PDA

View Full Version : На горещия стол е Sisito941



ShtrudeL
06-08-2010, 14:04
Понеже тези,които си бях намислила или са били на стола или не получих отговор да искат слагам нея. Нападайте. Доброволно си искаше да е на стола. х)

AcrossYourFace
06-08-2010, 15:34
Представи се : )
Име?
Години?

Rounder
06-08-2010, 15:36
Свирки правиш ли ?
тройка искаш ли ? (сори тузаро,че зададох твоят въпрос)
често ли си сменяш гаджетата ?

Molzinka
06-08-2010, 15:44
От кой град си?
Снимчица дай. :)

ShtrudeL
06-08-2010, 16:09
Защо искаше да седнеш на стола?
Хобита?
Обичаш ли пук'нки с бекоН?

Serseri91
06-08-2010, 16:17
Защо искаше да седнеш на стола?

А познай ... :D


Колко ти струва живота от 1 до 11 ?

Dopeass
06-08-2010, 17:26
Искам и аз да седна на стола, че отдавна не съм го усещала под д-то си.

*Ааа...кажи ни с няколко(макс 5-6) думи, коя всъщност е Сиситонезнам си кви цифри
*можеш ли да плуваш?
*години
*най-щуро нещо, което си правила последната година

Hercule
06-08-2010, 18:01
ХАхаха

Сменете човека докато не е късно!

Vanish
06-08-2010, 18:03
Снимчица дай. :)

Доста си смела, че да искаш...

mArMaLaDkA
06-08-2010, 18:17
Всеки път, когато някой доброволно е поискал да седне на стола, е завършвал доста трагично и въпросният потребител си го е отнасял, както и майка му, баба му и всички жени до девето коляно от рода му.

Та:
- Коя си ти и за какво се бориш?
- Смяташ ли, че изречението "скучно ми е, а и ми харесва да ме питат разни неща" е достатъчен довод, за да се пльокнеш на горещия стол и да ни занимаваш с личността си?

SolemnityOfDeath
06-08-2010, 18:20
Абе я се кротнете малко, бе.

Много ме дразни тоя неоправдания негативизъм, с който се подхожда. Ако ще се плюе и маже, изчакайте поне да демонстрира някаква галощина и тъпота, не да се нахвърляте още от началото.

Ще каже някой, че сте бахти елита до един.

--

Как те възприемат околните? А ти самата?
Негативни твои качества и позитивни?
Планина или море?
Каква музика слушаш?

Sisito941
06-08-2010, 18:23
AcrossYourFace Започвам с теб:

Представи се : )
Име? Севда (не съм туркиня,какво повече хора казват,като си кажа името)
Години? 16

Rounder

Свирки правиш ли ? Не
тройка искаш ли ? (сори тузаро,че зададох твоят въпрос) Не,благодаря..
често ли си сменяш гаджетата ? Момчето,с което съм в момента ми е първото гадже.. :-D

Molzinka

От кой град си? От Разград
Снимчица дай.

http://prikachi.com/images/4/2207004D.jpg
http://prikachi.com/images/7/2207007j.jpg Тази снимка от от рождения ми ден тази година,а това е братовчед ми..той също има регистрация тук,но май са го баннали.. :-D


ShtrudeL

Защо искаше да седнеш на стола? Не съм сядала и реших,че ще бъде интересно..е наистина е интересно..
Хобита? Слушане на музика,разходка,обикаляне на магазини,просто ей така без да купувам нищо..
Обичаш ли пук'нки с бекоН? Че и питаш..ще ме черпиш ? :smt007 :smt007

Serseri91

Колко ти струва живота от 1 до 11 ? 5-6 там някъде..

Dopeass Искам и аз да седна на стола, че отдавна не съм го усещала под д-то си. Може да си ти след мен,нямаш проблем..

*Ааа...кажи ни с няколко(макс 5-6) думи, коя всъщност е Сиситонезнам си кви цифри малко мързелива,влюбчива,стараещ а се на всеки около себе си да помага с каквото мога..
*можеш ли да плуваш? Мога
*години 16
*най-щуро нещо, което си правила последната година
:P Не помня.. :-D [/b]

Sisito941
06-08-2010, 18:26
Всеки път, когато някой доброволно е поискал да седне на стола, е завършвал доста трагично и въпросният потребител си го е отнасял, както и майка му, баба му и всички жени до девето коляно от рода му.

