PDA

View Full Version : Remember me



MISkrisinkaaa
06-06-2010, 19:57
гледахте ли го ?

psych0
06-06-2010, 20:06
не съм.
хубав ли е?

Reall
06-06-2010, 20:52
Гледах го главно заради Робърт. Много е хубав иначе. Свършва много неочаквано и на мен дори ми стана гадно. Препоръчвам го!

П.С. Стига сте съдили по актьорите! Тоя не ми харесвал и няма да го гледам! Това са пълни идиотщини!

lovey0u
06-06-2010, 21:23
аз пък само заради Робърт го гледах :grin:
но не ми се струва нищо особено :(
и мноого тъпо свърши

AutomatiC
06-06-2010, 21:41
изтеглих го,но още не съм го гледала

TwilightSeventeenForever
06-07-2010, 11:40
Гледах го главно заради Робърт. Много е хубав иначе. Свършва много неочаквано и на мен дори ми стана гадно. Препоръчвам го!

П.С. Стига сте съдили по актьорите! Тоя не ми харесвал и няма да го гледам! Това са пълни идиотщини!

+1

TwilightSeventeenForever
06-07-2010, 11:41
LadyDi:
пиши на кирилица

UnForgettableDream
06-07-2010, 16:17
Гледах го, защото по резюмето ми се стори добър. Отначало е скучен, но краят наистина е неочакван. Отначало се чудих защо нов филм, а го дават все едно се развива през 2001, а после не се вгледах в точната дата като пишеше "11.09.2001" и накрая като видях небостъргача и разхвърчаните хартийки и боклуци и всички гледат нагоре чак ми се насълзиха очите.. :(

s3nsual
06-07-2010, 20:36
Днес го гледах. Не е лош филмът , но ми е някак си депресиращ . :o

LoveLetter
06-07-2010, 20:38
Хубав филм. Очаквах съвсем различен край. :)

Amazingskill
06-07-2010, 22:42
Да гледах го оня ден... 1вия филм на който да се насълза. Икзлючително добър филм не го изпускайте !!!

Margoto0
06-07-2010, 23:02
Не беше лош, кара те да си замислиш над някои неща.

BloomF
06-08-2010, 19:13
Току що го гледах. Нямам думи просто!! Надхвърли всичките ми очаквания! Много драматичен, но те въздействат повече и се помнят по - дълго! Голям рев падна.. нооо филмът определено вече е сред любимите ми!! Btw, наистина много кофти край :?

courtney
06-08-2010, 20:23
Много силен. Скапах се на тоя филм, някво неописуемо чувство ме беше обзело цял уикенд после. Само ще ви посъветвам, недейте да го гледате понеже Патинсън играе. Не се и възпирайте да го гледате по същата причина. Филмът щеше да е не по-малко въздействащ, ако беше с друг актьор. По мое мнение "Здрач" е най-голямата помия, но той ме впечатли тук. Има какво да се види, наистина.

UnForgettableDream, братле, не можа да спойлнеш повече края на филма. ;D

BloomF
06-08-2010, 20:28
Много силен. Скапах се на тоя филм, някво неописуемо чувство ме беше обзело цял уикенд после. Само ще ви посъветвам, недейте да го гледате понеже Патинсън играе. Не се и възпирайте да го гледате по същата причина. Филмът щеше да е не по-малко въздействащ, ако беше с друг актьор. По мое мнение "Здрач" е най-голямата помия, но той ме впечатли тук. Има какво да се види, наистина.

UnForgettableDream, братле, не можа да спойлнеш повече края на филма. ;D

О, да. И аз щях да спомена това, относно Робърт. Аз поне едва ли щях да го гледам, ако Робърт не участваше, тъй като вече гледам да седя по - далече от подобни романтично/драматични филми. Определено не луднах по филма заради Робърт! Просто самият филм е уникален и дори и Робърт да не участваше пак щях да имам същото мнение за филма.. Роб не в едно свое интервю е споделял, че много държи на това филмът, в който ще участва да бъде стойностен и по - различен от другите. И сигурно заради това всичките му филми, които е снимал до сега са невероятни/Little Ashes, The Ring of The Nibelungs../.

TwilightSeventeenForever
06-08-2010, 21:52
Много силен. Скапах се на тоя филм, някво неописуемо чувство ме беше обзело цял уикенд после. Само ще ви посъветвам, недейте да го гледате понеже Патинсън играе. Не се и възпирайте да го гледате по същата причина. Филмът щеше да е не по-малко въздействащ, ако беше с друг актьор. По мое мнение "Здрач" е най-голямата помия, но той ме впечатли тук. Има какво да се види, наистина.

