PDA

View Full Version : Съмнения ..



ssmilee
06-07-2010, 06:45
Здравейте имам 2 годишна връзка с едно прекрасно момче.Както във всяка връзка имахме си проблеми и хубави момиенти.. има период в който държанието му беше почти безразлично .. после разговаряхме и с времето той поправи държанието си .. но понякога се съмнявам дали още го обичам не чувствам тръпката в началото толкова често .. понякога се държа грубо с него и съм готова да го зарежа а понякога чувствам че той е моето момче .. Дайте ми съвет как да се изясня със себе си .. дали да си дам почивка от него .. или нзз .. доста объркана съм ...
[hug]

Stralle
06-07-2010, 08:30
Дайте си малко почивка(което незначи през това време да излизате с други) просто се разделете за малко .....2 години не са малко време. Във всяка връзка понякога тръпката изчезва...не се ли върне обаче .....как изобщо ще продължиш
Пък и ти самата имаш съмнения доколкото разбрах...така че..успех :)

SuNsHiNe6
06-07-2010, 08:44
[quote="Stralle"]Дайте си малко почивка(което незначи през това време да излизате с други) просто се разделете за малко .....2 години не са малко време. Във всяка връзка понякога тръпката изчезва...не се ли върне обаче .....как изобщо ще продължиш
Пък и ти самата имаш съмнения доколкото разбрах...така че..успех




;-)

ssmilee
06-07-2010, 08:55
Как да му кажа че искам да си взема почивка .. сиг това ще го съсипе .. незнам как да мму го поднеса .. този месец на 25 правим 2 години ..

lilylily
06-07-2010, 09:03
Как да му кажа че искам да си взема почивка .. сиг това ще го съсипе .. незнам как да мму го поднеса .. този месец на 25 правим 2 години ..

ако имаш село можеш да отидеш за няколко дена :) така ще можеш да обмислиш какво чувстваш :)

BlindedAngel
06-07-2010, 09:12
Поредната тъпа п*тка дето не знае ко иска...

BlueFace
06-07-2010, 09:14
Поредната тъпа п*тка дето не знае ко иска...

Amen!!

LadyDi
06-07-2010, 09:18
Поредната тъпа п*тка дето не знае ко иска...
Нали знаеш за такава обида какво е наказанието?
Айде, задържайте си хормоните малко и тези изказвания - на подходящите места.

Lyubeto
06-07-2010, 09:31
^ Да сте имали такава дълга връзка или по - дълга , да , разбирам да давате такива мнения . Ама така на изуст...

По темата: Разбираемо тръпката понякога да изчезва , когато и двете страни оставят връзката да върви по течението . Не трябва да е така . В една връзка човек никога не трябва да оставя да го застига ежедневието . Направи нещо , което сте правили в началото . Нещо което ви е било интересно и на което сте се радвали . Не чакай само на него . Ще видиш ,че той ще оцени жеста и ще ти се "отблагодари" . Но ако и тогава не чустваш пак нищо , май е по - добре да не се измъчвате взаимно.

kalpazanka
06-07-2010, 09:38
^ Да сте имали такава дълга връзка или по - дълга , да , разбирам да давате такива мнения . Ама така на изуст...
Всъщност, да, права си! Ние излизаме от манастир, не сме имали връзки, даже няма омъжени тук, така че с право ни хокаш да не си врем носа там, където не му е мястото.

Разделете се временно /макар че според една мъдра мисъл няма нищо по-постоянно от временното/, преосмисли ситуацията и се изясни имаш ли или нямаш чувства към него.
Според моето скромно мнение ти си по-скоро привързана към него. Рутината и навикът не ти дават да се откъснеш от момчето.

Lyubeto
06-07-2010, 09:40
Аз не ви хокам .. нито теб , нито Лейди . Имах предвит горните постове на момчетата.

kalpazanka
06-07-2010, 09:40
Подведох се по човката ^.

BlueFace
06-07-2010, 09:59
Знам какво е да имаш дълга връзка...Може би не 2 години ,но това нейното са точно кифленски прищевки...
Какви са тези работи - единия ден го обичам, ама на другия искам да го скъсам... :? Такива момичета ,които незнаят какво искат трябва да си седят сами докато не вземат някакво решение .. :?

П.П. Това нейното аз не мога да го нарека връзка... :?

Vanish
06-07-2010, 10:06
Как да му кажа че искам да си взема почивка .. сиг това ще го съсипе .. незнам как да мму го поднеса .. този месец на 25 правим 2 години ..
xa, точно на рожденния ми ден :д

well, кажи му така и така, "вече не чувствам тва толкова силно както беше преди, ако искаш да си дадем малко почивка" или нещо такова.

umri
06-07-2010, 11:07
Не съм имал толкова дълга връзка, даже на половината на тази, но едно ще ти кажа. Млада си, животът е пред теб... Ще имаш цялото време на света да си с един и същ човек до старини, но докато дойде това време не си пропилявай живота само с един и същ гурел, а живей докато не дойде големия кур.

BlindedAngel
06-07-2010, 11:23
Да имал съм толкова дълга връзка...И ко същата работа...Когато всичко е наред не ви отърва, постояно не знаете ко искате, а като се държат с вас като с боклук само се оплаквате и тичате зад гъзовете на мъжете/момчетата...

LadyDi
06-07-2010, 11:26
Това, драги, върви до време. В един момент, жената иска нещо повече от евтин мачо.

mincheto
06-07-2010, 11:33
ssmilee :arrow: мисля, че трябва да си дадете малко време ,разделете се за месец, и после ,ако все още има нещо, върни се при него.
.

umri
06-07-2010, 15:14
Това, драги, върви до време. В един момент, жената иска нещо повече от евтин мачо.
Намира добряка, прави му деца, после ходи и дава анално на същите евтини мачовци. Сексуалното привличане е на върха на пирамидата. Дори това, което казваш, да е вярно, едва ли времето й е дошло.

LadyDi
06-07-2010, 16:08
Това, драги, върви до време. В един момент, жената иска нещо повече от евтин мачо.
Намира добряка, прави му деца, после ходи и дава анално на същите евтини мачовци. Сексуалното привличане е на върха на пирамидата. Дори това, което казваш, да е вярно, едва ли времето й е дошло.
Странно е какви жени си срещал в живота си.
Но щом ти прави удоволствие да смяташ, че ги познаваш по-добре...

umri
06-07-2010, 22:25
Това, драги, върви до време. В един момент, жената иска нещо повече от евтин мачо.
Намира добряка, прави му деца, после ходи и дава анално на същите евтини мачовци. Сексуалното привличане е на върха на пирамидата. Дори това, което казваш, да е вярно, едва ли времето й е дошло.
Странно е какви жени си срещал в живота си.
Но щом ти прави удоволствие да смяташ, че ги познаваш по-добре...
Опитвал съм се да разбера какво искат, но в един момент съм се отказал. Гледам ги какво правят. Няма смисъл от спорове по въпроса, защото темата е неизчерпаема и никога няма да стигнем до консенсус.