Та:
- Коя си ти и за какво се бориш?
- Смяташ ли, че изречението "скучно ми е, а и ми харесва да ме питат разни неща" е достатъчен довод, за да се пльокнеш на горещия стол и да ни занимаваш с личността си?

Та: не се боря за нищо..освен за малко справедливост може би..от страна на родителите ми,приятелите ми(не всички някои само),някой да ме разбере..
-Не смятам,а аз да питам само:нещо против мен ли имате или ? (да не звучи като заяждане)

Sisito941
06-08-2010, 18:33
Абе я се кротнете малко, бе.

Много ме дразни тоя неоправдания негативизъм, с който се подхожда. Ако ще се плюе и маже, изчакайте поне да демонстрира някаква галощина и тъпота, не да се нахвърляте още от началото.

Ще каже някой, че сте бахти елита до един.

--

Как те възприемат околните? А ти самата? Аз самата се определям като не много силна личност,нерешителен човек съм и това доста ми пречи..а околните ме определят като-срамежлива,забавна..
Негативни твои качества и позитивни? Позитивни-търся най-доброто у хората,умея да развеселявам,най-вече приятелите ми(знам от какво имат нужда);от друга страна негативни-мързел(само понякога,но в най-"точния" момент се проявяват симптомите му),нерешителност
Планина или море? моренце..
Каква музика слушаш? Всичко без метъл и подобни стилове..

ShtrudeL
06-08-2010, 19:59
Колко ти струва живота от 1 до 11 ? 5-6 там някъде..



Поради защото? Оо

AcrossYourFace
06-08-2010, 20:05
Позитивни-търся най-доброто у хората
Не смяташ ли, че по този начин пренебрегваш лошото?А от това не следва ли, че е негативно твое качество?

Sisito941
06-09-2010, 10:10
Позитивни-търся най-доброто у хората
Не смяташ ли, че по този начин пренебрегваш лошото?А от това не следва ли, че е негативно твое качество?

Добре,може и да си прав/а.. :)

ShtrudeL, има неща,които бих искала да променя..

w0sh
06-09-2010, 10:22
И такъв юзър имало...всеки ден изненади

Кой аспект от човешкия характер е най-отвратителен и защо.

кой аспект от човешкия характер е най-прекрасен и защо

Какво прави хората различни и какво ги прави еднакви.

Sisito941
06-09-2010, 10:43
И такъв юзър имало...всеки ден изненади Хах..

Кой аспект от човешкия характер е най-отвратителен и защо. Най отвратителен..насилието у хората според мен..защо..ми защото..не обичам хората,склонни към насилие,биоло над животно или човек..

кой аспект от човешкия характер е най-прекрасен и защо
Най-прекрасен..може би честността,макар че вече малко останаха хората,които са честни..
Какво прави хората различни и какво ги прави еднакви. Еднакви ги прави може би това,че се стремят да подражават на някого и така изграждат себе си като копие на някой друг човек..копират поведение,стил на обличане дори.. Различни-чувството за това,че са отделна личност,не подражават наникого..

Мое мнение,който не е съгласен,може да изрази и своето мнение..

:)

ShtrudeL
06-09-2010, 11:15
Мое мнение,който не е съгласен,може да изрази и своето мнение..

Да. Аз!


кой аспект от човешкия характер е най-прекрасен и защо
Най-прекрасен..може би честността,макар че вече малко останаха хората,които са честни..

Не мислиш ли,че именно честността кара хората да са агресивни един към друг? (нещо,което ти каза,че не харесваш) Не мислиш ли,че ако/като премълчаваме истината ще ни е по-спокойно? Не е ли по-добре да живееш в мир и разбирателство от колкото да казваш на хората само истината и да биваш игнориран?

пз http://www.vbox7.com/play:962e940f

Iria
06-09-2010, 13:17
За какво мечтаеш?
Какво искаш да учиш след 12 клас?

plmn
06-09-2010, 13:27
защо 941?

