PDA

View Full Version : какво ви е причинила



cveti965
06-07-2010, 16:12
разкажете случки свързани с нещастна любов

taffy
06-07-2010, 19:06
Видях го. Влюбих се. Страдах. 2 години. Преодолях го. Продължих напред.

fenastz
06-07-2010, 20:48
Един батко ми я отмъкна.

EndlessVoid
06-07-2010, 20:49
Любов, любов. И после в Пирогов...

billyana
06-07-2010, 21:01
Разделихме се понеже заминавахме за БГ . Знам , че повече никога няма да го видя..Израстнахме заедно. Най-готиния човек.Лудак.Научи ме да се се уважавам, да карам сърф,кану,да хвърлям бумеранг,да се гмуркаме. Стояхме прегърнати под вода по 100 секунди.
На сбогуване се разбрахме да си помагаме при търсенето на нови партньори. Нарочно не съм му се обаждала вече два месеца. Не пропускам нито ден да си мисля за него.

ScarletBite
06-07-2010, 21:13
Първата любов ми беше. Живяхме в една къща повече от месец (единия етаж беше под наем). По цял ден бяхме заедно. Привързахме се един към друг, наистина. Но родителите ми разбраха за някои наши изпълнения (включващи измъкване от вкъщи в 5 сутринта, за да гледаме изгрева при реката и разни закъснявания вечер... ), аз бях мъничка, откачиха и ме прибраха вкъщи (при баба бях). И изведнъж... просто... разделиха дървото и лианата. Имаше толкова недоизживяно в тази връзка. Не се бяхме карали нито веднъж!
После една седмица яко рев. Решихме да поддържаме връзка от разстояние, но не се получиха нещата. Филмирах се за една глупост и развалих всичко. После имаше втори дубъл, но аз пак не знаех какво искам. Нараних го. Сега даже не си говорим. ...

umri
06-07-2010, 21:53
Ходих с една известно време. Почна да върти номера. Зарязах я и тя тръгна с един от най-добрите ми познати (приятел дето му викат). За шундрата не ми пукаше много, а по-гадно ми стана,че добрия ми познат е путкопоклонник. Беше отдавна.

Та по-точен отговор на въпроса какво ми е причинила нещастната любов. На мен такова нещо не ми се е случвало.

Diva4e
06-07-2010, 23:33
Беше доста .. доста отдавна .. запознахме се, взехме да излизаме по кафета на ляво на дясно.Той се държеше супер с мен, мислих си, че е ангел .. а излезна дявол! Само секс му беше в главата, но аз си имах едно на ум ( бяха ми казали що за стока е ) и след като му отказах няколко пъти той почна да се държи супер гадно и така свърши всичко.На мен ми беше кофти , аз наистина го харесвах, но факта, че не паднах в уловката му ме държеше.И сега като го видя с момичета ми става гадно, но не знам дали е от факта, че само ги използва.Той свяка седмиаца е с различна !! Незнам как не го научиха всички момичета ...

CherryS
06-08-2010, 05:52
запознахме се през март -.-
ходихме няколко седмици, след това пак скъсахме, след това пак се събрахме и така 2 - 3 пъти .. но все се борех, за да останем заедно, но от него ва страна НИЩО.
след като се бяхме събрали 3 път, той през това време е бил тръгнал с най - добрата ми приятелка. . и скъсахме отново. Тя разбрала, че ще ми стане супер гадно и го заебала. След това пак се събрахме за 4ти път, еми нищо.. скарахме се жестоко, понеже бях закъсняла за една среща и от там дойде истинския край.
Правете си изводите. :)

mechtaq_za_teb
06-08-2010, 06:11
Всичко започна от един глупав чат с тогава непознатото момче... От приказка на приказка се стигна до срещата. Любов... голяма беше! Но в един момент всичко се срина и загуби смисъл. Последните месеци са пълен ад и кошмар. По някакъв начин обаче съм сигурна, че ще се измъкна и усещам, че това ще е скоро. Това ме крепи. Поставила съм си го за цел.

