PDA

View Full Version : Объркан !!!!!!



xxxxxx
06-06-2010, 20:26
Ще се опитам да съм кратък.....Значи приятелката ми преди време си хареса друго момче и точно заради това я зарязах,но след време пак се събрахме....Сега я питах дали има още нещо към него,дали го харесва,а тя ми каза че не може да каже че го харесва,но има някакви слаби симпатии(какво пък значи това бе мамка му).След това ми пише стига си се измъчвал,моля те,обичам те по мой си начин и се старая да не те наранявам,но съм такава,съжалявам(това пък каво значи)...Постоянно ми показва<че ме обича,но тези симпатии ме побъркват....Някой може ли да ми даде съвет какво да правя....Да я късам ли или да си трая и да се надявам всичко да се промени....Историята с това момче започна преди 2 месеца,а сме заедно 6 месеца....Дайте някакъв съвет

xxxxxx
06-06-2010, 20:34
Сега ми пише:Ох стига глупости,много ясно че те обичам и се старая да не те наранявам,ама не става...Ти си в пълното си право да ме оставиш ако искаш....направо ще се побъркам,помогнете бе хора

valdesbg
06-06-2010, 20:41
Е че колко по очевадно да ти покаже че ти си никой за нея?

То ти си за бой че се връзваш де.

Голямата ножица пускай и ще заживееш доста по добре :)

Мнение което да ти хареса/очакваш - няма да ти дам.

LoveHurT
06-06-2010, 20:50
Ох бе, що си мислите, че като някое момиче се хване сериозно с някого.. ще се интересува само от него
.. се еднo не може да има очи само за теб, щом ти казва и доказва, че си те обича.. сичко е ок

xxxxxx
06-06-2010, 20:50
Аз като я питах кво значи това,тя ми каза че ако мисля че ще съм по-добре без нея да я оставя.....след това и казах да положи усилия и тя ми вика полагам колкото мога....нз нз

valdesbg
06-06-2010, 20:52
Щом се е хванала сериозно с някого ще се интересува основно от него. И обратното е в сила.

Капиш?

Авторе - подиграва се с теб. По сдъвкано от това - няма как да ти го кажа.

LoveHurT
06-06-2010, 20:54
на по колко години сте?

FreakBitch
06-06-2010, 20:55
дръж си го момичето ;) очевидно има симпатии към другия, но това не значи , че не иска да е с теб. Обаче... постъпва тъпо като ти дава да разбереш за симпатиите и към друг, нека му се кефи, ама да не ти казва! Ебаси!!

BlueFace
06-06-2010, 20:59
Ревността е толкова глупаво нещо... :? Наслаждавай се на всеки момент ,който имаш с нея,а не го разваляй заради ревност...Ако е писано да се разделите, ще се разделите независимо дали се опитваш да я задържиш или не ;)

Радвай се на момента ;)

xxxxxx
06-06-2010, 21:02
на по колко години сте?Годините са са малко старнни и може би на възрастта и се дължи това.....Аз съм на почти 18,а тя на почти 14

BlueFace
06-06-2010, 21:03
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Loser...по-малка не упя ли да си намериш ?? :? :? :lol: :lol: :lol: :lol:

xxxxxx
06-06-2010, 21:06
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Loser...по-малка не упя ли да си намериш ?? :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: Да,мерси че ме обиди много ми помогна :(
Ами тя ме хареса,а и на мен ми беше симпатична и така тръгнахме...Но не мисля,че годините имат кой знае какво значение :)

lubomirky
06-06-2010, 21:13
14 годишна те върти както си иска.. и занапред се ориентирай в тая възраст, защото при по-големи от тази възраст нямаш шанс.

xxxxxx
06-06-2010, 21:19
14 годишна те върти както си иска.. и занапред се ориентирай в тая възраст, защото при по-големи от тази възраст нямаш шанс.Зависи какво ще изпитвам към тези по-големите....Колкото и да не ви се вярва я обичам и просто не мога да си представя нищо без нея,все пак това са вече 6 месеца,но ако къв тези по-големите не изпитвам нищо няма шанс да ме въртят

remix1912
06-06-2010, 21:19
14 годишна те върти на оная си работа,мале много си зле.

LoveHurT
06-06-2010, 21:22
ахах... е ето.. ко искаш :) сам си отговори

lubomirky
06-06-2010, 21:22
14 годишна те върти както си иска.. и занапред се ориентирай в тая възраст, защото при по-големи от тази възраст нямаш шанс.Зависи какво ще изпитвам към тези по-големите....Колкото и да не ви се вярва я обичам и просто не мога да си представя нищо без нея,все пак това са вече 6 месеца,но ако къв тези по-големите не изпитвам нищо няма шанс да ме въртят

хаха добре ;> успех тогава, ако ти върже някоя над 15, ще те помоля да ни пишеш отново

valdesbg
06-06-2010, 21:49
Ай... поне да беше казал че и ти си на 14.... щото на акъл си макс на толкоз.

