PDA

View Full Version : Зов за помощ... шъ умре!



ScarletBite
06-06-2010, 15:27
Ох... не съм аз, да знайте. Добре де, аз съм, ама темата не е за мен. Да обясня - братчеда иска да получи компетентните ви съвети, ама го мързи да се регистрира, тупуза с тупуз, и отправи към мен учтивата си молба да задам въпроса му, която аз неохотно ще удовлетворя.
Така.
Момчето е на цели 16 (с думи: шестнадесет) години. Или поне така твърди. Ще ги навърши след 2 месеца и една седмица. Уф.
Хвана си приятелка най-сетне, след дълго ровичкане из сайтове за запознанства, кафенета, фейсбуци-мейсбуци, щъкане из етажите на по-малките класове, молове, пазари, базари, пеене на пиянски серенади ала "Деян Неделчев" и какви ли не още дейности. Абе направо проведе национално издирване на момиче, при което петте сетива да не са съвсем у ред... само такава би му се вързала, разбира се... подразбира се защо. Намери, бе! Е, вярно, че тежи повече от него (ама той е съчка, тъй че... ), изрусена е с боя от 3лв и 50 стотинки и черните й корени мазнеят чаровно, ама... да не бъдем придирчиви. Любовта е сляпа.
Положи огромни усилия, за да впечатли въпросната мома - обръсна редкия си русоляв мустак и даже си купи дезодорант.
И тук идва великата драма - момичето, колкото и противно да е по мое мнение, явно се изживява като голяма мацка. Флиртувала с други момчета, на бой някъде два пъти по-големи от братовчеда. Той ревнува, миличкия, обаче не смее гък да каже, защото тя много държала на свободата си... или някаква друга тъпотия... пфуй... Намекнал й е, да - направила се на интересна.
Защо още са заедно, не мога да си обясня. Въпреки многото ми съвети да я разкара, още й ходи подир отверстието. Което ми напомня да изпортя, че е правила секс веднъж на някакъв лагер, демек не е девствена, но на него още ( 3 месеца връзка ) не му е пуснала - искала да изчака.

Как да укроти опърничавата?

П.С. Ей сега като види как съм написала темата, ще ме убие. 8-)
П.П.С. Срам ме е от родата...

w0sh
06-06-2010, 15:30
Опазил ме бог от неуважителни роднини.

ем да си държи на мъжкото дстойнство. Ако го има в повече и жените ще тичат подри него.

BgHtH
06-06-2010, 15:34
Как да укроти опърничавата?

В духа на темата - Права лопата в главата и докато е още топла ...

valdesbg
06-06-2010, 15:35
Прекланям ти се, Диди!

Наистина :)

Просто... брутален стил имаш.

А по въпроса.... Да го оставиш/м да се опари? И после докато е още прясна раната, кака ти Диди да сложи от нейните илачи? Да знае другия път момъка накъде духа вятъра, откъде се вмирисва рибата(и защо) и как се познава червива ябълка :)

myHeartIsOnlyForYou
06-06-2010, 15:44
Тя по-малка ли е от него?
Трудно ми е да се поставя в неговата ситуация,но ще пробвам :D .
Ако братовчед ти смята,че му е дошло до гуша от поведението на "мацката",нека я остави.Ако все още може да я търпи,нека се надява на промяна..Нека не просто и намеква,ами да си поговори с нея,че действията и не са му приятни,че поведението и е леко ако щеш :D .Ноо най-добре да не се надява на много с това момиче.

ScarletBite
06-06-2010, 16:02
Ех, Влади, няма по-добър ласкател от теб! :) :oops:
Да се опари... колко да се опари? Имам чувството, че се е превърнал в слузесто човекоподобно...
-----
На 14 е шаврантийката малка... РррРррр! :-x

valdesbg
06-06-2010, 16:12
Е Диденце, все някога на дребосъка ще и писне и ще го отреже. Ей тогава е момента (:

А иначе.. тя от малка го играе женско куче. Колко лоша шега ще и изиграе това като стане на моята възраст.

m0n4yyy
06-06-2010, 16:23
Ех, Влади, няма по-добър ласкател от теб! :) :oops:
Да се опари... колко да се опари? Имам чувството, че се е превърнал в слузесто човекоподобно...
-----
На 14 е шаврантийката малка... РррРррр! :-x

