PDA

View Full Version : На 24 и все още нз какво е любов:( Самотен сам



franki2010
06-08-2010, 12:05
Работата е там че скоро правя 24г а все още не сам изпитвал какво е да си влюбен, какво е да имаш чувства кам някого:( Нз как да ви обясня...... От както се помня сам все сам за 24годишен до сега сам имал 3 приятелки за по 2 месеца и 2-3 за по 2-3 седмици :( винаги си седя сам а ако трябва да сам честен от 2г не сам имал никаква приятелка..... не сам имал никакав контакт с момиче дори и сексуален..... пак и чесно казано нямам никакав сексуален живот и опит........ Правил сам го с 5-6 момичета по 2-3 пати и това е........ :( Напоследак се чувствам ужасно самотен нз какво да прая никое мило и красиво момиче не ми обра6та внимяние никоя не се заглежда по мен и нз какво да правя неискам да сам повече сам:( Нормално ли е според вас да сам на 24 и 2г вече да сам все сам.......... да не сам имал сериозна веразка да не сам изпитвал какво е да имаш чувства кам нягоо...... да не правя секс.......... немога да разбера как и каде всеки си намира половинка или поне секс партниор :( Пак и вече останах сам в града ми цялата компания се разби 1 у4ат някаде др отидоха да работят...... останаха ми 3фр които да доста по малки от мен на 18-19-20 ам и те си имат гаджета и тази година отиват да у4ат на някаде с приятлеките си.......... ужасно е да си сам да няма6 никои до себе си дори и фр ве4е:( как да си намеря приятелка какво да променя в себе си за да сам харесван и желан

mechtaq_za_teb
06-08-2010, 12:20
Промени начина си на мислене! Ето това трябва да промениш.
Бъди по - позитивно настроен и не мисли единствено за това, че трябва да си намериш приятелка. Имам усещането, че при теб се е превърнало в някаква фикс идея, която трябва непременно да осъществиш, но хората ясно са си го казали:за всяко нещо си има време и място. Излизай, усмихвай се повече, бъди лъчезарен човек и така ще привличаш хората около себе си. Ясно ти е, че никое момиче няма да обърне внимание на някой, който непрестанно е намусен? :) Вярвай, че щастието ти е някъде там, и то ще почука на твоята врата. Успех!

ScarletBite
06-08-2010, 13:24
Напоследак се чувствам ужасно самотен нз какво да прая никое мило и красиво момиче не ми обра6та внимяние никоя не се заглежда по мен и нз какво да правя неискам да сам повече сам:(
Ти не очакваш момичето да тръгне да те сваля, нали? :lol: Или пък веднага след първите 5 минути разговор да започне да пърха с мигли?
И защо ми се струва, че темата е опит да привлечеш вниманието на някоя състрадателна юзерка?

TheBeliever
06-08-2010, 13:31
Чакай, че май нещо не разбрах. Ти си на 24, не учиш, не работиш, нямаш приятели. С какво мислиш, че би заинтригувал едно момиче?
Намери си работа, хоби, запознавай се нови хора, развивай се. Ако чакаш хубавите неща да ти се случват, без да полагаш усилия за тях, така и ще си останеш.
И си оправи правописа, защото е срамота 24 годишен мъж да не може да спрегне глагола "сЪм".

wali00
06-08-2010, 13:37
Чакай, че май нещо не разбрах. Ти си на 24, не учиш, не работиш, нямаш приятели. С какво мислиш, че би заинтригувал едно момиче?
Намери си работа, хоби, запознавай се нови хора, развивай се. Ако чакаш хубавите неща да ти се случват, без да полагаш усилия за тях, така и ще си останеш.
И си оправи правописа, защото е срамота 24 годишен мъж да не може да спрегне глагола "сЪм".


Перфектно казано.. Общо взето смятах да напиша нещо подобно.. :)

DruGmAsTer
06-08-2010, 13:58
БратоЧка изпуснал си влака да знаеш....ама товарния.... :lol: :lol: 8-) 8-) :D :D


DrugZ,$eXxX 'N' Rock'n'Roll

anonymous708973
06-08-2010, 14:07
Ъгрх! Мисля, че Влади трябва да се намеси тук...

Знаеш ли, отрязах един един ... познат, защото усетих, че ми въздейства негативно с неговото постоянно мрънкане и самосъжаляване. Не се харесваш ли? Промени се. Просто като фасул!
Действаш негативно на хората, защото тая негативна енергия ти извира отвътре и се усеща. Отпусни се, не гледай на всяко момиче като на потенциална приятелка... Запиши се на някакъв курс, спорт - запознай се с нови хора. Излизай да тичаш и да срещнеш други като теб. Чети, слушай музика, за да станеш интересен събеседник... и СПРИ ДА СЕ САМОСЪЖАЛЯВАШ! Няма нищо по-изнервящо и жалко от мрънкащ мъж!

