PDA

View Full Version : Значиии....



vikinkata
06-07-2010, 18:11
Значи:
На 13 съм.Харесвам едно момче,което не е от моето даскало,нито на моята възраст-той е на 17.Не се познавахме.Просто е уникален,няма втори красавец като него(поне според мен).Не знам какво ми става,сънувам го,мисля постоянно за него,когато не го видя сед училище,денят ми сякаш се обезмисля и сякаш съм пропиляла един ден от живота си.Знам,че ще си помислите "Тя е малка,нищо не разбира,за какво и е по-голям от нея.." и т.н.Историята е следната.От 1 месец и половина,си хвърляме по някой и дръг поглед.Той има фейсбук,както и аз.Но аз съм толкова срамежлива,че даже по едно време и покана там не посмях да му поискам,но благодарение на приятелките ми се усмелих и го направих.Наскоро той имаше РД и се осмелих да му пиша,цитирам: Аз:Честит рожден ден,жив и здрав и всичко най-най :) ; След малко,вече мислейки че съм сгрешила с това което съм направила,той ми отговори: Мерси :) ; Аз: и приятно ми е да се запознаем В... :) ; и отново след малко,пак помислила си че е грешка,той написа: и на мен .... . Тъй като той след учебните часове идва в даскалото виждала съм го не един, не два,ми поне 1000 пъти и го попитах(просто търсех тема на разговор): Ти си момчето,което идва след даскало нали :) ; той: да . Аз: ок ; Пак след малко му писах : И кво днес остаряхме с една годинка :d:d:d ,той: Да :d,и аз:ми така е :d,но нищо на здраве да е :) ,той : да. И след малко след около 5 мин той ми писа : Айде аз ставам бб . И аз:бб. Така след няколко дена се реших да му пиша.Написах : И кво как си прекарахме :d:d, но той не отговори.И просто си помислих,че съм му досадила,нз но нещо в мен сякаш се пречупи :X:X И просто нз,помислих си,че той може да е заподосрял,че го харесвам и да ме избягва,но просто се успокоявах с това,че всеки ден като се виждахме след училище,се гледахме,постоянно.Даже един ден не сваляше очи от мен.Бях адски щастлива.А това е самата истина.Няма капка лъжа в това,което казах до момента.Искрена съм с Вас,с цел да ми помогнете-какво да правя по-нататък,малко време ми остава докато съм в това даскало,може повече да не го видя,защото сигурно ще се преместя в друго.Просто искам да знам,дали според Вас той изпитва нещо,дали ме харесва или поне нещо подобно.Ако има какво да правя,ако не да се отказвам.Моля помогнете ми :) Благодаря предварително,че имахте търпението да прочетете целия този роман :D , и за помощта :)

bobito_th
06-07-2010, 18:21
1. Вие 13 годишните изпростяхте ! Обелил ти 2 думи и те поглеждал, и вече е влюбен до уши в теб :?
2. Не се захващай с 17 годишен. Какъв е смисъла ? Той ще търси не само прегръдки и милувки, а нещо, което няма да можеш да му дадеш. А и двамата имате голяма разлика и съответно разлишно виждане за живота и т.н.
3. Седни поучи, остават ти няколко дена. Излез с приятелки, забавлявай се.

Само не казвай, че си безумно влюбена и много го обичаш. Има разлика между привличане и обич :wink:

Bellatrix
06-07-2010, 18:23
Ами по отговорите му съдя, че не те харесва кой знае колко. :o Но по-скоро не се познавате толкова добре, че това да е перманентно. Пробвай се да бъдете приятели някак. Оттам ще тръгне и останалото.
Ти интересувала ли си се дали той си има гадже? Това също е от значение.

bobito_th
06-07-2010, 18:28
пропуснах да кажа- НЕ ГЛЕДАЙ САМО ВЪНШНИЯ ВИД ! той лъже :wink:

Stralle
06-07-2010, 18:28
Бъдещето ви е ясно.....то просто не съществува. :?
Дори филмите в главата ти да продължат....откажи се.
Какво като те погледнал няколко пъти...абе стегни се малко !!!!

TheBeliever
06-07-2010, 18:29
:lol:
Не се сдържах. Отговаря ти едносрично на поздрава за рожденния му ден, просто от възпитание. Гледа те след даскало, защото му се струваш позната от фейсбук. За разликата в годините няма да споменавам - достатъчно пъти съм си изказвала мнението за "любовта" между 13 годишна и 17-18 годишен.
Моето мнение е, че не те харесва. Та той даже не те познава. Съветът ми е да не се надяваш.

mArMaLaDkA
06-07-2010, 18:30
оф, научи се да преразказваш, 'щото иначе няма да си вземеш матурите. Което от една страна е хубаво, ще повтаряш => ще се виждате с момъка още дълго. 8-)

Ти си на 13, той на 17. Съвсем нормално е да си падаш по него, но ми се струва, че симпатиите ти няма да са споделени. Твоите интереси са семки и бонбонки, неговите са купони и гаджета за по една нощ(примерно).

darsit0
06-07-2010, 18:56
Не се захващай с 17 годишен. Какъв е смисъла ?

ееее, кфо са 4 години бе, хора ? майка ми и баща ми като имат към 10 години разлика нищо не им е попречило да ме напраят, нали ? :-D

все пак ми се струва, че нямаш бъдеще с "момъка" :D

mArMaLaDkA
06-07-2010, 18:58
Когато са те правили, майка ти на 13-16 ли е била? :-o

bobito_th
06-07-2010, 19:01
Не се захващай с 17 годишен. Какъв е смисъла ?

ееее, кфо са 4 години бе, хора ? майка ми и баща ми като имат към 10 години разлика нищо не им е попречило да ме напраят, нали ? :-D

все пак ми се струва, че нямаш бъдеще с "момъка" :D

Да, но тя е на 13 той на 17 .. както съм писала в горния пост, те имат различни гледни точки за всичко :) Мисля, че ако тя е по-голяма и по-зряла няма да има проблем да се хване с 3-4 години по-голям от нея :-o мое мнение