Олелее !! На 14 .. изрусена, води полов живот .. :X
Не мога да разбера защо не си го ударила още с нещо тежко по главата! Това момче толкова ли е отчаяно "влюбено" в момиченцето? Кажи му да не се занимава с нея! Такива хора (като нея) не заслужават особено внимание. Лелее .. от такива лекета като това девойче ми се повдига. ;(

valdesbg
06-06-2010, 16:41
Въпроса е брат'чеда да претръпне, да го позаболи малко, да се пофилмира. Тогава вече ще е готов за всичко. Ама преди това... колкото повече го пазят и го трупат със съвети.. нищо няма да стане.

Важно е да се изживеят първите един два пъти любовта точно по тоя хлапашки начин.

Разбира се има и още няколко скрити ползи това състояние. За човек, който знае какво търси де. А Диди ги разбира "тайните заклинания".

ScarletBite
06-06-2010, 17:00
Говорили сме много пъти, какви ли не съвети и психологически термини съм вкарвала, ама... дали задето съм момиче... не чува и не чува!
Хубаво да го оставя да изпита жилото на любовта, но ми се свиди тоя шматок, бе! Направо искам да издера до кръв оная...

Някой така да предложи умно излизане от ситуацията, което да не включва късане, ревнуване и намеса на моя милост с трион в едната ръка и "Калашников" под другата?

m0n4yyy
06-06-2010, 18:05
Говорили сме много пъти, какви ли не съвети и психологически термини съм вкарвала, ама... дали задето съм момиче... не чува и не чува!
Хубаво да го оставя да изпита жилото на любовта, но ми се свиди тоя шматок, бе! Направо искам да издера до кръв оная...

Някой така да предложи умно излизане от ситуацията, което да не включва късане, ревнуване и намеса на моя милост с трион в едната ръка и "Калашников" под другата?

Какво очакваш под "умно излизане" .. ?

ScarletBite
06-06-2010, 18:17
Аз ако знаех... 8-)

m0n4yyy
06-06-2010, 18:59
Аз ако знаех... 8-)

Ясноо .. :D
Еми мога да ти препоръчам няколко метода, който ще спестят кървавите сцени :

Анонимно заплашително обаждане към нея, отрова .. нещо такова. :D

Таа сега сериозно:

Ами .. в случая трябва да се вземе предвид, че любовта е сляпа, тъй, че трудно бихме могли да откажем Ромеото от Жулиетата му ..
Единият вариант е, да продължиш да му наливаш акъл в главата, с надеждата той да се усъзнае, а другият е, да го оставиш да се опари .. това според мен е най- доброто решение за момента. :)

YouMakeMeSmile
06-06-2010, 19:20
смени заглавието, патко

ScarletBite
06-06-2010, 19:25
смени заглавието, патко
За да задоволя твоите вкусови продпочитания? Не мисля. :)
П.С. Кряк!

mArMaLaDkA
06-06-2010, 19:34
Как да укроти опърничавата?


Какъв мъж е, като не може да се справи с една жена(в случая това нещо и такова не е)?
Търсил си е гадже, 'щото го е перял хормонът. Въпросната госпожица не стига, че не му пуска, ами и го върти на пръста си => нищо не го спира да я зареже.

valdesbg
06-06-2010, 20:30
Някой така да предложи умно излизане от ситуацията, което да не включва късане, ревнуване и намеса на моя милост с трион в едната ръка и "Калашников" под другата?

Ми кажи му на господинчото че в една връзка хората са равни. И щом тя може да прави нещо, значи и той има право на същото. Нека почне да играе по нейната игра, с нейните правила.

Ама буквално.

И да видиш малката пикла как ще се стресне и ще се кротне.

Hayashi
06-06-2010, 21:12
О.о Каква свобода иска бе? Аз ако бях щях да цъфна пред майка ѝ и баща ѝ и хубаво да я насоля. "Мацката" само един пердах заслужава и няколко месечни наказания без джобни и без телефон.
Тц, тц... И поведението на братовчед ти наистина е отчайващо, кажи му, че с много труд може да стане по-жалък от в момента.