PDA

View Full Version : ROGER SHAH @ Yalta Club /26.06.2010/



SpAcE_LaDy
06-07-2010, 08:16
ROGER SHAH a.k.a. DJ SHAH a.k.a. Sunlounger

http://img2.pict.com/f9/ae/bb/1489082/0/1231587450rogershah.jpg

26 ЮНИ 2010
Yalta Club, София

Някои от по-известните му парчета/click/:

DJ Shah feat. Adrina Thorpe - Who Will Find Me (http://www.youtube.com/watch?v=2CykQnUN2KA)
Sunlounger ft Zara Taylor - Lost [Dance Mix] (http://www.youtube.com/watch?v=cKczpz0RdQQ&feature=related)
Sunlounger feat. Zara - Found (Roger Shah Original Mix) (http://www.youtube.com/watch?v=kzbRPI9ufjs)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs354.snc3/29306_1490556228712_1378193219_1305381_7241486_n.j pg
TRANCEBG.COM:
За това парти имаме изненада! Мениджмънтът на Shah предоставя екслузивно на TranceBG възможността 1 потребител с негов придружител да се срещне с Shah за Meet & Greet в деня на партито му в Ялта. Като добавка ще получи и копие с автограф на новия му микс албум от поредицата Magic Island: Music For Balearic People, както и обичайната покана, предоставeна от Ялта. Покани ще има и за още двама. Очаквайте подробности!


---


Роджър Ша в момента е ди джей номер 21 в света, гласуван от хора по целия свят в най-известната класация за електронна музика в света - тази на списание DJ Mag - DJ Mag Top 100 DJs
http://djmag.com/top100?page=3

Роджър Ша (на немски: Roger Pierre Shah) е немски диджей, роден в Кьонген, провинция Баден-Вюртемберг. Известен е в световната транс сцена и е един от най-популярните диджеи в Европа.

Лейбъли /издателска къща/: Armada/owned by Armin van Buuren/ , Black Hole /owned by Tijs Ferwest - Tiesto/, Anjunabeats /owned by Above & Beyond/, Magic Island /owned by Roger Shah/

Shah работи заедно с Армин ван Бюрен. Двамата реализират сингъла "Going Wrong fr. Chris Jones", който достига #5 позиция в холандските класации, точно след соло концертана Армин - "Armin Only"

Заедно с Pedro del Mar, DJ Shah започва радио шоуто си "Mellomania"
DJ Tiesto описва Shah като страхотен продуцент. Един от най-големите хитове е "Who Will Find Me" с вокалистката Adrina Thorpe

За 2008ма година Shah е на 58ма позиция в класацията, описана по-горе, през 2009та скача на 21ва позиция и в края на годината ще разберем дали за 2010 ще се задържи на тази позиция, дали ще мръдне напред или ще падне по-назад в класацията :)

През 2008 г. Shah става един от най-важните DJи и продуценти в Лейбъла Armada

Радио шоу: Magic Island - Music For Balearic People..

Magic Island - Music For Balearic People е седмичното двучасово радио шоу на DJ Shah.

---

Luscious_Heart
06-07-2010, 17:02
Някой от София да ме вземе? :oops: :oops: :oops:
Манееееееееее, що не съм от СФ ВЕееееееееее :D :D

SpAcE_LaDy
06-08-2010, 07:48
тва е най-малкия проблем :) Ще те вземем, никой няма да остане без компания :)

Atanasov922
06-08-2010, 10:00
а аз да питам защото нямам 18 още и дали ще ме пуснат ? И ако има някой който ще тръгва от Бургас да пише на скайп Ivan_Atanasov922

SpAcE_LaDy
06-08-2010, 14:06
Ахаха, ти беше писал в темата за Армин в Трансбг, нали? :) На Армин ще ходим адски много хора, ще има среща преди партито, така че там ще се запознаем, за Ша пак така - обикновено правим срещи преди това, за да се запознаем с новите хора и никой да не е без компания :)

Но ако нямаш 18 сега след новия закон, който забранява влизането на непълнолетни и малолетни по заведения, дори с придружител.. не знам дали ще те пуснат.. принципно преди още правиха проблем за това, но все пак пускаха с придружител АКО имаш ПО-МАЛКО от 6 месеца до навършване на 18 години, но ти трябваше нотариално заверена декларация, но след новия закон, пак казвам, може и да не пускат вече.. ще видим на Роджър на партито, ама.. шанса хич не е голям.. но ако искаш все пак опитай де :)

ако има нещо - в трансбг ми пиши - TRaNCe*EuPHoRiA съм :)

LoveLetter
06-08-2010, 14:15
Аз пък още нямам 18, но ще ходя на Армин. Трябват ти хиляда декларации с подписи,печати. Казвам ви сложна работа е, но изнудих нашите. 8)

Иначе "Who will find me" е велика. Жалко,жалко, че е чак в София.

Atanasov922
06-09-2010, 05:11
ем имам по-малко от месец да ги навърша и ако наистина става с някакви декларации моля който е запознат какво да направя да пише на даденият скайп в предишният ми коментар благодаря предварително

SpAcE_LaDy
06-09-2010, 07:41
LoveLetter

За Армин важи същото.. Ялта го канят и контрола имай предвид, че няма да е по-различен от този на Roger Shah в София.. само дето едното е в клуб, а другото на плажа.. миналата година имаше хора, които ги върнаха, и то не малко, а бяха и с декларации и с всичко, имаше и такива, които изобщо не ги провериха.. не знам как си го решават, но е на късмет до голяма степен, ако си под 18 :) затова си имай едно на ум :) Вече в Ялта в София шанса да не те проверят е нулев, просто там няма мърдане,. но от Трансбг имахме такава уговорка преди, че за транс партита ЩЕ се допускат хора с декларации САМО ако им остават ПО-МАЛКО от 6 месеца до навършване на годините.. и то не винаги я спазваха тази уговорка.. та сега след новия закон не знам как ще процедират, трябва да се пита..

Atanasov922
разгледай в трансбг темата за Армин, мисля, че някой беше писал вече в нея за декларациите
то не е и толкова голяма философия, трябва да пише

Аз ..... ...... ..... /родител/ с ЕГН --------- разрешавам синът ми ..... ..... .... да посети еди кво си събитие, което ще се състои еди кога си еди къде си и да го придружава ...... ...... ...... /придружителя/ с егн ..... ..... .....

горе-долу нещо подобно.. само че май трябваше и двамата родители да са с теб докато заверяваш при нотариуса. По тоя начин с тая декларация ти освобождаваш клуба от всякаква отговорност ако нещо ти се случи по време на събитието и отговорен става смао и единствено твоя придружител. Това е

Atanasov922
06-10-2010, 07:57
незнам аз не искам да бъхтя 400 км и да не ме пуснат и то щом и с декларация пак не е сигурно че ще ме пуснат направо незнам.Пък аз на 6 юли ги навършвам дали ще направят проблем незнам ако някой от форума се познава с някой от охраните ще е много добре.

LoveLetter
06-10-2010, 10:45
Напълно си права, но все пак надеждата умира последна.. 8-)

SpAcE_LaDy
06-10-2010, 13:03
незнам аз не искам да бъхтя 400 км и да не ме пуснат и то щом и с декларация пак не е сигурно че ще ме пуснат направо незнам.Пък аз на 6 юли ги навършвам дали ще направят проблем незнам ако някой от форума се познава с някой от охраните ще е много добре.

Принципно Трансбг и Ялта са партньори, и администратора се е опитвал не веднъж да говори с тях и това, а което се съгласиха беше ако си под 18, но ти остават ПО-МАЛКО от 6 месеца до тези 18 години, можеш да влезеш с декларация и придружител. Но на Фери Корстен примерно не пускаха, или на Маркъс Шулц беше, не помня вече, тогава не пускаха, защото имаше промоция нкаква на цигарли Марлборо и може да има проверки.

Иначе пускат, НО не знам сега след новия закон дали ще пускат дори с декларации и придружител.. не мога да ти кажа :)

Atanasov922
06-10-2010, 13:19
аз викам това да го пропусна пък за armin съм 100% и тогава ще се размажем :grin: и цяла вечер ще съм така :shock:

SpAcE_LaDy
06-17-2010, 12:43
Айде не останааа! Другата седмицаааа! :grin: :grin: :grin: :grin: