PDA

View Full Version : Как да го накарам да ме забележи?



tequilasunrise
06-08-2010, 14:44
Охх.. знам че ви е писнало от такива теми, но се опитвам да го накарам да ме забележи. Защо момчетата харесват само тези момичета които се закачат и се държат като к**ви с извинение.. трябва ли и аз да започна да се държа така?! :?

darsit0
06-08-2010, 15:04
трябва ли и аз да започна да се държа така?! :?

в никакъв случай

Bixel
06-08-2010, 15:08
да

kriSetoo
06-08-2010, 20:45
Може би този човек не е за теб. Не търси вината в себе си .Всеки човек е харесван то0ва че някакъв си не те забелязва изобщо не трябва да те притеснява Гледай напред горе главата
8) :-P

Кирилицаа...
ShtrudeL

valdesbg
06-08-2010, 20:54
Свали си блузката - гаранция че ще впери поглед в теб :)

Вече как да му задържиш вниманието е тема на съвсем друг разговор :)

П.П. Тая тема скоро не бяхте я пускали (:

w0lf
06-08-2010, 20:58
Вече как да му задържиш вниманието е тема на съвсем друг разговор :)

не си я слагай обратно, би трябвало да му е интересно за известно време

valdesbg
06-08-2010, 21:03
Подозирам че "известно време" не устройва авторката.

mArMaLaDkA
06-08-2010, 21:05
Свали си блузката - гаранция че ще впери поглед в теб :)


за части от секундата, не повече. Баниците са си баници и не играят важна роля, ако нЕмаш хубаво лице и тяло като цяло. То ако всичко опираше само до цици, момичета по 80 и 100 кила нямаше да са сами. :)

дефинирай що е то курвенско поведение. Според мен в момента избиваш(любимото ми! :-) ) комплекси, 'щото някоя девойка ти е отнела възлюбения, само заради това, че е била смела, отишла е и го е заговорила, докато ти си си гризала ноктите в ъгъла и си се пукала от яд. 8)

Nakadah
06-08-2010, 21:22
метни някое паве по него

LadyDi
06-08-2010, 21:25
Свали си блузката - гаранция че ще впери поглед в теб :)


за части от секундата, не повече. Баниците са си баници и не играят важна роля, ако нЕмаш хубаво лице и тяло като цяло. То ако всичко опираше само до цици, момичета по 80 и 100 кила нямаше да са сами. :)

дефинирай що е то курвенско поведение. Според мен в момента избиваш(любимото ми! :-) ) комплекси, 'щото някоя девойка ти е отнела възлюбения, само заради това, че е била смела, отишла е и го е заговорила, докато ти си си гризала ноктите в ъгъла и си се пукала от яд. 8)
:lol:

Не се сдържах, сори за спама :)

Tempest
06-08-2010, 22:45
Защо момчетата харесват само тези момичета които се закачат и се държат като к**ви с извинение..

контравъпрос - Защо си си изградила мнение за всички ни по 2-3 момчета (всъщност са много повече, уви!) ?

отговора се крие във въпроса.. държейки се като к**ва, тя подсказва, че е лесна плячка... кой иска да му е трудно? (АЗ! :D )

бъди себе си, независимо дали тоя "ше го имаш" или не... не се превръщай в поредната лесна, заради някой коч :)

tequilasunrise
06-09-2010, 10:04
Определено ме накарахте да се посмея малко, но има и доста вярни неща. Историята е такава, че още лятото почти се получи нещо а аз си пропилях шанса. Докато той беше на почивка друго момче ми предложи.. виждахме се постояно и ми беше добре с него. Всъщност не се получи нищо.. Сега искам да си върна момчето, което наистина харесвам но не знам как. От доста време не сме си говорили на живо и не знам как да завържа тема.

valdesbg
06-09-2010, 10:07
Е това е друго нещо вече :)

Ми засечи го някъде и... се заприказвайте за нещо. Квото ти дойде на ум, няма да е от толкова голямо значение, щото след 5 минути вече ще сте на друга тема и никой няма да помни първата такава. въпроса е да тръгне разговора :)

От там нататък,.... вече няма да е толкова сложно.

