PDA

View Full Version : охх...любов



totally
06-08-2010, 12:51
Значи историята е такава. Влюбих се в приятелката на 1 авер ... луда работа ..ЗнаМ ! ... но какво да направя така стана. От началото имах само приятелски отношения , но после разбрах че немога без нея. С приятеля и не се разбират много , а с мен каточили и е много по-добре. Нз немога да разбера сьс сигурност дали има чувства кьм мен .... смисьл по скупе целувки ,тва онова ... като се видим винаги ми се радва.. но пак казвам ,нз дали има чувства или просто тьрси внимание. Чудил сьм се стотици пьти дали да и призная , ако ми откаже никога няма да е сьщото .... чакам сьвети :)

ltgreen
06-08-2010, 20:46
Обясни и как стоят нещата така и така, ако не опиташ няма да спечелиш, НО САМО КОГАТО е скъсала с приятеля си. Не им пречи на връзката.

w0lf
06-08-2010, 20:50
само шси развалиш приятелството заради неква

radeberger
06-08-2010, 20:52
Мисля ,че само си търси внимание , защото приятелят й не и обръща достатъчно .

YeahItsMe
06-08-2010, 21:57
Мисля ,че само си търси внимание , защото приятелят й не и обръща достатъчно .
Има голяма вероятност да е така .. Щом скъсат, ако тя засили това нейно внимамие към теб тогава вече може да действаш :)

Kukumqvka
06-08-2010, 22:09
Накрая може би ще останеш без мацка и без приятел.

stupid0boy
06-08-2010, 22:56
Уважи ме и го прочети цялото!

Значи бях забъркан в същата ситуация като твоята... Станах предател за да я спечеля... Казвах какво прави най - добрия ми приятел, само и само да го зареже.. НО НИКОГА< не съм я лъгал... Мина се известно време... всеки ден излизахме... Беше ни супер забавно, споделяхме, веселяхме се, плакали сме заедно, оставахме до късно, правихме лудории... И така аз винаги си я обичах... В продължение на половин година... Април месец майка се върна от Испания с молбата, че ще ме вземе при нея... толкова зле се почуствах... исках просто да и го кажа.. да я целуна... и съответно да и кажа Чао... Нищо не се получи... излезнахме един ден преди да тръгна да пътувам... Тя ме гледаше с един копнеещ поглед... аз нея с един искрен поглед... Просълзиха и се очите... Казахме си Чао...

^^ Т'ва преди година...

Преди 1 месец...

Пиша и по скайп... и понеже не бяхме си писали 1 година... реших да и споделя всичко... а тя ми каза:
Исках да имам човек до себе си като теб, но не... може би исках теб... Плаках седмици подред след като си замина... Исках да те видя пак... Да излезнем... да те прегърна... .... .... ... Обичала ме...

От всичко това което ти написах... Исках да си направиш извода: Колкото повече се бавиш... толкова по - зле за теб... Действай!!!

BlueFace
06-09-2010, 05:01
Значи историята е такава. Влюбих се в приятелката на 1 авер ... луда работа ..ЗнаМ ! ... но какво да направя така стана. От началото имах само приятелски отношения , но после разбрах че немога без нея. С приятеля и не се разбират много , а с мен каточили и е много по-добре. Нз немога да разбера сьс сигурност дали има чувства кьм мен .... смисьл по скупе целувки ,тва онова ... като се видим винаги ми се радва.. но пак казвам ,нз дали има чувства или просто тьрси внимание. Чудил сьм се стотици пьти дали да и призная , ако ми откаже никога няма да е сьщото .... чакам сьвети :)

:lol: :lol: Как ги разбирате тези неща ей така от нищото не мога да си го обясня :lol: :lol:

П.П. Ако не пробваш никога няма да разбереш ;)

Phobiaa
06-09-2010, 10:24
Вярно е ,че ако не поговориш с нея и не й кажеш ..няма да разбереш нищо,ноо накрая можеш да останеш без момиче и без приятел!! :(

totally
06-09-2010, 11:18
мерси за отговорите ! Колебая се дали да не и го кажа направо и да приема последствията да я загубя или да бьда упрекван от това ,че развалям отношенията на приятелите ми ... нз и аз.Ако и кажа нещо такова ще я стресирам ли? Вярно вичко зависи от чувствата и кьм мен...
а това че ходи с мои авер прави нещата доста по трудни... може и да почакам...

Мислил сьм много пьти за този разговор, чудел сьм се дали си заслужава да го проведем ,главно заради последствията ... Ако се почувстваш неудобно,
ми кажи , за да спра. На пьрво място искам да знаеш ,че та имам за супер добра приятелка , може да разчиташ на мен,винаги щте те подрепя вьв всякаква
ситуация. Но има още нещо ... нз как да ти го кажа ,затова няма да овьртам Имам чувства кьм теб ! Сьс всеки ден те стават все по силини и разбирам ,
че немога без теб. Само като те видя нещо в мен греива искам винаги да си до мен ! + целувка :D

b3b3t0y
06-09-2010, 12:34
Е не толкова директно де! :-D Ш я стреснеш...

mincheto
06-09-2010, 15:59
totalyy, НЕ си разваляй отношенията с приятел заради гадже....няма смисъл , после ще съжаляваш,но ще е прекалено късно вече...

Paramour
06-09-2010, 20:37
Обясни и как стоят нещата така и така, ако не опиташ няма да спечелиш, НО САМО КОГАТО е скъсала с приятеля си. Не им пречи на връзката.
+1!

Remy
06-10-2010, 07:13
Ако ти е голям прител (верен, би направил всичко за теб) , не се занимавай с момичето ДОРИ И ДА СКЪСАТ !! - Принципи, съжелявам...

П.П. Не за друго ще си развалиш отношенията с твоя приятел, ще излезе, че е скъсала с него заради теб... и тем подобни простотии.
Не ти трябва да си разваляш прителството заради момиче, без приятели си за никъде.. !

totally
06-10-2010, 09:26
Мерси на всички за отговорите. Реших да не им са бьркам вьв врьзката поне за сега ... докато е с него

badblood
06-10-2010, 20:46
не им бъркаш във връзката,просто споделяш чуствата си към нея ся не си виновен че я харесваш. Случва се, Давай смело не си егоист ако другите така мислят най-вече важен си ти сам за себе си, също и да си чувал че ще те осъдят защото харесваш приятелка на твой авер.
давай смело напред пък каквото сабя покаже!
успехчета 8)