SisinkaS
06-08-2010, 08:06
Запознахме се в сайт за запознанства, той беше от друг град (на 200км от мен) после всичко се пренесе в скайп, разменихме си телефоните, постоянно си говорехме, няколко пъти аз ходих до там и той идваше тук, вървяхме хванати за ръце, прегърнати, смеехме се, сякаш бяхме единствени.. имах чувството,че хората ни завиждаха като гледаха колко сме щастливи.. влюбих се, след време не издържах и се скарахме, защото започнах да ревнувам много (нормално е, разстоянието не е малко и незнаеш другия какви ги върши), решихме да останем само приятели, но това не се получава, когато и от двете страни има чувства.Събрахме се пак, но не се получи и прекратихме всякакъв тип отношения и контакти.Той стана адски студен и груб към мен.Говореше, че м/у нас не е имало нищо през тези две години.Страдах адски много, изплаках си очите дето се вика, но го преживях,продължих напред и го забравих. Сега съм по-щастлива от преди.

brutaLxxbunny
06-08-2010, 08:17
Имам три нещастни връзки до сега :(
Първата ми любов беше много мило,сладко момче.Аз бях наивна и глупава,възползвах се от него,само го разигравах.Накрая го зарязах за последно и той стана най-големия пич и сега сме добри приятели.Но връзката не потръгна от моята глупост.

Втората ми любов я залюбих в средата на 5ти клас.Две години го харесваш почти без спиране,почти без той да ми дава каквато и да е надежда за нещо повече.Накрая тръгнахме.Оказа се,че той съвсем не е това,за което съм мечтала и съм го мислела.Издържахме само две седмици,в момента сме жестоко скарани и разбрах,че е съвсем друг човек.

И третата ми,всъщност най-голма любов (която всъщност е втора 8-) ) срещнах в Русия,лятото преди да тръгна с второто момче.Най-красивото,печено,умно момче.Любов беше от пръв поглед и макар дори да не говорихме на един език (той е руснак),се влюбихме ужасно много.Той беше всичко,за което някога съм мечтала,но наистина.еше перфектен за мен,а и знаех,че той също ме обича безрезервно много.Най-щастливите ми мигове.И после се разделихме и знаех,че никога повече няма да го видя.Ще стана 10 месеца откакто се разделихме.През това време аз ходих с гореспоменатото момче,но никога напълно не забравих моя руснак.Нядавм се някога отново да изживея това :)

valdesbg
06-08-2010, 09:13
Ми ако нямаме нещастна любов, кво правим? :-o

CherryS
06-08-2010, 09:20
Ми ако нямаме нещастна любов, кво правим? :-oвените 8-)

valdesbg
06-08-2010, 09:24
А нямам причина да напускам тоя свят :D То не че в другия ще ме искат де... досега три пъти са ме връщали обратно (:

CherryS
06-08-2010, 09:24
Ми ако нямаме нещастна любов, кво правим? :-oвените 8-)

myrapture
06-08-2010, 11:19
Бяхме заедно година и половина.Той ме обичаше,неее-боготвореше ме!Получавах каквото и където поисках.След година и 1-2 месеца перфектна връзка(нито един скандал!!!)той започна да се отдръпва.Аз изпаднах в паника,осъзнах какво започвам да губя,вкопчих се в него.4 месеца по-късно се разделихме по скайп.Той ми каза неща,които не пожелавам на никого да чуе.Оказа се,че човека,който мислех за повърхностен ме познава по-добре от самата мен и ми изкара наяве всичко.Да се сблъскаш със себе си през очите на друг е наи-страшното.
В момента не си говорим подминаваме се като пътни знаци.
И все пак-The hottest love has the coldest end :P

viqnkababyy
06-08-2010, 14:35
Запознахме се на кораб ,, разстоянието ни делеше ,, хиляди приятни моменти ,, завистливи хораа ,, лъжии ,, обиди ,, сълзи ,, спомении ..

umri
06-08-2010, 14:37
Дотук двама без нещастни любови станахме.

Biskfitka
06-08-2010, 15:27
Запознахме се,ходихме,разделихме се,изплаках си очите,и продължавам..и дам пак същото 8-)
Не звучи толкова нещастно,ама така ми е най-лесно да го напиша 8-) 8)

CherryS
06-09-2010, 06:09
up. :)

givemereasontolive
06-09-2010, 08:05
Накара ме да вярвам,сляпо да вярвам,да се надявам,да чакам,за да бъда обичана ... накара сърцето ми да полети,а после го пусна към Земята с всичка сила...и пак умирам за него ... :-#

mincheto
06-09-2010, 16:06
Видях го. Влюбих се. Страдах. 2 години. Преодолях го. Продължих напред.
ME 2 напълно същата история.... :booooomb:

mincheto
06-09-2010, 16:07
Накара ме да вярвам,сляпо да вярвам,да се надявам,да чакам,за да бъда обичана ... накара сърцето ми да полети,а после го пусна към Земята с всичка сила...и пак умирам за него ... :-#
И с мен същото се получи. Но вече аз ги карам да страдат..
;)