Molzinka
06-09-2010, 13:31
Мерси, че постна снимка. Много сладка ми изглеждаш на нея и не ми приличаш на 16 годишна.. нищо лично :)
Външния вид важен ли е за теб?
Гримираш ли се често?
Кое е най-доброто ти качество?
Тренираш ли нещо?
Каква музика слушаш?
Любим филм? ( и не ми казвай много са, а изброй 2-3, които харесваш)

това е засега. После още ще те тормозя 8-)

eatshitsfuckinbitchezhah
06-09-2010, 13:33
Какво първо гледаш в човек?
Хоби?

metaxa
06-10-2010, 03:43
защо 941?
Нека позная, родена е 1994, но сисито94 е бил зает 8-)
Познаваш ли някой от форума лично?
Откога влизаш редовно тук?

Molzinka
06-10-2010, 11:36
Няма ли да ни отговориш на въпросите?? :?

eatshitsfuckinbitchezhah
06-10-2010, 12:21
Ако не отговаря слагайте друг и без това не е много интересно

JackSparrow
06-10-2010, 14:14
може след няколко стола да ме турите и мене :-D

DaemonBoy
06-10-2010, 14:24
Да си тренирала някакъв спорт или да се интересуваш конкретно?

babity
06-10-2010, 14:50
И аз искам на столУ.

miminka__94
06-10-2010, 16:22
asl pls :D (бъзикам се)

хм нещо май си наборка . . . за или против дискотеките и излизанията след 10 при непълнолетните? За или против 14-15 годишните НЕдевственици ... 8-)

и междру другото вместо всеки да се бута на тоя стол сам като казва,че иска, не е ли по-добре да има тема в която другите потребители да кажат за кого ще им е интересно да разберат повече,не да се слагат лица,които не са интересни ...

babity
06-10-2010, 16:35
Интересните 10тина вече са сядали поне по толкова пъти. Нормално е като се изредят и забавата да се вкисне. Пък и живота бил радост и тъга... пълно щастие нЕма.

Romance
06-10-2010, 16:53
Е, не е точно така
Има хора като Канис и Рай-а, които и по 10 пъти да сядат пак ще са интересни и темата ще върви.
Разбира се, съм 'за' опознаването и на другите потребители (Щруделката ме изненада много приятно), но поне да се подбират малко, защото това девойче едно, че половината не сме го и засичали - друго, че тя дори не си прави труда да отговаря на зададените и въпроси.

miminka__94
06-10-2010, 16:56
babity това,че 10 дето ти са интересни са минали не значи че на другите те са им били интересни . . . мен например са ми интересни анонимчето,ашли . . . не съм ги виждала ... така,че не се изказвай от името на всички.

Romance напълно съм съгласна,не стига,че повечето не сме я засичали,но въпреки това я питаме,тя дори не си прави труда да отговори :X

babity
06-10-2010, 18:16
Анонимчето и Ашли не влизат тук. Може действително да са ценни потребители, но аз не виждам смисъл тук да се слагат потребители, които не пишат в този раздел. От тая гледна точка може би те ще са безинтересни на стола, защото не са направили впечатление на редовно пишещите и ще се задават само стандартни въпроси.

LadyDi
06-10-2010, 18:29
И това ли дете отчаяхме?

Sisito941
06-10-2010, 18:32
Мое мнение,който не е съгласен,може да изрази и своето мнение..

Да. Аз!


кой аспект от човешкия характер е най-прекрасен и защо
Най-прекрасен..може би честността,макар че вече малко останаха хората,които са честни..

Не мислиш ли,че именно честността кара хората да са агресивни един към друг? (нещо,което ти каза,че не харесваш) Не мислиш ли,че ако/като премълчаваме истината ще ни е по-спокойно? Не е ли по-добре да живееш в мир и разбирателство от колкото да казваш на хората само истината и да биваш игнориран?

