PDA

View Full Version : Числата от тотото



Anabella
06-06-2010, 20:34
Някой може ли да запише числата, изтеглени тази вечер? :-o

alexandr0v
06-06-2010, 20:41
Нещо не ми отваря сайта на Българския спортен тотализатор. И аз се присъединявам към молбата на Anabella. :-o

cherinka
06-06-2010, 20:49
Тати си го провери одеве, сайтът беше наред.
За жалост днес се успах и не успях да пусна фиш. 8-)
Но силно вярвам, че милионите ше ме дочакат до следващия път. :---)

Anabella
06-06-2010, 21:08
Намерих ги :)

1во теглене: 3, 36, 34, 14, 12, 32

2ро теглене: 35, 41, 25, 40, 24, 1

LadyDi
06-06-2010, 22:50
И тоз път не падна джакпота.

DimovB
06-06-2010, 23:18
ами, ебахти числата

December
06-07-2010, 19:55
И аз искам да пусна фиш 8-)
Днеска по календар казваха за петте милиона.И разпитваха разни хора по улицата,какво биха направили с 5 пилиона.Много са ми смешни и банални разни си дето се правят на много щедри и брагородни.Някакъв вика "Ще ги дам всичките за благотворителност,една стотинка няма да похарча".Чуваш ли се бе айо :razz: К'во се правят на интересни....И също така разни патки...5 милиона като кажеш,звучи много.Но като почнеш да гледаш сметки за луксозни неща си казваш "Абе 5 милиона са малко :shock: ".Щяла да су купи шматката ходел в Дубай :razz: Такива неща са десетки милиони долари,ма патко глупава :razz:
Аз ще си купя професионален апарат и ще отида на екскурзия с майка ми в Източна Азия 8) Другите пари за образование.
Хах,хубаво е, че поне мечтите са безплатни ((:

Колко струва един фиш ^.^ ?

JackSparrow
06-07-2010, 21:01
Аз бих ги похарчил за добро образование в Австрия или Германия, бих си купил ново колело, тоя път ще е супер готино, ш организирам екскурзия с приятелите ми до остров Егина ии още мнооогоо неща.. Наистина, добре че мечтите са безплатни :)

YakUZa777
06-07-2010, 21:15
Всичко на форекс пазара, докато ги продухам !

FightMySelf
06-07-2010, 23:36
В петък ще ме знаете като тото милионер :smt035

strangler
06-08-2010, 00:52
Всичко на форекс пазара, докато ги продухам !

Тук ми идеше да изпсувам грубо, ама ще се въздържа.

cherinka
06-08-2010, 10:47
Баща ми заформи много интересен разговор с моято приятелка, относно милионите от тотото.
Запита я какво би направила с 2 милиона. Тя започна да се обеснява - ще си купя къща, ще си купя кола, ще си отворя заведение, ще си купя и хотел. На прима виста й дойдоха все материални неща, докато баща ми я контрира, каза й следното "Сега нямаш пари и нямаш грижи, защо ще ги инвестираш в нещо, което ще ти донесе още по-големи ГРИЖИ". Тя остана безмълвна.
Баща ми, примерно, ще си вземе една колибка в планината или в гората, до някое ручейче и ще се пресели да живее там.
Това са спечелени пари, които по никакъв начин не би трябвало да променят живота ти. Знаете, че спечелени и намерени пари трябва да се отървете от тях възможно най-бързо.
Това са много пари, които не би трябвало дори половината от тях да се инвестират в материални покупки... за дома, за извън дома и дрън дрън. Попринцип не е много правилно, че парите правят пари, но и донякъде е правилно.
Инвестирате ги във фирми, предприятия, дъра-бъра.. гледате там пазара на труда, икономиката и други простотии и чак тогава започвайте с колите, моторите, къщите, апартаментите, заведенията, хотелите...там който квито мечти има.

Не може сега да се чудиш откъде да намериш пари за семестъра си, а при един такъв евентуален въпрос забравяш, че ти самия си студен и част от подобни пари са ти жизнено необходими за образованието и за още куп други курсове, които искаш да запишеш.

