PDA

View Full Version : Онлайн уроци по немски



yoan4etoo
06-08-2010, 06:49
Здравейте! Обръщам се към вас с надеждата, че ще ми помогнете. :) Аз съм 7 клас. Както знаете, или поне повечето от вас, се полагат изпити. Смятам, че на тези изпити се представих много добре и следователно балът ще ми е много висок. Вярвам че ще ме приемат. Аз кандидатствах в езикова гимназия "Гео Милиев" гр.Добрич. Искам да започна да изочавам немски език онлайн. Някой има ли идея за сайтове където това мога да го правя безплатно по Интернет? Благодаря Ви предварително! :)

yoan4etoo
06-08-2010, 07:31
Значи според вас това е губене на време? Може би наистина няма смисъл. Не знам и за това се интересувам. Аз нямам опит. Благодаря все пак! :)

yoan4etoo
06-08-2010, 07:45
Благодаря! :)

Unendlich
06-08-2010, 11:37
За български сайтове се сещам, но те са платени. :-o Немските, които знам няма да са ти от полза поне на този етап. Щом си толкова амбицирана като за начало си купи голям речник и някаква граматика. Ако не друго, поне ще видиш как стават г/д изречения и ще знаеш някои думи. А от 15-ти Септември ще почнеш да учиш както трябва, но все пак от интернет обучението като за напълно начинаещ не виждам нещо особено да стане.