Vanish
06-09-2010, 10:08
Определено ме накарахте да се посмея малко, но има и доста вярни неща. Историята е такава, че още лятото почти се получи нещо а аз си пропилях шанса. Докато той беше на почивка друго момче ми предложи.. виждахме се постояно и ми беше добре с него. Всъщност не се получи нищо.. Сега искам да си върна момчето, което наистина харесвам но не знам как. От доста време не сме си говорили на живо и не знам как да завържа тема.

Кажи му "fancy a http://punxter.com/pics/G/VFO.gif ?"

tequilasunrise
06-09-2010, 10:51
Не знам защо но ме е срам просто да го спра и да си говорим.. толкова е объркващо че сигурно ще занемея и няма да мога да кажа нищо.. :D

Tempest
06-09-2010, 10:58
погледни се отстрани.. виж как стоят нещата - искаш да си го върнеш, ама се притистискаш да го заговориш... щото си щяла "да онемееш".. елоуел! Отиваш, заговаряш го, ако толкова те е бъзе, му пиши у скайп, явно такъв съвет искаш... щото освен смотания Скап и да го заговориш... или мишото "разузнаване" от приятели/ки не е успешен вариант...

tequilasunrise
06-09-2010, 11:07
Така е.. ще опитам. Мерси все пак :)

badblood
06-10-2010, 21:31
Изкрещи му "Хей задник" ще се обърне на 100 %

:grin:
just kidding


xxxx
относно за вниманието бъди себе си ако не му хареса чупката и продължаваш напред
:lol:

tequilasunrise
06-12-2010, 13:22
Ми нещата започнаха да се оправят, мисля че имам шансссс :Д

danito369
06-12-2010, 19:29
Сложи си 800 кубика силикон , торба на главата и надпис "свободно".

Ако не е сляп , ест . Иначе има и по-прости начини . Каквото и да правиш обаче , не му се навирай постоянно под носа . Може да пробваш да подметнеш нещо смешно , когато е покрай теб . Разбери нещо , което харесва , и когато е на близо , "случайно" кажи на твоя приятелка , че харесваш същото . Препоръчително е наистина да го харесваш тва нещо , защото по-късно може да говорите за него . Не прибързвай .

bbbrs
06-12-2010, 19:33
Охх.. знам че ви е писнало от такива теми, но се опитвам да го накарам да ме забележи. Защо момчетата харесват само тези момичета които се закачат и се държат като к**ви с извинение.. трябва ли и аз да започна да се държа така?! :? явно да

XheroineX
06-13-2010, 14:49
Ако започнеш да се обличаш добре,ако си слагаш лек грим и си правиш хубави прически ЩЕ ТЕ ЗАБЕЛЕЖИ!Минавай покрай него,усмихвай му се..Бъди уверена!Всички казват,че външния вид не е важен...До някаде не е вярно , защото ако нямаш хубав вид никой няма да те забележи...Това е реалноста в днешно време :)
Ako едно момиче се закача с момче,това не значи че е К***а :?


А относно това "бъди себе си" -Според мен щом те е срам значи нямаш достатъчно самочувствие... 8)

moonka
06-13-2010, 17:44
Не е нужно на лицето ти да има тонове фон дьо тен и да носиш блузки с огромни деколтета, за да те хареса. Във всяко едно момиче има нещо красиво, уникално и специално. Ако той гледа само външния вид, значи не е за теб.

JuStElly
03-25-2012, 19:28
На колко 12 години си и мислиш,че момчетата забелязват само момичетата,които се държат като ку*ви.Точно обратното е :) Щом не те забелязва или не си достатъчно красива, или не си достатъчно интересна,или не си търси гадже,или харесва друг тип момичета... Има много причини.Съжалявам,че съм толкова директна,но просто това е истината.Ако той сам не проявява интерес,не виждам как ще го накараш да го направи.

gerilovedani
03-26-2012, 12:13
Човек трябва да бъде себе си и да се държи естествено!
Колкото и да ти се иска няма как да го накараш да те забележи.Или те забелязва или не няма средно положение..

k-t s
03-26-2012, 13:15
Точно така,бъди себе си.Ако се преструваш на такава,каквато не си дори и да го накараш да се влюби в теб той реално ще се влюби в друга и ти не можеш вечно да играеш роля,няма да бъдеш щастлива по този начин.Ако пък не ти обърне внимание докато си естествена значи не е за теб и няма смисъл да си губиш времето.