DNJ
06-08-2010, 14:22
Ъгрх! Мисля, че Влади трябва да се намеси тук...

Знаеш ли, отрязах един един ... познат, защото усетих, че ми въздейства негативно с неговото постоянно мрънкане и самосъжаляване. Не се харесваш ли? Промени се. Просто като фасул!
Действаш негативно на хората, защото тая негативна енергия ти извира отвътре и се усеща. Отпусни се, не гледай на всяко момиче като на потенциална приятелка... Запиши се на някакъв курс, спорт - запознай се с нови хора. Излизай да тичаш и да срещнеш други като теб. Чети, слушай музика, за да станеш интересен събеседник... и СПРИ ДА СЕ САМОСЪЖАЛЯВАШ! Няма нищо по-изнервящо и жалко от мрънкащ мъж!
Абсолютно! А и да не говорим, че ние момичетата усещаме когато един мъж се държи отчаяно, а това отблъсква. Моят съвет към теб е да не се вглъбяваш толкова и да се опиташ да промениш нещата, които те притесняват ( било то за външност или не - ти си знаеш). Малката промяна, каквато и да е тя, действа положително на самочувствието и ти гарантирам, че и други ще го забележат. Успех ти пожелавам и горе главата :)

filmimilmi
06-08-2010, 14:49
Това, че си неграмотен може би е много по-голям "недъг" от този, който сега си набелязал да коригираш. Замислял ли си се дали между двата проблема е възможно да има някаква връзка? :)

ScarletBite
06-08-2010, 15:11
Ъгрх! Мисля, че Влади трябва да се намеси тук...

Знаеш ли, отрязах един един ... познат, защото усетих, че ми въздейства негативно с неговото постоянно мрънкане и самосъжаляване. Не се харесваш ли? Промени се. Просто като фасул!
Действаш негативно на хората, защото тая негативна енергия ти извира отвътре и се усеща. Отпусни се, не гледай на всяко момиче като на потенциална приятелка... Запиши се на някакъв курс, спорт - запознай се с нови хора. Излизай да тичаш и да срещнеш други като теб. Чети, слушай музика, за да станеш интересен събеседник... и СПРИ ДА СЕ САМОСЪЖАЛЯВАШ! Няма нищо по-изнервящо и жалко от мрънкащ мъж!
Абсолютно! А и да не говорим, че ние момичетата усещаме когато един мъж се държи отчаяно, а това отблъсква. Моят съвет към теб е да не се вглъбяваш толкова и да се опиташ да промениш нещата, които те притесняват ( било то за външност или не - ти си знаеш). Малката промяна, каквато и да е тя, действа положително на самочувствието и ти гарантирам, че и други ще го забележат. Успех ти пожелавам и горе главата :)
+++
Много хубаво му го казахте.
Пантерке, познатият ти вероятно е бил лунен енергиен вампир (инфо за тях - в нета много).
А Влади цяла тема е написал по този повод, че и важна. Ама чете ли някой? Не. - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838

Bixel
06-08-2010, 15:19
начина по който казваш че си го правил с 5-6 момичета по 2-3 пъти ми говори че си дествен геймър

umri
06-08-2010, 16:12
Търсиш отговор на въпрос, по който има много развити теми, но прилагането на методите е трудно и иска време, защото изисква да си промениш начина на мислене.

Сега ще ти изредя малко факти за живота ти и ми кажи, дали са верни.
Винаги, като си си намирал приятелка, тя е била смисъла на живота ти. Фокусирал си всичката си енергия в нея и си я боготворял, защото си знаел "какво незаменимо нещо си намерил" или подобно. Искал си да и дадеш всичко, от което има нужда и какво ли още не. Това те показва като слаб, не ценящ себе си човек, без собствени изисквания, желания, мнение. Рядко правиш първите крачки, надяваш се, докато си в компания или обкръжение на жена тя да те забележи, вместо ти да отидеш и да предприемеш нещо. Прекалено срамежлив си.

Ако до 24 годишна възраст не си усетил какво е да си мъж, не си усетил силата и подсъзнателната доминация, значи не знам какво трябва да ти кажа, за да ти помогна.

