PDA

View Full Version : Кой бихте избрали?



Converse333
06-07-2010, 17:36
В момента съм в отчаяно положение, на кръстопът, така да го нарека... Колебая се между 2 момчета (К. и С.)
К. е от онзи тип момчета, които биха направили всичко, за да те вкарат в леглото си. (най-дългата му връзка е била 1 месец) С него се познавам от 5 месеца. През всичкото това време имаше само зарибявки и зарибявки. . . В началото беше миличък, говорихме си на най-различни теми. Но след това малко по малко започна да проявява мръснишката 8-) си страна. Наранявал ме е не един път, след това съжалява и ми се извинява, аз му прощавам, но нали знаете - лоша дума не се забравя.
С. пък е ужасно мил, грижовен, умен. Държи се приятелски към всички, никога не ме е нагрубявал и никога не би го направил. Него го познавам вече 2 години, защото сме от един клас.
И сега дилемата - и с двамата ми е приятно, въпреки, че със К. имам много повече спомени, донякъде тъжни, но има и хубави. Със С. пък винаги мога да поговоря на всякаква тема, чувствам се сигурна с него. Но със С. я няма тръпката и усещането, което имам към К. Както винаги харесвам по-лошото, това, което е по-трудно да имам.
Въпроса ми е на мое място кой бихте избрали?

Niakoitam
06-07-2010, 17:42
Ти сама реши.

Ако желаеш бурна и кратка връзка К е твоят човек.
Ако желаеш по-спокойна, но по-сигурна и продължителна връзка С е твоят човек.

Друго не мога да ти кажа. :)

razores
06-07-2010, 17:44
Тръгни с К а след 1 месец като скъсате със С :D

SemperFidelis
06-07-2010, 18:00
Да няма аз да спЪ и да излизам с тях...

TheGirlNextDoor
06-07-2010, 18:02
зимай тръпката 8-) ..рискувай
може да имате кратка връзка,но да си заслужава : ))

Vanish
06-07-2010, 18:05
зимай тръпката 8-) ..рискувай
може да имате кратка връзка,но да си заслужава : ))

кратките връзки никога не си заслужават... особено такива, в които секса е приоритета.
според теб заслужава ли си някъв си там да е с теб само и само да те клати като гладен циганин - джанка, за 1 месец и като му омръзнеш да те изрита?

MaLkaTa_LaDy
06-07-2010, 18:35
Аз бих избрала К, защото в момента не искам връзки. Просто ще се забавлявам с него, пък каквото стане, такова. Няма да се задълбочавам. Въпроса е ти от какво имаш нужда.

mArMaLaDkA
06-07-2010, 18:49
кратките връзки никога не си заслужават... особено такива, в които секса е приоритета.
според теб заслужава ли си някъв си там да е с теб само и само да те клати като гладен циганин - джанка, за 1 месец и като му омръзнеш да те изрита?

Кратките връзки не си заслужават според теб, защото не това търсиш.

Плюс това, що за мъж трябва да си, че щом свършиш, да изриташ някоя от леглото си като мокро коте? И що за жена трябва да си, че да го позволяваш?

Все тая, отплеснах се. Авторке, отдавна си сложила единия в категория "приятели", не виждам в какво се състои проблемът ти. За всеки човек правилното се изразява в различни неща. От теб зависи какво търсиш и какво искаш. В крайна сметка е хубаво да си правиш и сметките с кръчмаря, че да не останеш от двата стола на земята. :)

givemereasontolive
06-07-2010, 18:54
Аз бих избрала К, защото в момента не искам връзки. Просто ще се забавлявам с него, пък каквото стане, такова. Няма да се задълбочавам. Въпроса е ти от какво имаш нужда.

myHeartIsOnlyForYou
06-07-2010, 19:09
Избери С.Според мен К. ще те нарани.Но не мисля,че трябва да се осланяш изцяло на съветите от форума.Имай ги предвид,но най-важното е да послушаш сърцето си.Направи това,което смяташ за по-добре.Дори да се окаже грешен избор,все пак ще се извадиш поука.Просто хората сме такива,че трябва сами да преживеем нещо за да се поучим(сами да се опарим 8-) ).Така да се каже не вярваме на тези,които вече са се опарили.Аз самата бих избрала С.,защото смятам,че той би могъл да ми предложи много повече от К.Момчетата като К. те прелъстяват докато не те минат и после....Не мисля,че това е любов...С. вероятно не иска само секс...така че...

bobito_th
06-07-2010, 19:17
мисля, че С. е по-добрия вариант. Та нали една връзка се крепи на доверието, приятелството не само на леглото.

Vanish
06-07-2010, 19:44
кратките връзки никога не си заслужават... особено такива, в които секса е приоритета.
според теб заслужава ли си някъв си там да е с теб само и само да те клати като гладен циганин - джанка, за 1 месец и като му омръзнеш да те изрита?

Кратките връзки не си заслужават според теб, защото не това търсиш.

Плюс това, що за мъж трябва да си, че щом свършиш, да изриташ някоя от леглото си като мокро коте? И що за жена трябва да си, че да го позволяваш?

Все тая, отплеснах се. Авторке, отдавна си сложила единия в категория "приятели", не виждам в какво се състои проблемът ти. За всеки човек правилното се изразява в различни неща. От теб зависи какво търсиш и какво искаш. В крайна сметка е хубаво да си правиш и сметките с кръчмаря, че да не останеш от двата стола на земята. :)
Казах като омръзне, а не веднага... а такива връзки бързо омръзват

EndlessVoid
06-07-2010, 19:57
При всички положения запази С. като истински приятел. Не си заслужава да губиш такъв приятел, колкото и да го обичаш (от опит ти го казвам, защото аз имам такава приятелка, която наистина обичам, но не виждах нищо да излезе с нея и затова предпочетох да я имам като най-близка)

Но това си е мое мнение и решение, което аз бих взел :D

SemperFidelis
06-07-2010, 20:07
Кифленска работа, тея момчета да не са предмети? Избери т'ва, ама запази онова за резерва, бла бла.... И после се сърдите някой като ви каже че сте к*рви.

Converse333
06-07-2010, 20:13
Кифленска работа, тея момчета да не са предмети? Избери т'ва, ама запази онова за резерва, бла бла.... И после се сърдите някой като ви каже че сте к*рви.

Няма нужда да си изказваш "компетентното" мнение втори път. ;)

Мерси на останалите за съветите и мненията. :)

umri
06-07-2010, 22:03
В момента съм в отчаяно положение, на кръстопът, така да го нарека... Колебая се между 2 момчета (К. и С.)
К. е от онзи тип момчета, които биха направили всичко, за да те вкарат в леглото си. (най-дългата му връзка е била 1 месец) С него се познавам от 5 месеца. През всичкото това време имаше само зарибявки и зарибявки. . . В началото беше миличък, говорихме си на най-различни теми. Но след това малко по малко започна да проявява мръснишката 8-) си страна. Наранявал ме е не един път, след това съжалява и ми се извинява, аз му прощавам, но нали знаете - лоша дума не се забравя.
С. пък е ужасно мил, грижовен, умен. Държи се приятелски към всички, никога не ме е нагрубявал и никога не би го направил. Него го познавам вече 2 години, защото сме от един клас.
И сега дилемата - и с двамата ми е приятно, въпреки, че със К. имам много повече спомени, донякъде тъжни, но има и хубави. Със С. пък винаги мога да поговоря на всякаква тема, чувствам се сигурна с него. Но със С. я няма тръпката и усещането, което имам към К. Както винаги харесвам по-лошото, това, което е по-трудно да имам.
Въпроса ми е на мое място кой бихте избрали?
Отговорът е ясен. К е чукача, а С е този, на чието рамо ще плачеш, след като К. те нарани.

Жената винаги търси лошото, тръпката, мъжествеността и Възбудата.

Nakadah
06-08-2010, 05:30
Което сърцето ти иска, но смяташ ли че ще промениш първото момче? Защото по това писане така изглежда...

Lysander
06-08-2010, 18:52
Double penetration е решението.

ThePowerOfLove
06-08-2010, 19:11
Ти нямаш чувства към С., защо да го залъгваш, че си влюбена при положение, че акъла ти е при К? :) В момента съм в подобна ситуация и зарязвам едно такова момче, защото тръпката я няма и няма смисъл. Замисли се дали при теб ще се появи със С. ;) Не съм за К., но съм против С., защото нямаш влечение :) Или с такова впечатление съм останала..не знам

therichbitch
06-08-2010, 21:39
С

stupid0boy
06-08-2010, 23:02
Само по заглавието ще ти кажа... Ако обичаше някой от двамата или тримата или петимата... Би го избрала... Престанете с това кого да избера... ми избери си и двамата... Тройка...

MishaBabyy
06-09-2010, 11:17
Нали беше яката кучка дето им ебе майката на всички момчета?Кво стана сега?

alonedark
06-09-2010, 11:37
Много ясно , че ще избера К. , защото обожавам тръпката ии този тип момчета...всъщност те не се лоши , просто казват някои неща без да мислят за последствията...ии следващия момент разбират какво са направили...Такаче моя избор би бил...К. със сигурност...

Converse333
06-09-2010, 13:20
MishaBabyy Какво да е станало? :lol:

stupid0boy Аз не съм казвала, че обичам някой от тях двамата. В интерес на истината никога не съм се влюбвала, всичко е просто привличане. ;)

Мерси отново на всички за мненията! :-)

stupid0boy
06-09-2010, 13:23
Ми като не обичаш к'во ще подбираш... хващай ги и двамата... ; )

ScarletBite
06-09-2010, 13:30
И двамата 8-)

rebeccaa
06-09-2010, 14:19
В момента съм в подобна ситуация само дето е малко по различно.И аз винаги избирам по - лошото, но както и да е отплеснах се.


По темата : По - добре да има тръпка от колкото да няма (тоест С.), защото както казаха по назад в темата само ще го залъгваш.

MishaBabyy
06-09-2010, 14:55
MishaBabyy Какво да е станало? :lol:
! :-)

ми четох някво твое мнение,дето го казваше това...

mincheto
06-09-2010, 16:09
Аз вече си имам едно на ум ,като обеца на ухото , и бих предпочела дългата и стабилна връзка. Обаче НЕ се води по мойто, или друго мнение, сама си реши.

Bixel
06-09-2010, 16:42
очевиден избор К.

peshost
06-09-2010, 16:51
Ами те харесват ли те още? Всъщност съм съгласен с Semperfidelis. Peace! :P

badblood
06-10-2010, 20:41
аххх тази дилемааааа :D кой от двамата е като яйцето преди кокошката или кокошката преди яйцето. Най-добре е да избереш нещо трето което да е комбинация от двата типа които описа. Би искала тръпка но пък у С не я намираш не искаш сълзи, а К това му е работата, така че дай трети вариянт .
Все пак във изтърканите филми има едно тъпо изречение: послушай сърцето си то ще ти каже изхода" ако дава заето избери третото
и без сълзи! успехчета :-o :-D :-D :-D :D :D