PDA

View Full Version : Нужда от помощ от хората,който знаят френски



BriToHchi
06-06-2010, 17:22
Здравейте на всички и тук идва момент,в който ще ми се наложи да помоля за малко помощ.Вече е почти края на срока и сега е решителният момент за оценките.И така сега ще карам по същество господинът ни по френски ни каза,че ако искаме да си повишим успеха (в моя случей ще се боря на 5 или 6) да направим доклади,свързани с Франция .Аз си избрах моята тема за доклада да е "Коко Шанел"и реших да се поровя в нета,за да намеря нещо за нея.Разбира се първото което намерих беше в Уикипедия и адски много се зарадвах,защото както знаете там мога да го преведа на различни езици в моя случей на френки .И така щях да го имам хем на български,хем на френски каквато всъщност е и целта ми,но информацията там е много дълга и не ми върши особена работа.Затова намерих друга в този сайт http://www.tialoto.bg/modeli/2009/10/30/vechnata-koko-shanel.9519 която е точно това което ми трябва,но има малък проблем трябва ми някой ,които да я преведе на френски език.И затова се обръщам с молба към хората във форума,които знаят френски да ми помогнат .Благодаря предварително за отедленото внимание. :) :)

LoupGarrou
06-06-2010, 17:27
Е, не можеш ли да си вземеш каквото ти трябва от уикипедията ?!
Не е като да е малко информацията във френската уикипедия !

И един съвет :
Информацията на линка изобщо не виждам как ще стане 'доклад'.
Не мисля, че господинът ти е имал впредвид такава тема и информаия под "доклад за Франция" ...

BriToHchi
06-06-2010, 17:53
То не е точно доклад ,а по скоро като разказ за нещо свързано с Франция дали било то за Айфеловата кула,Лувъра, или някоя личност пък и аз го познавам смисъл знам ,че няма да ми каже,че това е неподходящо.Благодаря все пак за съвета :) :)

BriToHchi
06-09-2010, 19:17
Никой ли не знае френски ?!

xWandereRx
06-09-2010, 20:34
не си ли малко нахален/на, имаше претенции за 5 и 6, а другите да ти превеждат текста :lol: :lol: