PDA

View Full Version : Когато и двамата сме срамежливи...?



niobe
06-07-2010, 14:54
Ами...забих се с едно момче на бала му...и двамата си изкарахме страхотно, но след това стана малко неловко. Излязохме заедно една вечер по мое желание и си говорихме за какво ли не, а после той ме изпрати до вкъщи. Преди да се разделим се гледахме продължително и на мен ми стана неловко и се прибрах. Много го харесвам и знам, че и на него не му е безразлично и само съжелявам, че не го целунах преди да се разделим. Какво да направя, за да задвижа нещата, защото и двамата сме много срамежливи и ме е страх да не направя грешен ход??

soul1199
06-07-2010, 15:04
просто излезте още един път и ще видиш,какво е положението

mArMaLaDkA
06-07-2010, 19:02
Колкото и да си срамежлива, бъди инициатор. Обаждай му се, вкарвай разни теми на разговор, кани го да излизате, покажи му, че го харесваш. Би трябвало да се усети и да поеме нещата в свои ръце.

bobito_th
06-07-2010, 19:04
Колкото и да си срамежлива, бъди инициатор. Обаждай му се, вкарвай разни теми на разговор, кани го да излизате, покажи му, че го харесваш. Би трябвало да се усети и да поеме нещата в свои ръце.

Но да не прекалява с обажданията, защото може да обърне нещата

Sladurchoo
06-07-2010, 19:41
ами опитай се ти да не си чак толкова срамежлива
излезте пак
помогни му и той да се отпусне, да не е толкова срамежлив
и нататъка е ясно, предполагам :-D

umri
06-07-2010, 22:00
Ами...забих се с едно момче на бала му...и двамата си изкарахме страхотно, но след това стана малко неловко. Излязохме заедно една вечер по мое желание и си говорихме за какво ли не, а после той ме изпрати до вкъщи. Преди да се разделим се гледахме продължително и на мен ми стана неловко и се прибрах. Много го харесвам и знам, че и на него не му е безразлично и само съжелявам, че не го целунах преди да се разделим. Какво да направя, за да задвижа нещата, защото и двамата сме много срамежливи и ме е страх да не направя грешен ход??
Възможно е и да не е така, но има голяма вероятност приятелчето ти да е путчица. Противоположностите се привличат, затова има мъже и жени, затова мъжете са пълната противоположност на жените, както вътрешно, така и външно. Ако смяташ, че ще ти харесва ти да го целунеш първа, ти да му хванеш патлачето, а той да се притеснява и поти... давай.

niobe
06-08-2010, 06:09
Колкото и да си срамежлива, бъди инициатор. Обаждай му се, вкарвай разни теми на разговор, кани го да излизате, покажи му, че го харесваш. Би трябвало да се усети и да поеме нещата в свои ръце.

Но да не прекалява с обажданията, защото може да обърне нещата

точно, не искам да съм досадна.
Благодаря :)

Nakadah
06-08-2010, 06:15
Чакай малко бе... Тази тема не е ли твоя?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=342069

LadyDi
06-08-2010, 06:25
Чакай малко бе... Тази тема не е ли твоя?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=342069

niobe, коя от двете теми е ебавката? За твое добро е да решиш бързичко.

niobe
06-08-2010, 06:29
Ами...забих се с едно момче на бала му...и двамата си изкарахме страхотно, но след това стана малко неловко. Излязохме заедно една вечер по мое желание и си говорихме за какво ли не, а после той ме изпрати до вкъщи. Преди да се разделим се гледахме продължително и на мен ми стана неловко и се прибрах. Много го харесвам и знам, че и на него не му е безразлично и само съжелявам, че не го целунах преди да се разделим. Какво да направя, за да задвижа нещата, защото и двамата сме много срамежливи и ме е страх да не направя грешен ход??
Възможно е и да не е така, но има голяма вероятност приятелчето ти да е путчица. Противоположностите се привличат, затова има мъже и жени, затова мъжете са пълната противоположност на жените, както вътрешно, така и външно. Ако смяташ, че ще ти харесва ти да го целунеш първа, ти да му хванеш патлачето, а той да се притеснява и поти... давай.

