PDA

View Full Version : Проблем с инсталиране на игри



r0r0
06-06-2010, 17:59
Здравейте, значиии имам проблем с инсталирането на PC ISO игриии...Каквато и игра да изтегля ... после я маунтвам с Daemon Tools ... инсталирам играта и ми иска диск... демек сигурно заради крака... но като се опитам да отворя крак-а ми излизат някакви липсващи .dll файлове... после като трагна да ги тегля един след друуг и се появяват и още и ощееее липсващи .dll файлове.... и съм с тъпия Windows 7 и не мога да се оправя... Помогнете ако знаете как да оправя проблема :S :S :S

Valento
06-06-2010, 18:17
ако сваляш с BitComet на торента му натисни стоп , после върху него десен бутон на мишката и натисни Ръчна HASH проверка и зичакай докато не стане на 100 ... проверката прави за пропусната НЕсвалени файлове!

Ако сваляш с uTorrent пак стоп на торента,десен бутон на мишката върху торента и търси най доло "Направи проверка" и пак чакаш..

П.С Ако има пропуснати файлове на прогрес "% свален размер" ще ти стой от сорта на "98.5 % " или програмата сама ще пусне свалянето или ще ти се наложи на теб ръчно да я пуснеш от бутоните "Старт" тва е , ако има нещо друго свиркай! Успех :)[/i]

r0r0
06-06-2010, 18:47
нищо не се промени... отново ми иска .dll файлове

Valento
06-06-2010, 18:56
нищо не се промени... отново ми иска .dll файлове
Явно в .ICO файла не са добавени тези .dll файлчета!

DarkAngelOfHope
06-07-2010, 13:17
А от къде се опитваш да стартираш crack-a ? копираш ли го в папката на играта (и като по пита дали да замести цъкаш ли "yes"). По принцип трябва да го копираш там и после от папката на играта да го стартираш ... или от shortcut-a на десктопа :)