичам тя каза че е не е искала да изглежда така и иска да сме само приятели и просто искам да кажа че колкото и тъпо да звучи времете лекува няма да сме 1вите нито последните пожелавам ти най-искрено успех :) :)

crazybebe
06-22-2010, 14:38
Ами незнам .. попитай го дали си заслужава да се държи толкова студено към теб ? Дали толкова много си го наранила ? Дали можеш да се поправиш по някакъв начин ? Пък ако ти каже на тези въпроси "не" тогава му отговори "ок.ти губиш" и го забрави !! :? 8) :) :-)

chovechkozz
06-28-2010, 00:49
Не мислиш ли, че ако станете приятели ще е малко странно. Дори да излизате с компания при положение, че ти все още имаш чувства към него ще ти се доиска да е като преди .. Но както казваш той не иска .. може и той все още да има чувства към теб и да иска да те забрави .. Ако наистина искаш да поговорите ''дръпни'' го настрани и му обясни какво чувстваш, дори и да не иска и да се прави, че не те слуша все нещо се чуе, но ако дори не иска да стои при теб и щом го '' дръпнеш '' и той се дръпне .. незнам .. Опитай да го отбягваш и да не мислиш за него и по - добре не прави нищо, което да ти напомня за него. Като например да слушаш песни, които а ти напомнят за него или да ходиш на места където сте били двамата и мн. други .. Успехх !! :)

nikossa
06-30-2010, 18:31
Абе като вземете да давате съвети и да пишете поеми с предлог,че пишете мнение направо ми зазлява от вас :shock: :shock:
:D
Ша го зарежеш и ще чакаш да си намериш ново гадже,щото май не можете много-много без гаджета ,а :D :D

mincheto
07-01-2010, 15:07
Говорете...попитай ,го защо се държи така...ако ли ,го разкарай.

MonicaaL
07-02-2010, 11:17
явно още те обича и се опитва да те забрави ... прецени дали ако си достатъчно твърда ще можеш да го размекнеш и да има хепи енд, защото това си зависи до характер..успех