Представи си, че си достигнал дъното, знай че не ти трябва жена за да живееш, нямаш нужда от нея. Постави себе си в позиция на човек, който няма какво повече да губи в тоя живот. То явно си е така, но трябва да го приемеш. Когато видиш и се запознаеш с момиче си кажи, че не искаш да я впечатляваш с нищо и не те интересува тя какво ще си помисли, ако ти направиш каквото и да е. Освободи фантазията си и прави нещата, които винаги подсъзнателно си искал да правиш.
Щом кръга ти е затворен и няма дори къде да намериш момичета, най-лесното място е дискотеките. Може и на улицата дори да се запознаеш с някоя. Където и да е. Доста пъти ще бъдеш отхвърлян, но от личен опит ти казвам, че чувството да те отхвърлят и да си пробвал е много по-добро, отколкото да не пробваш изобщо.

Мога да ти изпиша още 2 тома, но с четене само няма да стане.
Спираш да се самосъжаляваш, поддържаш външния си вид в перфектно състояние, не се опитваш да се харесаш на жените, а ги третираш като равни на теб. И на тях им се ебе, точно толкова, колкото и на теб. Има много незадоволени жени, отчаяни, или просто такива, които не са намерили приключението, както в случая си ти.

Звучи лесно, но първоначално ще е много трудно да направиш каквото и да е, но в крайна сметка никой не се ражда научен.

edit: Ходенето на фитнес или практикуването на някакъв спорт, допълнително ще ти повиши и самочувствието и подобри външния вид, така че и над това се замисли.

BgHtH
06-08-2010, 16:22
Umri,много правилен начин на мислене,аз даже ги третирам като по-низши от мен,но това е друга тема...
Жалко е че момчето няма да научи нищо от поста ти ,тези неща не се учат по този начин но пък твоя пост може да му даде нужния тласък за да се замисли/

umri
06-08-2010, 16:28
Umri,много правилен начин на мислене,аз даже ги третирам като по-низши от мен,но това е друга тема...
Жалко е че момчето няма да научи нищо от поста ти ,тези неща не се учат по този начин но пък твоя пост може да му даде нужния тласък за да се замисли/
Брат ми и аз ги третирам, като по-низши и техния мазохизъм се изявява напълно, но на него ще му е трудно от боготворение да обърне наопаки. Ако успее да докара на практика половината неща, които му казвам ще е доста по-добре. Радвам се, че не мисля само аз така, а има и други, които са си с акъла в главата.

anonymous708973
06-08-2010, 16:41
Ъгрх! Мисля, че Влади трябва да се намеси тук...

Знаеш ли, отрязах един един ... познат, защото усетих, че ми въздейства негативно с неговото постоянно мрънкане и самосъжаляване. Не се харесваш ли? Промени се. Просто като фасул!
Действаш негативно на хората, защото тая негативна енергия ти извира отвътре и се усеща. Отпусни се, не гледай на всяко момиче като на потенциална приятелка... Запиши се на някакъв курс, спорт - запознай се с нови хора. Излизай да тичаш и да срещнеш други като теб. Чети, слушай музика, за да станеш интересен събеседник... и СПРИ ДА СЕ САМОСЪЖАЛЯВАШ! Няма нищо по-изнервящо и жалко от мрънкащ мъж!
Абсолютно! А и да не говорим, че ние момичетата усещаме когато един мъж се държи отчаяно, а това отблъсква. Моят съвет към теб е да не се вглъбяваш толкова и да се опиташ да промениш нещата, които те притесняват ( било то за външност или не - ти си знаеш). Малката промяна, каквато и да е тя, действа положително на самочувствието и ти гарантирам, че и други ще го забележат. Успех ти пожелавам и горе главата :)
+++

Пантерке, познатият ти вероятно е бил лунен енергиен вампир [/url]

Интересно е, че го казваш, защото въпросният ми познат прилича адски много на Едуард от сагата Туайлайт и "е известен" с това име даже 8-) И е самосъжаляващо се леке.

До umri и BgHtH: Третирате жените като по-низши или нещо не съм разбрала? :?

mArMaLaDkA
06-08-2010, 17:17
Льольо, нали си нЕмал никакъв контакт с момиче, "дори и сексуален", пък си правил 10 пъти секс и си сменял приятелките си като носни кърпички. :lol:

А семейство нямаш ли си, бе? Папагалчета, котка, куче, хамстер? Ти не обичаш себе си, искаш друг да обичаш.

Че и на 24, пък пише "фр". Падам и умирам!

umri
06-08-2010, 18:03
До umri и BgHtH: Третирате жените като по-низши или нещо не съм разбрала? :? [/i]
Ти от целия ми пост, май само това видя. Както никой друг мъж на този свят не знам какво искат, но усещам от какво се нуждаят и им го давам. Всеки случай остават по-доволни, отколкото, ако правя като автора.

