PDA

View Full Version : vbox7 проблем



sg399mi
06-08-2010, 08:17
Здравейте понеже се опитах да кача един домашен клип във vbox7 . com обаче вече на 2 пъти ми изпращат следното съобщение :

"Ще те помолим да се опиташ да го качиш отново. Ако пак има проблем, моля пробвай да го преконвертираш на своя компютър и тогава да го качиш"

пс; казаха също и , че проблемът идва вероятно от самият видео файл а наистина ми трябва това клипче за да успея да го кача .

Някой ще ми обясни ли за какво става въпрос ? Каква програма да използвам .. и следователно как се преконвертирва ? ? Моля Ви .. Благодаря предварително :)

doomkillerr
06-08-2010, 10:48
Да и на мен ми се е случвало при качване във Vbox7 да излиза такава грешка - решението е да ползваш някоя конвертираща програма за видео файлове, като например "Format Factory v2.30" (цък) (http://zamunda.net/details.php?id=215970&hit=1) и от един формат да го преконвертираш клипчето в друг... Примерно ако е *.mpg да го конвертираш в *.avi или *.wmv или *.mov и т.н. :)

koko95
06-08-2010, 17:25
Конвертирай го с WinAVI Video Converter и няма да имаш проблем.Освен ако в камерата или телефона самия файл се е прецакал/