PDA

View Full Version : Музика за Парти



go71n
06-06-2010, 22:07
така на рожден ден съм на 11 юни, всичко е ток и жица ;] само, че трябва да запиша 2-3 диска с музика, имам 7гб музика, но слушам радио примерно и чуя някоя хубава песен която я нямам в папката с музика ии после ми излезе от главата и забравям да я сваля от нета. Ще ви помоля да давате имена на песни както и изпълнители подходящи за купон, предимно чалга и малко хип-хоп ама хубав рап не тези дето псуват като каруцари. така в четвъртък или петък ще запишва музика която имам на компа, после ще прегледам темата ще сваля всички песни който сте препоръчали иии тях ще запиша и така защото съгласете се немога да имам всички хубави песни на компа 8-)

Мерси Предварително :-) 8-)

Tempest
06-07-2010, 12:31
ем пич... за чалга не моа ти помогна, ама хопец без мноо псувни: http://www.illmate.com/?page_id=10 - там теглиш под онова плеърче.. Still Ill 2 и последното ;) тва са 2та албума къртачи :)

go71n
06-07-2010, 13:38
Wosh, logo5 dj darkstep всичките им песни много ме кефят :D мерси не знаех,че имат сайт аа от каде идва това Illmate, в ' песента ' го споменават, но не го разбирам би ли ми го обяснил, и чакам препоръчани яки чалгиии :D

LoveLetter
06-07-2010, 14:10
Андреа, уе копеуетааааааа! 8-)

Препоръчвам ти да си изтеглиш един стар албум на Кати. 8-)