PDA

View Full Version : Срам ме е.. какво да правя?



sunshine01
06-07-2010, 16:15
Ми аз съм момиче на 13.Харесвам много едно момче от моето даскало и е на моята възраст.Когато го видя не знам какво ми става откачам, ставам супер щастлива.. но ако го няма просто денят ми е минал безсмислено.та знам, че ще кажете че съм малка но имам чувството че се влюбвам в него,винаги мисля за него.. сънувам го, и не знам как да му кажа че го харесвам понеже съм доста срамежлива. Мисля че той заподозря че го харесвам... на училище си хвърляме погледи но само т'ва, понеже и двамата сме срамежливи .. искам да съм с него МОЛЯ за съвет!!!!!
и плс ако може без глупави коментарчета :]

britzy
06-07-2010, 16:21
хахахаха и аз бях така,въпреки че съм на 18-виж ми темата
(по-долу във форума) и помисли добре какво ще правиш

sunshine01
06-07-2010, 16:28
А забравих.. ако може някакви предложение как да му привлека вниманието, че вече нищо не ми хрумва ? :)

malkataver4e
06-07-2010, 17:19
еми питаи го нещо започни разговор... еи момиче стегни се с този срам няма до никаде дас тигнеш... питаи някакв негов приятел или започни с скаип ама не прекаляваи...

mir4eto93
06-07-2010, 17:32
Накарай ваши общи приятели да ви запознаят. Със сигурност имате такива, имайки предвид, че сте в едно даскало :)

razores
06-07-2010, 17:45
Това с познатите винаги действа

darsit0
06-07-2010, 18:08
еми питаи го нещо започни разговор... еи момиче стегни се с този срам няма до никаде дас тигнеш... питаи някакв негов приятел или започни с скаип ама не прекаляваи...

и аз понякога пиша неграмотно, ама чак пък толкова....

по темата, и аз съм в подобна ситуация..... и темичка имам: "готин непознат" :D

EndlessVoid
06-07-2010, 18:28
Преди имаше подобна тема с въпрос "как да му привлека вниманието"
и ще ти предложа същото както и там :D
БЛИЖИ ПЕРВЕРЗНО БЛИЗАЛКА :D

bobito_th
06-07-2010, 18:36
Горкото момиче.. влюбено е. Ако искаш да му привлечеш вниманието отиди гола на даскало.. така ще привлечеш всички погледи ;]

Сега сериозно. Ти познаваш ли го въобще, говорите ли си, че да си щастлива и т.н. ??

TheBeliever
06-07-2010, 18:37
Преди имаше подобна тема с въпрос "как да му привлека вниманието"
и ще ти предложа същото както и там :D
БЛИЖИ ПЕРВЕРЗНО БЛИЗАЛКА :D

Хлапето е в 6-ти клас. Имаш ли представа колко глупаво ще изглежда?

Sladurchoo
06-07-2010, 19:45
два варианта :

1. пробвай да го заговориш, да се запознаете и нататъка лесно
2. общите познати, сещаш се :-D

EndlessVoid
06-07-2010, 20:01
Хлапето е в 6-ти клас. Имаш ли представа колко глупаво ще изглежда?

Еми иска предложения и аз и давам. Определено ще му втрещи погледа, ако го направи.

the_best_f
06-07-2010, 20:18
НЕДЕЙ да ближеш близалка перверзно! :lol:
Усмихни му се, помахай му, заговори го... Или пък както по филмите си разпилей учебниците пред него. :lol: Сериозно, трябва да преодолееш срама си. Няма нищо срамно в това да харесваш някого. Ако все пак нищо не става, пиши му в Скайп/фейсбук/оня отвратителен сайт aha... Или накарай общ приятел да ви запознае. Има много възможности. Успех! :)

Monstre
06-07-2010, 20:32
Е, след като сте на една възраст и от едно даскало, все трябва да има учители, които да предават и на единия, и на другия. Можеш да го питаш какво са правили по някой предмет, дали има домашна по друг (за да препишеш евентуално 8-) ) или нещо такова. Успех! :)

ScarletBite
06-07-2010, 20:39
НЕДЕЙ да ближеш близалка перверзно! :lol:
Усмихни му се, помахай му, заговори го... Или пък както по филмите си разпилей учебниците пред него. :lol: Сериозно, трябва да преодолееш срама си. Няма нищо срамно в това да харесваш някого. Ако все пак нищо не става, пиши му в Скайп/фейсбук/оня отвратителен сайт aha... Или накарай общ приятел да ви запознае. Има много възможности. Успех! :)
Ъхъм. Слушай тази какичка! :)

FromAutumToAshes
06-07-2010, 21:12
Ми аз съм момиче на 13]

И спрях да чета..

XheroineX
06-14-2010, 11:46
Ми аз съм момиче на 13]

И спрях да чета..

и аз така :lol:

vilityyy96
06-14-2010, 13:16
Преди имаше подобна тема с въпрос "как да му привлека вниманието"
и ще ти предложа същото както и там :D
БЛИЖИ ПЕРВЕРЗНО БЛИЗАЛКА :D Мислех че съм го забравила тва от миналата тема ама сега като го прочетох пак... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



По темата: Най-добре с познати или пък питай някой за неговия скайп... щом толкоав те е срам :)

soul1199
06-14-2010, 16:05
Това с познатите винаги действа