PDA

View Full Version : ;( ;( ;(



eminem4y
06-07-2010, 18:17
Ще бада кратка и ясна с вапроса си . Аз сам 7 клас и втория срок неми варвеше много - жестоко се изложих с БИОЛОГИЯТА ще имам 2 :( и вапроса ми е ако ме остави на поправителен :-# дали ще мога да кандидатствам или както тати казва - ще мета улиците по пътя :shock: :(

Много се извинявам ако вече ИМА такава тема но лично аз не видях :)

EndlessVoid
06-07-2010, 18:22
Мисля, че когато имаше някаква поправка не можеше да се явиш на изпит, но не знам :D През училищната ми кариера на поправка не съм оставал :D

SmilezZz
06-07-2010, 18:23
Ако си имала добри оценки през цялата година,включително и втория срок - тази оценка няма да ти повлияе кой знае колко..Но пък ако си имала само 3,е възможно да те остави..Не знам..
- Иначе и аз не съм учила през втория срок,но пък си го направих..Предполагам,че ще имам 5..Но пък задачите си бяха доста лесни - повечето бяха от "елементарната култура"

SemperFidelis
06-07-2010, 18:26
Ако имаш 2 няма да можеш да кандидатстваш, но ще имаш може би поправителен изпит.

fUcKsMiLe
06-07-2010, 18:30
Колко ще ти е оценката за 2-рият срок ? .. имаш оценка 2 или за срока ще ти остави 2 ? Малко се оплетох .. :shock:

Ако първият срок си имала повече от 4 .. надали ще те остави на изпит .. 8) Споко.

SmilezZz
06-07-2010, 18:33
Ако първият срок си имала повече от 4 .. надали ще те остави на изпит .. 8) Споко.Точно това казвам..Ако оценките й са 4 и над 4 - няма шанс да остане на изпит..При тройката има вероятност

eminem4y
06-07-2010, 18:36
Зна4и ако остана на поправителен няма да мога да кандидатствам :shock:

fUcKsMiLe
06-07-2010, 18:37
Мисля че да ..
Кажи колко имаш за първият срок и ще ти кажем дали ще останеш на изпит .. :)

Luscious_Heart
06-07-2010, 18:45
няма шанс да остане на изпит..
^ Опа, малко нелогично се получи. Шанс от френски е ПОЛОЖИТЕЛНА възможност. Малшанс е отрицателна, а не малък шанс, както си мислят момчетата и момичета с мозък от тесто. ;) ;) ;)

eminem4y
06-07-2010, 18:45
3 ..... ясно разбрах кво е положението.....ама ако утре изкарам поне 4 нема да ме остави ........ отивам да зубря


МНОГО БЛАГОДАРЯ НА СИ4КИ :-)

fUcKsMiLe
06-07-2010, 18:51
Успех .. надявам се да не останеш на поправителен, че е ужас .. :?

987654
06-07-2010, 18:52
няма шанс да остане на изпит..
^ Опа, малко нелогично се получи. Шанс от френски е ПОЛОЖИТЕЛНА възможност. Малшанс е отрицателна, а не малък шанс, както си мислят момчетата и момичета с мозък от тесто. ;) ;) ;) Какво щеше да бъде този форум без такива умове? :lol:

elito0o0o0
06-07-2010, 19:10
Еми.. през живота си не съм имала по Биология по-малко от 6 за годината, не мога да ти кажа дали ще те остави или не ... Едва ли.., но всеки учител е различен.. някои са злобни (доста) 8-) И как така по дяволите ще имаш 2ка? Това е най-лесния и приятен предмет.. :-o

danibebi
06-07-2010, 19:23
Еми.. през живота си не съм имала по Биология по-малко от 6 за годината, не мога да ти кажа дали ще те остави или не ... Едва ли.., но всеки учител е различен.. някои са злобни (доста) 8-) И как така по дяволите ще имаш 2ка? Това е най-лесния и приятен предмет.. :-o

дам,зависи какъв ти е учитела 8-) иначе май най-лесния предмет е Музика :lol:

kris4ety14
06-07-2010, 19:58
Еми.. през живота си не съм имала по Биология по-малко от 6 за годината, не мога да ти кажа дали ще те остави или не ... Едва ли.., но всеки учител е различен.. някои са злобни (доста) 8-) И как така по дяволите ще имаш 2ка? Това е най-лесния и приятен предмет.. :-o

...особено лесен и приятен, когато имаш некадърен и най-вече консервативен, миекащ преподавател, чието място не е в биологична паралелка и способен да убие интереса към материята. Едно време мислех да стана ветеринарна лекарка (о, анимал планет)...

Средството за борба с подобен род вредители, мили хора, не е Райд(другояче казано, колкото повече спорите с неприемащ, ръждясал човек, толкова по-зле не за него, а за вас. За него уж има по-висшестоящ да съблюдава прегрешенията, но облаците на Олимп са гъсти и няма изглед към простосмъртните. Колко обичам метафорите :) . ) Та средството се казва "Игнориране".

Открих, че когато ми е кофти настроението, един разказ за изцепките му връща усмивката на лицето ми.

Днес слушах най-забавната изцепка от мнооого време насам :razz: .

Дано Зевс Гръмовержец е милостив и се смили към мишешката ми душа, която плюва в отсъствие на котката, като не позволява лоши очи да стигат до това писание.

Веднъж ни намекна, че няма да бъде на бала ни. Каква приятна утеха. Жалко, че ще строви животецът ни крехък, детски...