PDA

View Full Version : Като за последно - идеи



IfeTyy
06-06-2010, 12:18
Здравейте! Аз съм 10 клас и уча в професионална гимназия. За тези, които не знаят в професионалните гимназии предмети като биология, химия, физика и география в 10 клас се учат за последно. И тази година решихме като за последно да направим по нещо във всеки един от тези часове. Молим ви за идеи какво може да се направи в един такъв час. Ние вече решихме, че по химия ще гръмнем шампанско и ще изпеем "химията изучавам за последен път", но имате ли идея какво за другите предмети? :-o Благодаря предварително :-)

kotetokateto
06-06-2010, 13:23
Здравейте! Аз съм 10 клас и уча в професионална гимназия. За тези, които не знаят в професионалните гимназии предмети като биология, химия, физика и география в 10 клас се учат за последно. И тази година решихме като за последно да направим по нещо във всеки един от тези часове. Молим ви за идеи какво може да се направи в един такъв час. Ние вече решихме, че по химия ще гръмнем шампанско и ще изпеем "химията изучавам за последен път", но имате ли идея какво за другите предмети? :-o Благодаря предварително :-)

Ами историята?

mrtn
06-06-2010, 13:33
Здравейте! Аз съм 10 клас и уча в професионална гимназия. За тези, които не знаят в професионалните гимназии предмети като биология, химия, физика и география в 10 клас се учат за последно. И тази година решихме като за последно да направим по нещо във всеки един от тези часове. Молим ви за идеи какво може да се направи в един такъв час. Ние вече решихме, че по химия ще гръмнем шампанско и ще изпеем "химията изучавам за последен път", но имате ли идея какво за другите предмети? :-o Благодаря предварително :-)
Физика и География се учат 11клас, само че по един час на седмица. :)
Ами може примерно да си говорите, за хубавите моменти в тези часове, особено ако учителките са печени, не мисля че трябва нещо официално.. по скоро повечето ученици се радват, че не учат Химия. :lol:

А история се учи до 11 клас.. :)

remix1912
06-06-2010, 14:09
Аз съм в професионална гимназия 11клас и не уча физика и география избщо.Учех ги до 10 клас.

Аз предлагам по Биология да заколите едно агне и да изучавате анатомията му с бира в ръка.

xWandereRx
06-06-2010, 14:15
омг :lol: :lol:

fUcKsMiLe
06-06-2010, 14:50
Аз предлагам по Биология да заколите едно агне и да изучавате анатомията му с бира в ръка.
:lol: :lol: :lol: +1 :razz:

IfeTyy
06-06-2010, 15:59
хехе ами не знам ние ще учим история в 11 клас а физика и химия са ни за последно и тази година ни бяха по 1 час на седмица.

хаха за агнето малко трудно ще стане бе хаха иначе добра идея хахаха

а това за официалното в никакъв случай не искаме да е официално, а забавно, но само да си говорим то така или иначе ще говорим ама искаме нещо по-така нестандартно..

mrtn
06-06-2010, 20:00
Аз съм в професионална гимназия 11клас и не уча физика и география избщо.Учех ги до 10 клас.

Аз предлагам по Биология да заколите едно агне и да изучавате анатомията му с бира в ръка.
Не му се вика физика, ами астрономия.. :)
А и май някой е проспивал часовете го география.. :lol: