PDA

View Full Version : Тренировки



Uplo1d3r
06-07-2010, 16:27
Значи, аз съм на 15 и съм 52 килограма. Искам да попитам какви тренировки да правя, за да тренирам гръб, гърди и бицепс? Също така искам да кача и маса. :) За фитнес нямам много време в момента..., за жалост, а лостове просто нямам къде :( Ако може да ми предложите някакви упражнения в домашни условия или просто някакви импровизации, за да тренирам гореспоменатите мускулни групи ще съм ви много благодарен.

SemperFidelis
06-07-2010, 16:48
Ти изключи всички възможни упражнения за гръб май...иначе за маса много ядене + много спане, ама и тренировки.

YakUZa777
06-07-2010, 17:27
Като намериш време направи пак тема -.-

Uplo1d3r
06-07-2010, 18:29
Ти изключи всички възможни упражнения за гръб май...иначе за маса много ядене + много спане, ама и тренировки.
А за бицепс и гърди?

YakUZa777
06-07-2010, 18:32
Ти за лицеви не си ли чувал :-o

ZipFail
06-07-2010, 18:37
Пий Анаполон :)

Uplo1d3r
06-07-2010, 19:37
Ти за лицеви не си ли чувал :-o
Не.
Някой ще отговорили на въпроса ми сериозно?

SemperFidelis
06-07-2010, 20:00
Ако искаш изключи и физическата дейност по-лесно да получиш помощ.

DaemonBoy
06-07-2010, 20:06
Набиранията са най-добро решение, въпроса е че ти няма как да правиш. Лицевите опори са ти другото решение :)

Uplo1d3r
06-08-2010, 12:10
Набиранията са най-добро решение, въпроса е че ти няма как да правиш. Лицевите опори са ти другото решение :)
Мерси :) , а за гърди, освен кофичките?

vaseto0o
06-08-2010, 17:53
ами лицевите :shock:
оле боже
със такива упражнения масата през крив макарон ше я сънуваш, запиши се да тренираш нещо, сигурен съм че имаш време, особено лятото, ама цъкаш нон стоп на компа 8)

DENKAZ
06-08-2010, 20:13
вече не тренирам толкова, но за гръб защо не опиташ с пружини зат врата ( ако имаш разбира се) това е най-подходящо за домашни услоявия.
Дано съм помогнал :)

djoko
06-08-2010, 20:32
Набиранията са най-добро решение, въпроса е че ти няма как да правиш. Лицевите опори са ти другото решение :)

Дали пък няма къде да прави? Купуваш си 1 тръба намираш някое разтояние м/у 2 стени което да е около метър и малко мериш ф-то да ти е удобно,слагаш го и си готов - Лост стил " хоум мейд"

Uplo1d3r
06-09-2010, 13:35
Благодаря на всички. Но на мен ми е най-важно гърдите. Та, ако може за тях някакви упражнения? Лост (ако може така да се нарече :D ) си намерих. Така, че предлагайте разни хватове или други упражнения без лостове (отново за гърди). :)

asp1r1n94
06-09-2010, 20:31
лицеви с широк хват...

Naik1
06-09-2010, 21:01
лицеви с широк хват...

чак пък и хват .. :D
по темата : попринцип ако не ходиш на фитнес поне на лостове трябва .. но щом нямаш къде работата става доста сложна.. потърси отнякъде лостче или гирички или пък някъде край блока примерно има едни железа (приличат на врати за футбол) бабичките дето си тупат килимите на тях е нещо такова ако намериш или пък на някоя детска площадка някакво по височко желязо/дърво, на което да се набираш.ще ти тябва нещо такова за гърба.
за гърдите вече е по-лесно - лицеви опори и евентуално кофички ;) лицевите упори ги прави 4 серии х 15 повторения нормални с ръцете сложени по-широко от раменете, 4х15 пак с широко поставени ръце, но този път ръцете на леглото и 4х15 пак ръцете на широко, но краката на леглото, а ръцете - доло ;) кофичките ги почни просто и с времето ще хванеш техниката
бицепс вкъще .. почти невъзможно ако нямаш тежести .. но все пак импровизирай с големи торби прах или нещо подобно..
само искам да те попитам защо не споменаваш краката ? ами трицепса ?? рамо и трапец също забравяш.. без тези групи ще си доста смешен - бицепса - д/г добре , гърдите и гърба - и те, рамото - ужасТ :D трапец - липсва, крака - и те така .. а без крака тяло не става ;)
бицепса сигурно искаш да го тренираш защото си мислиш, че ще ти порасне ръката :? ами тя расте главно от трицепса .. нетрябва да го пребебрегваш още по-малко пък когато на него му е нужно много малко - прави си лицеви упори, но вече ръцете малко по-тясно от щирината на раменете и лактите да ти вървят край тялото ( не настрани както при лицевите за гърди)

еми мисля че за сега това мога да т икажа :) ако намериш начини за импровизация пиши на лично ще намерим начин ;)

Myrth
06-10-2010, 04:54
Бицепса можеш спокойно да го докараш и само покрай набирането, но за трицепса обикновените лицеви няма да ти дадат кой знае какво. Diamond push ups, кофички (dips), triceps body extensions са все добри упражнения, удрящи трицпеса. Има и няколко други, но мисля, че тези са най-подходящи.

yakuza_
06-10-2010, 05:39
За трицепс http://www.youtube.com/watch?v=tKjcgfu44sI

Uplo1d3r
06-10-2010, 09:18
бицепса сигурно искаш да го тренираш защото си мислиш, че ще ти порасне ръката :? ами тя расте главно от трицепса .. [/b]
Да, така е :D Значи, за да ми порасте ръката трябва да тренирам трицепса?

Chacho
06-12-2010, 00:02
бицепса сигурно искаш да го тренираш защото си мислиш, че ще ти порасне ръката :? ами тя расте главно от трицепса .. [/b]
Да, така е :D Значи, за да ми порасте ръката трябва да тренирам трицепса?

Трябва да тренираш и бицепс, и трицепс, че даже и рамо.

bybalazi
06-12-2010, 20:54
Значи, аз съм на 15 и съм 52 килограма. Искам да попитам какви тренировки да правя, за да тренирам гръб, гърди и бицепс? Също така искам да кача и маса. :) За фитнес нямам много време в момента..., за жалост, а лостове просто нямам къде :( Ако може да ми предложите някакви упражнения в домашни условия или просто някакви импровизации, за да тренирам гореспоменатите мускулни групи ще съм ви много благодарен.

Ти искаш е така от небето да ти падне хубавото тяло .. не може .. намери време и си вземи карта за фитнес и блъскай щото си требват жилеза иначе не става ..

D3NG3rZ0N3
06-12-2010, 23:08
Пише се ЖЕЛЯЗО, А НЕ- ЖИЛЯЗО!!! Научете се да пишете на собствения си език, бе!!!

bybalazi
06-12-2010, 23:47
Пише се ЖЕЛЯЗО, А НЕ- ЖИЛЯЗО!!! Научете се да пишете на собствения си език, бе!!!

ти се научи да четеш ,написал съм "ЖИЛЕЗА" умишлено :)

D3NG3rZ0N3
06-13-2010, 00:47
Ок.