PDA

View Full Version : Моля ви,направо сърцето ми ше гръмне :D



kykkku
06-07-2010, 20:55
Начи...Момиче съм,на 15 години от София.В нашето даскало харесвам едно момче,много е красив (всички ходят след него) и за съжаление си пада само по кучки. :( Аз определено не съм такава , и неискам да бъда. (Имам предвид,че се обличам,когато ходя на даскало.) Та ако някой може да ми даде някакъв съвет, или да сподели личния си опит.. , защото много искам да бъда с това момче и наистина го харесвам, но ме е срам да си призная,дори и пред приятелките ми. Трябва ли и аз да почна да ходя полугола на даскало за да ме хареса? 8-) и да му кажа ли?

Благодаря предварително :)

gia_sena_mono
06-07-2010, 20:59
Не, разбира се! Това,че си пада по кучки, не значи че и ти трябва да пропадаш като тях ид асе събличаш, за да му се харесаш. Нали знаеш - за всеки влак си има пътници. :) :) :)

the_best_f
06-07-2010, 21:01
Вариант 1: стани кучка.
Вариант 2: откажи се от него.

Ама ти сериозно ли?! НЕДЕЙ да се променяш заради когото и да било! Винаги бъди себе си! Ако те харесва такава, каквато си, чудесно, а ако не - да си ходи с кучките.

Abigoria
06-07-2010, 21:05
Офф:

Представяте ли си колко са им смешни тия разгологъзените на даскалите... Някакво с изкуствена коса тип 'чадър', пола до пъпа и деколте до там, молив за устни до носа, вечерен грим, млящещо дъвка, се кара на учителката си по БЕЛ, като й говори на 'ма' :lol: ненененене :lol:

Енд ъв офф ^^

ScarletBite
06-07-2010, 21:27
За да бъдеш секси, не е нужно да ходиш полу-гола. За да се откроиш от масата, трябва да има нещо различно в теб.
За да накараш един мъж да се влюби в теб, трябва да си не толкова красива, колкото хитра. Трябва да предизвикваш инстинктите в него. Как да ти обясня... и мис Джоли да е пред него, ако върви тромаво и се хили дебилно, той никога, никога не би я погледнал. Но едно обикновено момиче, чиито движения притежават котешка грация, чийто поглед трепка закачливо и което играе на "флиртувай и бягай" изкусно и естествено... охоооо... :)
Дръж се мило, но и го предизвиквай. Той е свикнал да бъде възприеман като егати пичагата - не му показвай, че и ти го възприемаш така, нека подсъзнателно да опита да те убеди, да се докаже, да половува. Излъчвай колкото love, толкова lust. Не му ходи подир Д-то - той ще ходи подир твоето. Не му падай след първите комплименти, в които той определено ще е много добър. Не сваляй картите пред себе си, не се разкривай напълно.
Виж - http://www.slovo.bg/old/damyanov/intimno.htm

FromAutumToAshes
06-07-2010, 21:28
Съслгасен с поста над моя :)

Само за протокола ще кажа, че на мен мис Джоли ми е невъзможно противна :lol:

umri
06-07-2010, 21:43
Начи...Момиче съм,на 15 години от София.В нашето даскало харесвам едно момче,много е красив (всички ходят след него) и за съжаление си пада само по кучки. :( Аз определено не съм такава , и неискам да бъда. (Имам предвид,че се обличам,когато ходя на даскало.) Та ако някой може да ми даде някакъв съвет, или да сподели личния си опит.. , защото много искам да бъда с това момче и наистина го харесвам, но ме е срам да си призная,дори и пред приятелките ми. Трябва ли и аз да почна да ходя полугола на даскало за да ме хареса? 8-) и да му кажа ли?

Благодаря предварително :)
Разшири си кръгозора и разбери, че не всеки може да е твой. Пробвай се..., ако не стане давай с друг. И друг начин освен да му мяткаш погледи и да го заговориш няма, за да те забележи.

Vanish
06-07-2010, 22:04
Покажи плът.

Diva4e
06-07-2010, 23:27
Бъди себе си !!

Според мен можеш да го впечетлиш с много други неща.Всички се стремят към едно, ти се стреми да го впечетлиш със друго, а именно с хитринки.Заинтригувай го, но не с плът, а чар, дори и с приказките си.Примерно от сорта .. оо пак тайфата е около теб, не ти отиват тези .. разни ей такива .. заитригувай го !

Nakadah
06-08-2010, 05:23
Щом той си пада по такива а ти не си то тогава нямаш шанс...

MishaBabyy
06-08-2010, 11:50
Трябва ли и аз да почна да ходя полугола на даскало за да ме хареса?:)

да

Glamour92
06-08-2010, 13:51
Трябва ли и аз да почна да ходя полугола на даскало за да ме хареса?:)

да
тц,ако не ти идва отвътре и не си свикнала да ходиш така ще изглеждаш странно

darsit0
06-08-2010, 15:25
Трябва ли и аз да почна да ходя полугола на даскало за да ме хареса?:)

да
тц,ако не ти идва отвътре и не си свикнала да ходиш така ще изглеждаш странно

ще разсмееш всички..... ще има да тънеш в земята....... някой да продължи, че ми се спииии.... :lol:

filmimilmi
06-08-2010, 15:45
Ооо, изключено е да те забележе докато не заголиш бедро. Особено ако досега не те е забелязвал, което и потвърждава, че не си търси друго освен кучки, както ти самата го каза. :)

eminem4y
06-09-2010, 16:17
Офф:

Представяте ли си колко са им смешни тия разгологъзените на даскалите... Някакво с изкуствена коса тип 'чадър', пола до пъпа и деколте до там, молив за устни до носа, вечерен грим, млящещо дъвка, се кара на учителката си по БЕЛ, като й говори на 'ма' :lol: ненененене :lol:

Енд ъв офф ^^ сеено4и описа си4ките ми съученички :shock: :shock:

badblood
06-10-2010, 20:55
недей скъпа не тръгвай след такива като това момче не си заслужава най-вече бъди такава каквато си, не такава каквато той харесва, Принцип Никога АМА НИКОГА НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ ЗА НЯКОГО, ЗАЩОТО ТОЙ НЕ ВИЖДА ИСТИНСКОТО У ТЕБ. И има много други момчета в даскало нали? не е нужно всички да тичат след него и да са втория Бекъм/Брад Пит/Чад Мъри от Уан трий хил. Повярвай ми от личен опит, когато се загледаш наоколо ще го намериш. Тогава му мисли.
Успехчета :-)