UnForgettableDream, братле, не можа да спойлнеш повече края на филма. ;D

О, да. И аз щях да спомена това, относно Робърт. Аз поне едва ли щях да го гледам, ако Робърт не участваше, тъй като вече гледам да седя по - далече от подобни романтично/драматични филми. Определено не луднах по филма заради Робърт! Просто самият филм е уникален и дори и Робърт да не участваше пак щях да имам същото мнение за филма.. Роб не в едно свое интервю е споделял, че много държи на това филмът, в който ще участва да бъде стойностен и по - различен от другите. И сигурно заради това всичките му филми, които е снимал до сега са невероятни/Little Ashes, The Ring of The Nibelungs../.



Много точно казано.. Напълно съм съгласна с двете мнения!! :)

А как съм ревала и аз на филма .. :cry: :cry:

Molzinka
06-09-2010, 13:13
Гледах го главно заради Робърт. Много е хубав иначе. Свършва много неочаквано и на мен дори ми стана гадно. Препоръчвам го!



+1


+2

Auby
06-11-2010, 07:27
След този филм, Патинсън взе да ми става симпатичен :D иначе много ми хареса, още по трейлъра разбрах, че филма ще е смислен и хубав. Гледайте го! Емили също играе страхотно :)

badblood
06-11-2010, 08:13
става :-D заради робито :-D :-D :-D иначе като концепция има интересни идеи

viv4etooo
06-18-2010, 10:41
Мернах Робърт на описанието и го изтеглих, но още не съм го гледала. :grin:

MissMurderr
06-20-2010, 11:56
Филма е интересен, има какво да се желае от играта на Патисън и от режисьора, но всичко останало е перфектно

dark_angel3
06-20-2010, 12:01
Вчера го гледах,бях скептично настроена,но се оказа страхотен филм.Края ми дойде като гръм от ясно небе,съвсем неочакван и не мина без сълзи .. 8-)

Colouring
06-20-2010, 12:02
Гледах го.. и не заради Робърт,а просто защото мислех,че ще е интересен. И такъв се оказа!Ами,не е точно каквото очаквах,но в никакъв случай не мога да кажа,че съм разочарована.Емили играеше прекрасно! :)

vampirregirl
06-23-2010, 14:41
Гледах го преди няколко дни,но не заради актьора,на когото даже не съм почитателка,а защото имаше интригуващо резюме.Останах приятно изненадана от самия филм,но и на мен ми се стори неочакван края,доста тъжен филм,но се подразбира от жанра му.Много ми хареса филма,препоръчвам го на ценителите,а не на повърхностните фенки на Роб.

doublet
06-23-2010, 18:26
Гледах го.. не оправдава очакванията ми

TrustNobody
06-23-2010, 23:03
много хубав филм.мога да кажа,че точно такива роли отиват на Робърт,играе просто прекрасно.доста неочакван край,който не ти дава мира поне няколко часа после

Sham
06-23-2010, 23:20
//предсказуем финал, наистина, но учудващо добра игра на здрачаджията, вдига летва, ще го следя занапред.)

филмът става, за един път, има много приятни сцени и чисто драматургични елементи, но като цяло - нищо вълнуващо;

roshlichka
06-26-2010, 13:19
да..хубав филм е макар и краят на е ужасен.. наистина много се натъжих..

psych0
06-26-2010, 14:06
гледах го,да наистина е хубав,но не знам защо не можа да ме разчувства 8-)

XTREMEFREERIDE
06-26-2010, 17:04
Не е кой знае какво като цяло, но Робърт заслужава първите си аплодисменти. Има много приятни моменти. Ама не харесвам такива краища.

sluty
06-26-2010, 22:44
силен , силен ... ако си падате по такива филми .. гледането "задълже"

ch0purche
06-27-2010, 11:59
Много е хубав филма .. препоръчвам го на всеки! :)
Краят е доста неочакван :shock: но иначе е страхотен! Роб е ..многоо многоо шекШи :-D :grin:

elito0o0o0
06-29-2010, 12:54
Еми, филм... Хареса ми, но съм гледала и по-добри... И все пак мисля, че не беше губене на време. ;)

LadyDi
06-29-2010, 14:02
И мен ме изненада. Очаквах нещо по-различно, но е добър филма.

melocoton
06-30-2010, 10:38
Хубав филм.

antidot3
07-01-2010, 17:58
Филм е невероятен. И аз като повечето го изтеглих заради Робърт, но направо ме изненада колко е добър филма :grin: И много плаках естествено :-)