PDA

View Full Version : Информационни - влиза ли в диплома



razor4o
06-08-2010, 14:28
9 клас съм,имах само 6ци и тази **** ми писа 2ка за подсказване и сега ще ми остави 5 :booooomb: не ми е ясно след 12 клас какво се гледа за прием,защото тва ще ми прецака определеноо успеха.Взимат ли се насериозно тия оценки от информационни и фвс примерно :? Уча в езикова ако има зна4ение

ogun
06-08-2010, 14:41
Мда. Влиза в дипломата ама само малко ще ти свали общата оценка. Иначе освен при кандидатстване с информатика няма да се гледа. :)

razor4o
06-08-2010, 15:17
аха благодаря ти,дано да е така ... :(

SmilezZz
06-08-2010, 15:33
Все още си 9 клас..Рано е да мислиш за дипломата,която ще ти се даде в 12 клас..Пък може дотогава да ти остави 6..Не се знае.. ((Или аз отново разбрах грешно))..
- Да,доколкото знам влиза,но няма да ти смъкне трагично дипломата,ако си имал/а хубави оценки..
- Но при кандидатстването не влиза..Така,че споко..Може да отдъхнеш :lol:

mrtn
06-08-2010, 17:54
Все още си 9 клас..Рано е да мислиш за дипломата,която ще ти се даде в 12 клас..Пък може дотогава да ти остави 6..Не се знае.. ((Или аз отново разбрах грешно))..
- Да,доколкото знам влиза,но няма да ти смъкне трагично дипломата,ако си имал/а хубави оценки..
- Но при кандидатстването не влиза..Така,че споко..Може да отдъхнеш :lol:
Напротив сваля си и точно, защото му казвате да не мисли сега за дипломата си, 12 клас ще реве, че трябва да ходи на изпит за повишение на оценки.
Всички оценки си влизат в дипломата и се взимат на сериозно, СИП, ЗИП всичко.. :)
Стягай се, ако искаш да имаш висока диплома.

razor4o
06-08-2010, 20:39
Aми сега уча психология 9 клас,др година се води етика и право 11 клас не знам какво се води,но мисълта ми е при изпит за повишение на кой материал ще държа изпита само на предмета психология или се етиката и психологията се водят 1 предмет ,както БЕЛ

LoupGarrou
06-08-2010, 21:23
^ Мисля, че оценката в дипломата е върху "цикъл философия" !

PepSsSi
06-08-2010, 21:39
по информационни влиза в дипломата
относно философския цикъл - отделни оценки има за психология, логика, философия и свят и личност :D