Vanish
06-08-2010, 18:09
Падам и умирам!
Супер.
По-бързо!

mArMaLaDkA
06-08-2010, 18:12
марш в Кофата.

TheBeliever
06-08-2010, 19:18
До umri и BgHtH: Третирате жените като по-низши или нещо не съм разбрала? :? [/i]
Ти от целия ми пост, май само това видя. Както никой друг мъж на този свят не знам какво искат, но усещам от какво се нуждаят и им го давам. Всеки случай остават по-доволни, отколкото, ако правя като автора.

За теб това ли е дефиницията на "третирам като по низши"? :-o

umri
06-08-2010, 20:34
До umri и BgHtH: Третирате жените като по-низши или нещо не съм разбрала? :? [/i]
Ти от целия ми пост, май само това видя. Както никой друг мъж на този свят не знам какво искат, но усещам от какво се нуждаят и им го давам. Всеки случай остават по-доволни, отколкото, ако правя като автора.

За теб това ли е дефиницията на "третирам като по низши"? :-o
Не съм давал дефиниция. Прочети пак.

TheBeliever
06-08-2010, 20:45
За теб това ли е дефиницията на "третирам като по низши"? :-o
Не съм давал дефиниция. Прочети пак.
Прочетох. Точно затова не разбирам как твърдиш, че третираш жените като по-низши и в същото време "усещаш от какво се нуждаят и им го даваш". Според теб една жена има нуждата да я третират като низша ли?

umri
06-09-2010, 21:31
За теб това ли е дефиницията на "третирам като по низши"? :-o
Не съм давал дефиниция. Прочети пак.
Прочетох. Точно затова не разбирам как твърдиш, че третираш жените като по-низши и в същото време "усещаш от какво се нуждаят и им го даваш". Според теб една жена има нуждата да я третират като низша ли?
Общо взето повечето, с които съм имал вземане даване и съм наблюдавал са били мазохистично настроени, така че отговорът ми на въпроса ти е: по-скоро да, макар и низша да не е конкретното определение.

valdesbg
06-09-2010, 21:41
Ъм.... къде тук е въпорса?

Щото аз кърпичка няма да ти подам. виждам че разни хора искат да се намеся.. ама аз нямам желание. Щото е безнадеждно. То всичко трябва да се разруши и да се съгради наново. А с един пост не става това.

Автора едва ли ще влезе пак да види какво му пишете.

Умри - тук ми се ще да вляза в дискусия с теб... ама нямам силата да пиша.... запиши си някъде че искам да дискутирам темата "как да се отнасяме с жените, ако исмае да ни харесват/обичат". Щото това за низшите глупости.. хич не съм съгласен. Или не мога да те разбера какво имаш предвид.

anyway и в двата случая ще се наложи дискусийка. Запиши в тефтерчето и така :)

Gr0zDan0v
06-09-2010, 22:27
Чакай, че май нещо не разбрах. Ти си на 24, не учиш, не работиш, нямаш приятели. С какво мислиш, че би заинтригувал едно момиче?
Намери си работа, хоби, запознавай се нови хора, развивай се. Ако чакаш хубавите неща да ти се случват, без да полагаш усилия за тях, така и ще си останеш.
И си оправи правописа, защото е срамота 24 годишен мъж да не може да спрегне глагола "сЪм".+1 :oops:

jghgh
06-10-2010, 08:55
umri пък е съвсем прав 8-)

ВЯРНО Е, че ако боготвориш жена, тя почва да се има за върха на сладоледа и те прави точно на гъз.
Факт е, че жените са мазохистични, харесва им драмата, харесва им да драпат със зъби и нокти за мъжа, да се измъчват, че не могат напълно да го оплетат в мрежите си. Те харесват и същевременно се дразнят на независимите мъже, но на прилепчивите само се дразнят, така че - прави си сметка!

Една жена се чувства спокойна в прегръдките на мъж, който й показва любовта си, тя изпитва удоволствие от показаното отношение, но ДОТАМ. Почнеш ли да й ходиш след гъза, постоянно да й декларираш чувства и пр., считай че вече не оценява жестовете и на неосъзнато ниво вече не те харесва.
Да, жените трябва да са на нокти. Хубаво е, че umri е независим мъж, но знае как да се държи с момичетата. От думите му не мисля че е някакъв темерут, даже обратното - просто държи на себе си и ясно показва, че не могат да го разиграват;)

Това едновременно подлудява, но и се харесва на жените.