Там е работата, че досега съм свикнала с мъже инициатори, но това в 90% от случаите е съвпадало и с мъже боклуци...може би лош късмет, знам ли. а и както каза - противоположностите се привличат, та и аз така - много ми пукаше за такива дет им е през...
Точно заради това ми харесва момчето, защото не е кретен(или поне не се е показал като такъв все още), има привличане на физическо ниво, на интелектуално ниво (това звучи смешно, обаче за мен е най-важно да сме на същия акъл или той да е по-умен от мен, защото е мотивиращо), но простоо не сме прекарали достатъчно време заедно.
И се опитвам да разбера как да поправя последното, без да ставам досадна или да го отблъсна (или и двете!)

Иначе не вярвам да се притесни особено ако направя нещо, въпросът е какъв е най-добрият начин и именно заради това направих тема.

niobe
06-08-2010, 06:31
Чакай малко бе... Тази тема не е ли твоя?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=342069

niobe, коя от двете теми е ебавката? За твое добро е да решиш бързичко.

нито една от двете. този, с който бях е приятел с привилегии от много време и няма нищо общо с този, за който става въпрос в тази тема ;)

LadyDi
06-08-2010, 06:33
Значи, просто да си изясним ситуацията.

Спала си с "приятеля с привилегии" преди няколко дни, но в същото време си си падала по момчето, с което си се забила на бала му преди... хм, няколко седмици?

niobe
06-08-2010, 06:47
Значи, просто да си изясним ситуацията.

Спала си с "приятеля с привилегии" преди няколко дни, но в същото време си си падала по момчето, с което си се забила на бала му преди... хм, няколко седмици?

Точно.

LadyDi
06-08-2010, 06:57
Похвално :)

След като не ти липсва срам да спиш с някого, заради самия секс, не виждам защо трябва да се срамуваш да признаеш на друг, че го харесваш.

niobe
06-08-2010, 07:12
Похвално :)

След като не ти липсва срам да спиш с някого, заради самия секс, не виждам защо трябва да се срамуваш да признаеш на друг, че го харесваш.

Ами защото се паникъосвам като стане дума за чувства. Това момче, с което спах го познавам от много време и сме приятели и никога не съм се срамувала от него.

Благодаря. :) От всички теми в форум "Любов" ми стана ясно, че колкото повече го мислим, толкова по-зле става. Така че мисля да се пробвам без да се притеснявам от крайния резултат :)

valdesbg
06-08-2010, 07:16
Епа удари му една жица на момъка бе :)

Щом е издържал цяла среща с теб.. значи е издържи още една.. и още една.. и още една... :)

А да, нали знаеш че ако ще стават нещата между вас.. оня приятел с привилегии трябва да се превърне в приятел без привилегии? Щото ако не си наясно с тая идея.. хич не почвай с новия момък (:

niobe
06-08-2010, 07:19
Епа удари му една жица на момъка бе :)

Щом е издържал цяла среща с теб.. значи е издържи още една.. и още една.. и още една... :)

А да, нали знаеш че ако ще стават нещата между вас.. оня приятел с привилегии трябва да се превърне в приятел без привилегии? Щото ако не си наясно с тая идея.. хич не почвай с новия момък (:

хаха :) надявам се.

напълно съм наясно. Благодаря все пак :)

valdesbg
06-08-2010, 07:23
Ми да.. няма кво д аму мислиш толкоз. Или ще се съласи, или няма да се съласи. А превид че очите му са били като чинии докато сте се разделили... определено ще иска да те види пак.

Щиом не те е целунал тогава... значи е срамежлив. Затоуй - звънкай смело.

А едно "Не" няма да нарани егото ти.

Успех!