Филмираш се повече от влюбена петокласничка. Бива ли такова нещо?

FreakBitch
06-06-2010, 21:54
е.. как веднага нападнахте момчето. Разликата в годините не е от особено значение ;) важното е да се обичат! Това, че е с 14 годишна не го прави загубеняк и не би трябвало да значи, че е достатъчно некадърен за да си хване момиче на неговата възраст. Прост чувства! Това, че всички нападат връзките м/у по-голямо момче и по-малко момиче.. еми..НЕЛЕПО Е!
Случайно бащите ви да са по-големи от майките? Ако да, за загубеняци ли ги имате??

BlueFace
06-06-2010, 21:58
е.. как веднага нападнахте момчето. Разликата в годините не е от особено значение ;) важното е да се обичат! Това, че е с 14 годишна не го прави загубеняк и не би трябвало да значи, че е достатъчно некадърен за да си хване момиче на неговата възраст. Прост чувства! Това, че всички нападат връзките м/у по-голямо момче и по-малко момиче.. еми..НЕЛЕПО Е!
Случайно бащите ви да са по-големи от майките? Ако да, за загубеняци ли ги имате??

В лично моя случай майка ми е по-голяма от баща ми. :lol:

Но тези родители ,за които ти говориш, не са се запознали когато единият е бил на 14 а другият на 18 ;)

Както каза valdesbg той наистина е на акъла на 14 годишен и това е много жалко :(

valdesbg
06-06-2010, 22:00
Ама нали се сещаш че 25 и 20 е ок, ама 18 и 13 не е. Чувствата не са ти оправданието.

Другата част от поста ти няма да го коментирам, щото сме го дъвкали поне 10 пъти. Простичко казано - Ако не можеш да си хванеш връстничка(2 години макс разлика) значи... нещо сериозно куца в теб и/или в средата ти. Говорим за тийнове. Слд 20 години.. нещата се променят.

FreakBitch
06-06-2010, 22:24
не искам да споря, това са си моите убеждения и най-вероятно са повлияни от собственото ми семейство.. разликата на майка ми и баща ми е 10 години, запознали са се когато тя е била на 15, той на 25, както и да е, важното е, че имат стабилен брак .. и точно от този случай аз си вадя изводите, че възрастта не е от значение, важното е хората да се обичат^^

пс: не гарантирам, че това не е единичен случай :lol:

xxxxxx
06-07-2010, 07:38
Не зная какво да правя просто.Веднъж вече я оставих и като знам след това колко страдах и като че ли ме е страх да я оставя пак,или може би просто ме е страх от самотата :)

xxxxxx
06-07-2010, 08:27
Е,добре де...Някой може ли да ми кажат какво значат тези слаби симпатии към другото моче,защото който и да съм питал до сега не може да ми обясни

Lyubeto
06-07-2010, 09:38
Означава ,че още не знае какво иска. Не знае какво изпитва. Може би не те върти нарочно. Може би от възраста има някакви симпатии към теб и някакви симпатии към друг, а може да има и трети и четвърти. На нейните години е нормално за повечето момичета да нямат сериозни връзки и да не знаят точно кого харесват. По - точно казано да харесват всеки , който се държи малко по - добре с тях. Не се опитвай да си обясниш поведението й , може би и тя самата не може . ..Или не иска.

umri
06-07-2010, 10:59
Снощи в тази тема написах едно доста изчерпателно мнение и накрая глупавият сайт крашна. Сега една душа неспасена и 10 минути изгубени, ама не мисля да се повтарям

wasch0
06-07-2010, 11:00
Не ревнувай, щом е с теб значи те обича. Имай й доверие..

xxxxxx
06-07-2010, 17:11
Снощи в тази тема написах едно доста изчерпателно мнение и накрая глупавият сайт крашна. Сега една душа неспасена и 10 минути изгубени, ама не мисля да се повтарямАко го напишеш още веднъж ще съм ти много благодарен,че всяко мнение ми е от полза.Просто днес не съм на себе си,особенно след като ми каза,че такава си била,правила каквото може,полагала колкото може усилия и т.н просто не съм на себе си,иначе ми казва постоянно че ме обича и не зная не зная какво да правя просто :-o

mir4eto93
06-07-2010, 17:38
Амм вие, след като с еразделихте първия път, как се събрахте? Тя ли те потърси или ти? Ако наистина те обича, не би трябвало да казва да я оставиш, а ще се опита да закрепи връзката ви :-o А иначе слаби симпатии изпитват много обвързани хора, явно го намира за симпатичен, но нищо повече :? Поговорете си на четири очи :)

razores
06-07-2010, 17:41
Ти не виждаш ли че тя иcка да скъсате?

xxxxxx
06-07-2010, 20:08
Амм вие, след като с еразделихте първия път, как се събрахте? Тя ли те потърси или ти? Ако наистина те обича, не би трябвало да казва да я оставиш, а ще се опита да закрепи връзката ви :-o А иначе слаби симпатии изпитват много обвързани хора, явно го намира за симпатичен, но нищо повече :? Поговорете си на четири очи :)Ами всъщност аз я потърсих :oops: Първо тя казваше<че не иска защото я е страх да не изживее пак "този ад",но марко по-малко стана и така


Ти не виждаш ли че тя иcка да скъсате?Тя ако искаше да ме скъса,щеше да го направи.Просто не я познаваш

xxxxxx
06-07-2010, 21:08
Някой би ли ме посъветвал още нещо?

mysterydoll
06-08-2010, 06:55
щом е с теб значи те обича.. явно това са просто временни симпатии към другото момче

niobe
06-08-2010, 07:04
на мен ми се струва, че и двамата сте доста объркани, а и нищо чудно и двамата да не искате да се разделите, за да не останете сами. Или поне аз това разбрах от всичко, което написа. Вземи реши първо ти какво точно изпитваш към нея - обичаш ли я, или си с нея само заради себе си, защото не можеш да бъдеш сам.
И наистина, престани да се филмираш излишно. ако тази ситуация само те стресира(както по всичко личи) си дай малко почивка от момичето и добре си помисли за твоята позиция спрямо нея и тогава предприемай нещо.

xxxxxx
06-08-2010, 07:06
щом е с теб значи те обича.. явно това са просто временни симпатии към другото момчеНо въпросът е че тези симпатии ги имаше и преди 2 месеца....чудя се дали са били изчезнали и пак са се появили или винаги ги е имало

valdesbg
06-08-2010, 07:09
щом е с теб значи те обича.. явно това са просто временни симпатии към другото момче

Wrong :)

Може да обича нещо което имаш(пари, кола, къща, приятели, лукс), но да не го получава в достатъчни количества. Може да е с теб защото си лесен за манипулиране, а от това следва че пак ще смуче нещото което иска от теб. Като този вариант обикновено е временен.

Авторе - ако иска да те къса няма да го направи. Щото жените са умни и рядко си затварят вратичките. По честа тактика е да протакват нещата за да имат МНОГО възможности, макар че няма да им трябват всичките. Искам да ти кажа че когато сте се събрали... последното нещо което е изпитвала към теб е било любов. естестявено няма да ми повярваш, и ще паднеш още по дълбоко в добре заложения от госпожицата капан. И ще станеш още по зависим и неспособен да вземеш самостоятелно решение.

Но пък.. сега пъкления план на девойката е на светло - какво ще правиш вече зависи от теб, защото знаеш как седят нещата.

xxxxxx
06-08-2010, 07:20
Може със всичсо да се съглася с valdesbg,но точно за късането НE!!!! Познавам я добре и когато реши да къса не си играе.До сега го е правила 2 пъти без много да му мисли.А и като се замисля другият май няма шанс да й обърне внимание,а и тя ми е казвала преди че с него няма да прави каквото и да било<защото е женкар,тя ще започне да се привързва към него,той ще я лъже и тя ще страда,но все пак ще мисля :-D

valdesbg
06-08-2010, 07:26
Дааааа, тя е различната уникалната....

Пич усещаш ли как продължаваш да живееш във филмираната обстановка и да я подхранваш все повече и повече, създадена от девойката? :)

mysterydoll
06-08-2010, 07:33
това, че е женкар не и пречи да се занимава с него .. явно наистина си играе с теб, защото ако наистина те обичаше нямаше да постъпва така

xxxxxx
06-08-2010, 08:56
това, че е женкар не и пречи да се занимава с него .. явно наистина си играе с теб, защото ако наистина те обичаше нямаше да постъпва такаАми не зная,но е имало случай,когато той е посягал да я целува,а тя се е дърпала,ако не ме обичаше поне малко едва ли щеше да се дръпне,поне аз така си го обяснявам.Някой ако има различна версия нека да я изкаже :)

valdesbg
06-08-2010, 09:02
Дърпа се за да е интересна и пред него. За и се вдигне цената и да има повече козове. Нищо общо с чувствата и към теб.

Нали ти казвам - играе на два фронта девойката, при това доста успешно.