PDA

View Full Version : Една истина



sashto22
06-06-2010, 12:45
Не съм предполагала, че някога ще изпадна в ситуация да обичам толкова силно и да ме отритват с всеки ден, да плача неутешимо..до пресъхване :-k ,а на него да не му пука че се топя със всеки изминал ден,да тъгувам..да сасипвам живота си ....да умирам с всеки ден...и след всеки негов отказ да имам нужда да плача....да палча...но да съм пресъхнала от сълзи и просто да не мога да пролея още една...Плаче ми се и в момента...не мога да си простя как така силният ми дух падна в бездънна яма..и сега в тялото ми живее призрак..които не може да чувства нищо друго освен болката...и паренето на сълзи...за един човек когото сасипа самата мен,сасипа момичето със изкрящата усмивка,душата на компания...момичето което всички обичаха...и продължават дa обичат..Момичето което изчезна във мрака заради едно момче! :(

zvQr_nO_s_ChAr
06-06-2010, 12:49
Психика... Смени си малко мисленето ... Това всичкото ссе случва, защото ти го позволяваш...

ludakobila
06-06-2010, 13:00
ти направо си изля душата тука :) голяма писателка си, хубаво пишеш може би това е нещото, което трябва да развиваш в бъдеще :P , а момчето щом толкова те наранява и както каза не му пука, просто го зае*и :D .. мисли малко и за себе си и собствения си кеф :)

успех!

Monstre
06-06-2010, 13:00
Каква драма...

Продължавай напред, няма смисъл да се занимаваш с такива. Намери си хоби и излизай по-често с приятелите си, за да го преодолееш.

BlueFace
06-06-2010, 13:03
Каква драма...

+1 :?

Малко наивно момиче... Като почнете да се превземате така и да ревете ...... :? :?

Не се е получило- ок,продължаваш напред.Ебало си майката да не е единствен или пък незаменим?

Лиготии ... :?

bobito_th
06-06-2010, 13:15
Каква драма...

+1 :?

Малко наивно момиче... Като почнете да се превземате така и да ревете ...... :? :?

Не се е получило- ок,продължаваш напред.Ебало си майката да не е единствен или пък незаменим?

Лиготии ... :?


точно

ivcheto0o
06-06-2010, 13:58
О да трябва да стоиш и да ревеш....Я са стегни дори да е само да му правиш напук.Това може да е първото ти нараняване ама едва ли последното,свикваи..Продъл и напред.

valdesbg
06-06-2010, 14:08
Съжалявам за 10-те секунди, които отделих да отворя темата и да прочета първите ред и половина....

Вземи се самоубий още от сега... щом за такова дребно нещо рухваш... кво ли ще стане после, когато си търсиш работа....или кандидатстваш някъде...

EndlessVoid
06-06-2010, 14:08
Това може да е първото ти нараняване ама едва ли последното,свикваи...

Сега се сетих за "Хрониките на Ридик" лошите чичковци казваха "Болката с времето се притъпява от... по-голяма болка" или нещо такова беше :D

Та т'ва не е краят на света :D И утре ще изгрее за тебе слънце :smt003

rebeccaa
06-06-2010, 14:39
О да трябва да стоиш и да ревеш....Я са стегни дори да е само да му правиш напук.Това може да е първото ти нараняване ама едва ли последното,свикваи..Продъл и напред.

justwondering
06-06-2010, 16:23
Съгласна съм с BlueFace. Нито е първия, нито ще е последния, колкото по-скоро го забравиш, толкова по-добре. :)

umri
06-06-2010, 16:40
Напиши книга. Поне да има файда от целия кур.

b3b3t0y
06-06-2010, 17:32
Психика... Смени си малко мисленето ... Това всичкото ссе случва, защото ти го позволяваш...
Мноу точно казано!!

BePoHuKa
06-07-2010, 04:13
Каква драма...

+1 :?

Малко наивно момиче... Като почнете да се превземате така и да ревете ...... :? :?

Не се е получило- ок,продължаваш напред.Ебало си майката да не е единствен или пък незаменим?

Лиготии ... :? +1

Голяма работа! Момчета под път и над път какво се шашкаш? Той те наранява и ти продължаваш да го гониш? Я се вземи в ръце момиче!! Никой няма право да те нарани :)

LadyDi
06-07-2010, 05:01
Добре де, защо след всеки отказ пак напираш? Спри се, забрави го, няма да бъде твой и точка. За како ревеш?

И въобще, аз не мога да си обясня защо като си навиете на масрафа, че някой трябва непременно да бъде ваш и сякаш светът рухва, ако той, видиш ли, няма мерак за вас... Голямата трагедия. Сега ви е момента да ги сменяте, че по-трудно ще ви излезе име.

wasch0
06-07-2010, 10:48
Спри да му показваш, че го обичаш.. така само подхнваш егото му.. както са казали Покажu на едuн човек ,че можеш u без него u той сам ще те nотърсu !