PDA

View Full Version : Влюбена в момче, което ме мрази



ivka5
06-07-2010, 15:56
Влюбена съм в момче което ме мрази, отначало го преживявах трудно но сега се чувствам доста по добре, приятелите ми са супер,семейството ми е ок, може би те ми помогнаха и ми въхнаха вяра в жиевота защото тези дни за мен бяха толкова трудни...Сега идва края на учебната година и всички ще се раздели за цялото лято...Хубавото е че догодина ще се видим, но все пак всички ще ми липсват адски много, особенно моето момче- е той не ми обръща внимание но все пак за мен той си е само мой.Налага се да замина за цялото лято далеч, далеч от тук и съм сигурна че отначало ще ми е много трудно...та се питах знаете ли нещо с коеот можете да ми помогнете...

Промених заглавието...тва многоточие не се връзваше с нищо.
ShtrudeL

EndlessVoid
06-07-2010, 16:06
По-добър лек от различно, запълнено с интересни дейсности ежедневие няма :smt023

niobe
06-07-2010, 16:06
Не знам на колко си години, но аз така се чуствах в 6-ти клас.
И след това ми се е случвало да се влюбвам в някого, който хич не му е за мен, и най-доброто, което можеш да направиш е да си отвориш очите и сърцето за някой друг, който ще ти обръща внимание и ще го е грижа за теб. И вместо да страдаш, че ще заминаваш някъде (далеч) се възползвай от ситуацията да намериш някой, за които си заслужава да мислиш ;)

Duvessa
06-07-2010, 16:07
А има ли конкретна причина да те мрази?
Ако не- изобщо не се занимавай с него, намери си някакво хоби, излизай с приятели- запълни си времето, за да не можеш много-много да мислиш за него и ще го забравиш.

bobito_th
06-07-2010, 19:11
Съвет: "Излез от филма". За теб бил само твой. Да ама не. Зарави го и не стой толкова време пред компа, че като гледам не ти се отразява добре.

givemereasontolive
06-07-2010, 19:14
По-добър лек от различно, запълнено с интересни дейсности ежедневие няма :smt023

++++

mechtaq_za_teb
06-08-2010, 12:23
По-добър лек от различно, запълнено с интересни дейсности ежедневие няма :smt023Съгласна съм напълно с това мнение. Пък и... какво като той не ти обръща внимание? Животът не свършва с това. Разсейвай се и не мисли за глупости. Всичко ще се нареди.

Remy
06-10-2010, 07:25
"Да обичаш, когато те обичат - това е нормално.Да мразиш когато те обичат - това е жестоко. Да обичаш когато те мразят - ТОВА Е ВЕЛИКО !"

wasch0
06-10-2010, 11:25
Според мен бъркаш омраза и безразличие..

britzy
06-10-2010, 11:37
"Да обичаш, когато те обичат - това е нормално.Да мразиш когато те обичат - това е жестоко. Да обичаш когато те мразят - ТОВА Е ВЕЛИКО !"
Добро

tqnko
06-10-2010, 11:38
"Да обичаш, когато те обичат - това е нормално.Да мразиш когато те обичат - това е жестоко. Да обичаш когато те мразят - ТОВА Е ВЕЛИКО !"и колкото велика да е си остава преебана : )

mincheto
06-10-2010, 11:38
Влюбена съм в момче което ме мрази, отначало го преживявах трудно но сега се чувствам доста по добре, приятелите ми са супер,семейството ми е ок, може би те ми помогнаха и ми въхнаха вяра в жиевота защото тези дни за мен бяха толкова трудни...Сега идва края на учебната година и всички ще се раздели за цялото лято...Хубавото е че догодина ще се видим, но все пак всички ще ми липсват адски много, особенно моето момче- е той не ми обръща внимание но все пак за мен той си е само мой.Налага се да замина за цялото лято далеч, далеч от тук и съм сигурна че отначало ще ми е много трудно...та се питах знаете ли нещо с коеот можете да ми помогнете...

Промених заглавието...тва многоточие не се връзваше с нищо.
ShtrudeL


Момиче не се вкарвай във филми....като не ти обръща внимание, и ти не му обръщай и толкова...

Remy
06-10-2010, 12:16
и колкото велика да е си остава преебана : )

Може да си остане "преебана", но поне няма да е като всички зверове които са навсякъде в тоя свят вече...няма смисъл да ти обяснявам защото няма да ме разбереш. Момичето, рано или късно ще намери някой който да й отвърне на чувствата и ще е щастлива...защото ще може да обича..и това си личи !

tqnko
06-10-2010, 12:27
Виж са. Това, че пича не я обича не го прави чудовище. Той може да обича друга. Може да не харесва авторката просто. Да я обича от съжаление ли? Щото тя го обича дай и той. И той може да обича, защо да не може? Всичко е въпрос на гледна точка и много приказки за 1 глупава случка. Аз пък не мога да си обясня как можеш да ОБИЧАШ някой когото те мрази. :shock: Някак си налудничаво ми се струва. Авторката на колко си? 13-14-15 ?

wasch0
06-10-2010, 12:37
Виж са. Това, че пича не я обича не го прави чудовище. Той може да обича друга. Може да не харесва авторката просто. Да я обича от съжаление ли? Щото тя го обича дай и той. И той може да обича, защо да не може? Всичко е въпрос на гледна точка и много приказки за 1 глупава случка. Аз пък не мога да си обясня как можеш да ОБИЧАШ някой когото те мрази. :shock: Някак си налудничаво ми се струва. Авторката на колко си? 13-14-15 ?

мда прав си..

Remy
06-10-2010, 12:56
Виж са. Това, че пича не я обича не го прави чудовище. Той може да обича друга. Може да не харесва авторката просто. Да я обича от съжаление ли? Щото тя го обича дай и той. И той може да обича, защо да не може? Всичко е въпрос на гледна точка и много приказки за 1 глупава случка. Аз пък не мога да си обясня как можеш да ОБИЧАШ някой когото те мрази. :shock: Някак си налудничаво ми се струва. Авторката на колко си? 13-14-15 ?

Не сте ме разбрали правилно. Нямам в предвид въпросното момче. Просто казвам, че момичето има сърце. Представи си, колко още човека има в тоя свят със същия проблем, след това си представи, ако всички от тях както са мразени от човека когото обичат, и те започнат да мразят. Тогава си направи извод за това какъв ще е света тогава. И аз бях прецакан от момиче. Сега си го връщам тъпкано, не защото искам, а защото трябва да разбере какво губи всъщност. Много ме боли да я гледам така, обаче, това е - законите на живота и въпрос на принципи.

И след всички тия празни приказки, главно, исках да кажа, че трябва да правим като нея, да обичаме, макар и да не ни обичат.