Нямаш кяр да си вземеш кола, която при евентуалното свършване на парите оставаш с работната си заплата, при която не си успял да заделиш пари за МПС, и след като преди тази заплата не ти е стигала ти самия да се изхранваш, на главата си навличаш още куп глупости - една кола не се "отглежда" лесно, нали така.

YakUZa777
06-08-2010, 11:13
Семестъра ми е 125 лв. 8-) от тея 4.5м като ти сложат мисля, че беше 10% данъци, ти остават грубо казано 4м, построяваш си една от тея къщи със соларната технология (мисля, че така се казваше това със стъклата) една кола и ето, че ти остават над 3 милиона и половина, така, че може да си живееш както си живял преди доста дълго време, без да ти се налага да работиш :D

December
06-08-2010, 11:43
и ето, че ти остават над 3 милиона и половина, така, че може да си живееш както си живял преди доста дълго време, без да ти се налага да работиш :DМхъм.Хората са много лакоми.Спечелили са 5 милиона и веднага бързат да ги инвестират в нещо за да спечелят все повече и все повече :? Ами ако бизнесът ти не потръгне?
Бих ходила в различни страни(както казах в горния пост).Спомените са най-ценни :smt007 Ако си си купил 10 суперскъпи коли и хотела,но за да си ги купиш си прекарал през много нерви и си нямал минутка за спокойствеи,не виждам за какво са ти :?

machoka
06-08-2010, 13:35
абе какъв хотел си купувате вие с 5 милиона само не знам.. :shock:

не можете да построите такъв с тези пари, камо ли да купите бизнеса на някой хАхА.

Онова на черинка ,че 'спечелените/намерени пари трябвало бързо да се отървеш от тях' също са бабини деветини.

Вариантите са 2:

1. Пропукваш ги за НЕматериални неща, демек пътуване..с 5 милиона можеш прекосили да обиколиш света, в компания с приятел/и. Едногодишно околсветско пътешествие. (аз бих го направил с автомобил, подходящ за това и закупен също с тези пари). Трупането на такива емоции е много по-важно от ферарито, което с 'издръжката' след като си го купиш ще му се радваш 1.5 години МАКС за тия пари.

2. ИНВЕСТИЦИЯ..тук вариантите са .. също 5 милиона.

Still1ME1Still1HERE
06-08-2010, 13:49
Бахти надрусаните хора :lol:

2-3 обикновени 3-4 стайни апартамента, от които един във Варна. Ще почерпя стабилно аверите. Ще дам на 2-3ма по 200 хилки и 100 за образование и 200 за благотворителност, малко за 2-3 места,където искам да отида за по ден два. Една кола за 20 и толкоз. Останалите в банката и тва е :)

cherinka
06-08-2010, 21:40
Мхъм.Хората са много лакоми.Спечелили са 5 милиона и веднага бързат да ги инвестират в нещо за да спечелят все повече и все повече :? Ами ако бизнесът ти не потръгне?
Ma ти малоумна ли си, ма?
като не ти потръгне, кво си загубила, ма?
Тия 5 милиона ти ли си ги изработила, че мрънкаш бизнеса не потръгнал..
е да ви цензура, ей такива много ме дразнят

ей за такива като тебе не са парите, щото не знаеш какво да ги правиш...

до оня ден може да си живял без кола, сега непременно трябва да имаш такава

е да ви и цензура сбърканото мнение
цензура

cherinka
06-08-2010, 21:48
айде чакам да чуя как някой бъдещ милионер ще развие бизнес...

Аз с четири милиона се пенсионирам и живея от лихви... т'ва е...
:smt023

Явно и аз не съм се изразила достатъчно добре, но точно това имах предвид.

yakuza_
06-09-2010, 08:53
Вчера стигнахме до извода купуваш си къща/апартамент, кола, купуваш 5 апартамента, обзавеждаш ги и даваш под наем и живееш от наеми, а останалите пари си ги харчиш както намериш за добре 8-)

sh3_1s_7h3_0n3
06-10-2010, 10:30
Похвално за хората, които смятат да си купят големи къщи, бързи автомобили, да обиколят света и тн.
Само не ми е ясно как точно след 2-3 години като се продухат всичките милиони, ще се плащат данъците по иначе скъпите придобивки и за колко горе-долу ще си продадат емоциите от невероятните екскурзии, за да не го карат на хляб и сол или поне да не се налага да работят по 15 часа на ден, за да посрещнат текущите си разходи? :-o

LadyDi
06-10-2010, 10:33
На мен ми трябва апартамент. Писна ми да живея на квартира :( Не ща обиколки, коли и глупости.

machoka
06-10-2010, 10:39
От друга страна, един скучен човек, лишен от всякака фантазия би измислил похвално добра реализация на средствата в скучен битовизъм, но (и то) за десетилетия напред.

LadyDi
06-10-2010, 10:40
От друга страна, един скучен човек, лишен от всякака фантазия би измислил похвално добра реализация на средствата в скучен битовизъм, но за десетилетия напред.
Който, каквото му е нужно.
Как да обиколя света, а после да се прибера обратно в чуждото жилище?

machoka
06-10-2010, 10:43
Е, не става въпрос за хората без собствено жилище...разбира се, че това ти е по-важно.

LadyDi
06-10-2010, 10:45
Искам да отида в Бразилия и Австралия :) До там бих пътувала с удоволствие.

kalpazanka
06-10-2010, 10:48
Ще гледам първо да си покрия належащите нужди, а хайманосването по света го оставям за по-нататък.
Искам собствено жилище.
Ще дам част от парите нашите да сменят таралясника /бел. ред. семейния автомобил/, да ремонтират апартамента и да покрият оставащите суми по кредити.
Слагам на влог едно 50 хиляди, за да не ги пипам в следващите 3-4 години и ако плановете за специалност държавна поръчка не се покрият, да посегна на тези пари за издръжка.

machoka
06-10-2010, 10:52
Има толкова много места, които могат да ти спрат дъха само на снимка, камо ли да си там, да ги почувстваш, да ги усетиш. Народности, обичаи, привички.. единственото, което се иска е да имаш сърце да ги посрещнеш. Обаче на селянинът не му трябва нищо повече от по-нов модел лопата и той е щастлив. Щастлив, обгърнат в своето еднообразно ежедневие.

cherinka
06-10-2010, 10:53
Благотворителността КЪДЕ?
Забравихте я.

Та, изводът е: парите са дертове. Затова по-добре без пари, но щастливи. 8-)

LadyDi
06-10-2010, 10:54
machoka, българинът е прагматичен. И на него би му харесало да види всички тези неща, които описваш и които биха му спрели дъха.

Но завръщането вкъщи след това е особено жестоко, когато трябва да си копаш пак със старата раздрънка лопатка.

kalpazanka
06-10-2010, 10:58
^На гол задник германско здрасти.
Ква файда от емоциите, обичаите и привичките на други народности, спиращите дъха местенца, като брицата си опича двигателя при първия баир и ми настръхва косата дали ще стигна закъдето съм тръгнала, дани няма да си пропусна часа при лекаря и се съобазявам да тръгнем сутрин по хладно, щот каруцата мой набор е стара? Ква файда от прелестите по света, като разни дъртачки ме държат изкъсо и ме скубят за щяло и нещяло, 'щот съм у тях? Надуват Перла следобяд, ма че в съседната стая някой спи/учи и че този някой не живее за без пари у тях, боли ги цървула!
machoka, има една приказка- Сит на гладен не верва.
с най-добри чувства

sh3_1s_7h3_0n3
06-10-2010, 12:05
Явно това, че гледаш на живота си в перспектива, а не само да изядеш и изпиеш парите, и да видиш максимално много свят, 'щото не си виждал достатъчно, те прави скучен човек без въображение.

Нека устроя себе си и семейството си по начин, по който няма да се налага "да работя, за да живея", пък нека съм скучна. (:
Ти като си подредиш живота, нищо не ти пречи пак да обикаляш насам-натам.

machoka
06-10-2010, 16:03
Не знам какво толкова сте се филмирали.. Лошо ли живеете, хляб ли нямате на масата или покрив над главата си?

Какво като си купиш луксозни мезонети и 'хубава кола', като после пак ще водиш скотски живот, ако и до сега си го водил, но с 5 пъти повече данъци. Защото за 2-3 години ще караш скъпа кола и ще живееш в лукс, а после.. когато останеш на същото дередже като в момента?

Аз съм доволен от моя си начин на живот. Ако ще си променям стандарта, няма да е 'еднократно' с готова сума, а ще е защото аз така съм го постигнал. И е по-лесно, и е по-сладко.
НИкой не е казал, че 5 милиона са само за пътуване. Купи си нормален имот и кола и пак обикаляй. Но граби от живота с пълни шепи, защото никога не знаеш ще видиш ли следващия изгрев.

Canis_Dirus
06-10-2010, 16:18
Ако някой не може да се справи с бремето на 5 милиона - с радост ще го отърва.
5 милиона ще ме оправят до живот. Няма да карам бугати вейрон и яхта в Монако няма да имам, но ще живея повече от добре.

И какво им е на числата не разбрах? Вероятността да се паднат 6 поредни (1,2,3,4,5,6) е същата както и тази от 6 напълно случайни. Ако няма манипулации де.

antiWHAT
06-10-2010, 16:19
аз искам колкото да си плащам образованието, да водя нормален живот, да имам свой апартамент и ауди а 3 8-)

а нормален начин на живот имам предвит както сегашния, само че да не се притеснявам за свършване на кинтите.

ArrowsOfDeath
06-10-2010, 21:55
Сега сметнах, че, ако вкарам 4млн лева в едногодишен депозит с 7% лихва, ще изкарам 280хил лева лихва. Смятам, че са достатъчен доход за един спокоен откъм финансова част живот.

yakuza_
06-10-2010, 22:06
Сега сметнах, че, ако вкарам 4млн лева в едногодишен депозит с 7% лихва, ще изкарам 280хил лева лихва. Смятам, че са достатъчен доход за един спокоен откъм финансова част живот.
намали ги с инфлацията за тая година, да не се вкарвам във филми, но има и пропуснати възможности и т.н.

alexandr0v
06-18-2010, 08:27
И все пак джакпотът падна. Честито на печелившия. :-D

cherinka
06-18-2010, 08:47
http://prikachi.com/images/259/2237259q.jpg
Как е? Бива ли? :D

w0sh
06-18-2010, 09:22
Новия джакпот е 5.7 милиона. Демек постъпленията от този четвъртък.
Дали няма да си фишна пак.

HeLLishFraG
06-18-2010, 16:59
Вие сте уникални , големи глупости има писано .
Според мен за тва струва да ги изхарчиш тия пари.
1.Стабилно почерпване на приятелите.
2.Бих дал на наще да си покрият кредити , малко пари за апартамента ,за нова кола на наще , малко пари за 2-те села .
3.Подарък за братми апартамент(където поиска).
4.10 апартамента из българия ( за поднаем) + още 3-4 за мен (примерно : София ; Шипково ( къща ) ; Варна/Бургас/или някъде покрай морето)
5.Кола до 30 000 лева
6.малко земя 100-200 декара(може и повече) ,засаждат се с зеленчуци и плодове
7.отваряне на кафета в всеки един град където съм си купил апартаменти.
8.екскурзия до : Китай ; САЩ ; Англия ; Русия (задължително) ; Индия
9.Каквото остане пари в банка!
10.мечтите свършиха :shock:

yakuza_
06-18-2010, 17:16
ПХАХАХ това са 6 милиона, не 60.

HeLLishFraG
06-18-2010, 17:20
ти знаеш ли колко 6 милиона ?

yakuza_
06-18-2010, 17:23
Не ти разбрах въпроса, но окей.

cherinka
06-18-2010, 18:18
6 милиона са да си обършеш г*за за известно време

HeLLishFraG
06-18-2010, 20:50
Определено незнаете колко пари са това, тези пари ви управят живота ако знаете какво да ги правите естествено :?

CMEPT
06-18-2010, 22:08
Това беше поредната гавра с народа.