пз http://www.vbox7.com/play:962e940f

Зависи от конкретната ситуация според мен..понякога е добре да премълчиш,при някои други ситуации не можеш..Благодаря за поздрава.. :)


Iria

За какво мечтаеш? Мечтая постоянно и то за най-различни неща..падам си мечтателка..
Какво искаш да учиш след 12 клас? Право,ако мога..или психология.. към това съм се насочила..

plmn

защо 941? Защото: 94 набор,и на 1 дата родена.. :)

Molzinka

Мерси, че постна снимка. Много сладка ми изглеждаш на нея и не ми приличаш на 16 годишна.. нищо лично Благодаря..хах..това,че не приличам на 16 годишнна всеки ми го казва..явно има нещо такова..
Външния вид важен ли е за теб? Не винаги външния вид в определящ..значи за мен не е важен..
Гримираш ли се често? Най-много черен молив,балсам за устни да сложа..за по-специални случаи и сенки си слагам и спирала..
Кое е най-доброто ти качество? Никога не предавам приятелите си(ако се брои за качество)...
Тренираш ли нещо? Вече не..
Каква музика слушаш?
Любим филм? ( и не ми казвай много са, а изброй 2-3, които харесваш)
Горещо маце, Мисис Даутфайър..

това е засега. После още ще те тормозя :-D Добре.. :-D :-D

metaxa

Нека позная, родена е 1994, но сисито94 е бил зает не познаа..само годината..
Познаваш ли някой от форума лично? Sharmrock имаше преди време..пише главно в Кофата,но сега май е баннат..(братовчед ми е)..аа и BuFkAtA не знам как точно се пише..от моя клас е..
Откога влизаш редовно тук? От почти две години..ако един ден не успея да вляза поне един път не ми е кеф..пристрастена съм.. :razz:

DaemonBoy

Да си тренирала някакъв спорт или да се интересуваш конкретно? То не е точно трениране,преди ходех на народни танци..вече нямам възможност съставът се разпадна..а другите състави в града не ми харесват..

miminka__94

asl pls (бъзикам се)

хм нещо май си наборка . . . за или против дискотеките и излизанията след 10 при непълнолетните? За или против 14-15 годишните НЕдевственици ... Да,наборка съм.. Всеки решава кога да направи тази стъпка..кога е готов..обаче тези дето го правят само защото всичките им приятелки са го направили и айде и те да не останат по-назад.. :)

и междру другото вместо всеки да се бута на тоя стол сам като казва,че иска, не е ли по-добре да има тема в която другите потребители да кажат за кого ще им е интересно да разберат повече,не да се слагат лица,които не са интересни ...

Извинявайте,че не съм отговорила по-рано,просто нямах възможност да седна на компа.. :)

Serseri91
06-10-2010, 19:17
Мен т'ва девойче ме изненада приятно ...

Вярваща ли си ?
Зашо право или психология ?

w0sh
06-10-2010, 20:14
Таз психология след като я записах много нашумя.

ShtrudeL
06-10-2010, 20:23
но поне да се подбират малко

ех...опитах уж,но не получих отговор от тези,които си бях намисила.

SolemnityOfDeath
06-10-2010, 20:26
Аз имам предложение на базисно ниво, което не знам доколко ще е пълноценно.
Нека има и една тема, може би направена горе, важна и текуща. В нея редовни потребители в този подфорум, или поне такива, които са писали повече от 2 мнения тук да гласуват с по една точка за свой избраник. Който събере най-много - той да бъде на стола за 3 дни.

Нещо такова.

LadyDi
06-10-2010, 20:28
Той стола от едно известно време хич не пари...
Моят не го усетих много горещ, пък и тези след мен като гледам...

ShtrudeL
06-10-2010, 20:28
То преди време май беше така...И аз съм ЗА това хм

SolemnityOfDeath
06-10-2010, 20:59
Еми нека, но примерно да има успоредност някаква. Избран е един на стола, а докато той е, в другата тема да се гласува за тея 3 дни, за да има веднага след него друг там.

Сори на сисито, че й спамим така, затова нека я попитам.

Според теб водата действително ли реагира на емоциите ни?
Любимо цвете и защо точно то?

Sisito941
06-11-2010, 06:51
Мен т'ва девойче ме изненада приятно ... :)

Вярваща ли си ? Може да се каже.. :)
Зашо право или психология ? Тези предмети ме влекат..наистина ми харесват.. :P

SolemnityOfDeath

Еми нека, но примерно да има успоредност някаква. Избран е един на стола, а докато той е, в другата тема да се гласува за тея 3 дни, за да има веднага след него друг там.

Сори на сисито, че й спамим така, затова нека я попитам.

Според теб водата действително ли реагира на емоциите ни? не мисля..
Любимо цвете и защо точно то? Роза..червена..знаете какво символизира...

:grin:

kykyto
06-11-2010, 07:32
Коя е мацката на аватара и защи си сложи точно този аватар?
Как би се почуствала ако гаджето ти закъснее за среща с 35 минути?

Sisito941
06-11-2010, 07:35
Коя е мацката на аватара и защи си сложи точно този аватар? Vanessa Hudgens,сложих си я защото ми е ааааадски симпатична..
Как би се почуствала ако гаджето ти закъснее за среща с 35 минути?О,така ще му се карам,че после ще идва на среща 35 минутки по-рано..

:-D

Sisito941
06-11-2010, 07:53
Желаещи за стола? :) :-)
Искам да е някой,който не е сядал,ааа и да е някой,който пише по-редовно тук.. :)

BlueMushroom
06-11-2010, 08:34
С какво искаш да те запомнят?
Смяташ ли себе си за уникална личност?
Шумни събирания с големи компании или спокойно място с любим човек?
Искаш ли да се махнеш от България или предпочиташ да останеш тук?

Sisito941
06-11-2010, 08:44
С какво искаш да те запомнят? Като кажа нещо,обещавам да го спазя..
Смяташ ли себе си за уникална личност? М не..
Шумни събирания с големи компании или спокойно място с любим човек? И двете стават,но ако трябва да избера едно...може би спокойно място с любим човек..
Искаш ли да се махнеш от България или предпочиташ да останеш тук? Ами ако имам възможност след време да се махна ще го направя..

пп:желаещи има ли..понеже сега заминавам за училище,довечера ще видя предложенията и мненията ви към тези,които са предложени..и ще обявя новият потребител на стола.. :) Лек ден :)

TheSadGirl
06-11-2010, 09:09
Любим град в Българя?
А в чужбина?
Къде би искала да живееш, освен България предполагам?
Ако можеше да отидеш на околосветскопътешествие с 10 дестинации, кои ще са те?


: )))))

ShtrudeL
06-11-2010, 09:52
Може да сложиш babity. Тя искаше

miminka__94
06-11-2010, 12:01
хммм забелязала съм,че tuzaro задава доста неудобни въпроси защо не сложиш него да види и той какво е пък и ми изглежда интересен ... :)

Doomcryer
06-11-2010, 12:03
хммм забелязала съм,че tuzaro задава доста неудобни въпроси защо не сложиш него да види и той какво е пък и ми изглежда интересен ... :)
Мисля,че той вече е бил и то не веднъж. :)

Molzinka
06-11-2010, 18:07
Айде слагайте някой на стола, че ми стана интересно 8-)

Sisito941
06-11-2010, 18:51
Любим град в Българя? Варна..и Русе
А в чужбина? Париж,Търново(мисля че беше в Румъния не в България градът,който е)
Къде би искала да живееш, освен България предполагам? Варна..а в чужбина-може би Германия при леля ми..
Ако можеше да отидеш на околосветскопътешествие с 10 дестинации, кои ще са те? ооо Гърция,Турция,Ню Йорк,Бразилия,Аржентина,Ге мания,Япония..други не се сещам.. :-D


: )))))

пп: alexandrov i TheImmortal имат желание да ги сложа..ама трябва да избирам.... Помагайте.. :-D :-)

alexandr0v
06-11-2010, 19:03
Любим град в Българя? Варна..и Русе
А в чужбина? Париж,Търново(мисля че беше в Румъния не в България градът,който е)
Къде би искала да живееш, освен България предполагам? Варна..а в чужбина-може би Германия при леля ми..
Ако можеше да отидеш на околосветскопътешествие с 10 дестинации, кои ще са те? ооо Гърция,Турция,Ню Йорк,Бразилия,Аржентина,Ге мания,Япония..други не се сещам.. :-D


: )))))

пп: alexandrov i TheImmortal имат желание да ги сложа..ама трябва да избирам.... Помагайте.. :-D :-)

Всъщност просто те попитах кой мислиш да слагаш на стола, ей така от любопитство. Не съм искал да сядам аз. Ако искаш слагай TheImmortal в такъв случай. :)

Sisito941
06-11-2010, 19:24
Заключвайте вече тази тема.. :)

shadow4e
06-11-2010, 19:37
Нова тема. :)