PDA

View Full Version : Тя си има приятел, но изпитва нещо към мен.



nugo
06-08-2010, 15:37
Здравейте!
С едно момиче се познаваме от няколко месеца. Отначало нищо сериозно - бяхме само на здравей и здрасти. После нещата се промениха, почнахме да общуваме по-често. Много пъти я карах да излизаме, но все излизаха причини, по които не можехме. Накрая излязохме и си прекарахме страхотно в смисъл беше ни весело ходихме напред назад поседнахме на пейка в парка, тя се облягаше на мен и т.н. Започнахме постоянно да си пишем по скайп и се сближихме. Аз започнах да изпитвам чувства към нея и реших да и го кажа. Отговора обаче беше, че тя не изпитва същото към мен и това беше. Аз се дистанцирах, не комуникирахме може би към месец. Разбрах, че през цялото това време е имала приятел, но нищо - мълчах си, тя не ми беше казвала, че им гадже. Даже се оказа, че го познавам, но не съм разбрал, че са гаджета!? Та те дори не си говореха пред мен... Струва ми се, че нещата между тях не са много сериозни. Все пак много пъти съм ги виждал и двамата ама то по нищо не си личеше, че са гаджета... странна работа. Та прекъснахме да си общуваме, но това скоро се промени. Пак започнахве да прекарваме по цели нощи в разговори по скайпа, един два пъти излизахме. По скайпа даже се държеше различно отпреди - постоянно ме търсеше споделяше ми, пращаше ми целувки, прегръдки, казваше ми, че съм й много скъп. И пак си беше уж с оня. Аз не издържах - казах й да спрем да си говорим и т.н., защото на мен ми е кофти от тази ситуация, а тя 100 пъти ме помоли да не го правя, защото съм скъп за нея и ще й е мъчно. Та сега не й говоря, но не знам дали постъпих правилно... Дали не трябваше да продължа с тази близост въпреки това, че знам, че е с друг?

Моля без да ми се подигравате или подобни. Който няма с какво да помогне поне да не спами и да пречи :)

ScarletBite
06-08-2010, 15:54
"Тъкмо в това ще видите разликата между моите и неговите чувства: ако той бе на моето място,а аз на неговото,никога не бих вдигнал ръка срещу му, макар омразата ми към него да отравя целия ми живот. Може да не ви се вярва - това си е ваша работа. Никога не бих му забранил да я вижда дотогава, докато тя желае това. От момента, когато тя престане да държи на него, аз бих изтръгнал сърцето от гърдите му и бих изпил кръвта му! Но дотогава - и ако не ми вярвате, значи, че не ме познавате, - дотогава бих умирал малко по малко и капка по капка, но не бих докоснал нито косъм от главата му!"
-„Брулени хълмове” на Емили Бронте

filmimilmi
06-08-2010, 15:58
Не ти е казвала, че си има гадже просто защото те е ползвала заради тръпката да види какво е чувството ако си играе с двама едновременно. В последствие се е отказала защото й е омръзнало или другото момче е имало някакви преимущества пред теб и тя е избрала да бъде само с него.

ScarletBite
06-08-2010, 16:10
Не ти е казвала, че си има гадже просто защото те е ползвала заради тръпката да види какво е чувството ако си играе с двама едновременно. В последствие се е отказала защото й е омръзнало или другото момче е имало някакви преимущества пред теб и тя е избрала да бъде само с него.
Дали? Ако беше така, щеше ли да продължава да търси автора на темата?

nugo
06-08-2010, 16:13
Не ти е казвала, че си има гадже просто защото те е ползвала заради тръпката да види какво е чувството ако си играе с двама едновременно. В последствие се е отказала защото й е омръзнало или другото момче е имало някакви преимущества пред теб и тя е избрала да бъде само с него.
Дали? Ако беше така, щеше ли да продължава да търси автора на темата?
Да. И аз това се питам...
@ScarletBite първия ти пост е много силен... и тъжен...

filmimilmi
06-08-2010, 16:17
Не ти е казвала, че си има гадже просто защото те е ползвала заради тръпката да види какво е чувството ако си играе с двама едновременно. В последствие се е отказала защото й е омръзнало или другото момче е имало някакви преимущества пред теб и тя е избрала да бъде само с него.
Дали? Ако беше така, щеше ли да продължава да търси автора на темата?
А защо да не го търси след ако и е интересно да си приказват? Но това, че в него намира вълнуващ събеседник далеч не означава, че диалогът им може да прерастне в привличане. :) Харесва го просто като приятел, а дори и да вижда в него някакъв вариант, той засега ще си остане в резервите й поне докато настоящето й гадже не се разкара.

umri
06-08-2010, 16:22
Изпитва чувство за собственост към теб. В списъка с приятели си. Остави я тая.

ScarletBite
06-08-2010, 16:22
Не ти е казвала, че си има гадже просто защото те е ползвала заради тръпката да види какво е чувството ако си играе с двама едновременно. В последствие се е отказала защото й е омръзнало или другото момче е имало някакви преимущества пред теб и тя е избрала да бъде само с него.
Дали? Ако беше така, щеше ли да продължава да търси автора на темата?
Да. И аз това се питам...
@ScarletBite първия ти пост е много силен... и тъжен...
А схвана ли какво исках да кажа?

ScarletBite
06-08-2010, 16:23
Не ти е казвала, че си има гадже просто защото те е ползвала заради тръпката да види какво е чувството ако си играе с двама едновременно. В последствие се е отказала защото й е омръзнало или другото момче е имало някакви преимущества пред теб и тя е избрала да бъде само с него.
Дали? Ако беше така, щеше ли да продължава да търси автора на темата?
А защо да не го търси след ако и е интересно да си приказват? Но това, че в него намира вълнуващ събеседник далеч не означава, че диалогът им може да прерастне в привличане. :) Харесва го просто като приятел, а дори и да вижда в него някакъв вариант, той засега ще си остане в резервите й поне докато настоящето й гадже не се разкара.
Може би.

nugo
06-08-2010, 16:35
@ScarletBite да, разбрах какво искаш да кажеш и е много правилно...

И все пак си мисля, че тя изпитва нещо към мене, в противен случай не би се държала така :?

mArMaLaDkA
06-08-2010, 17:09
Оф, виж, възможно е да изпитва привличане към теб, да си е позволила някоя и друга волност, но това не значи, че би зарязала приятеля си. Те си знаят защо се държат дистанцирано един към друг пред чужди хора и какви проблеми имат. Това, че на теб нещата ти изглеждат така, както ти се иска, не значи, че те наистина са такива.
Докато тя не го зареже и не поиска да бъде с теб, не можеш да си сигурен в нищо.
Да не говорим и че е възможно да тълкуваш грешно поведението й. И аз се облягам на приятелите си от мъжки пол и ги прегръщам. Да не съм влюбена в тях? Плюс това, цялата история ми изглежда повече тип "скайп любов", отколкото нещо друго.

nugo
06-10-2010, 20:37
Оф, виж, възможно е да изпитва привличане към теб, да си е позволила някоя и друга волност, но това не значи, че би зарязала приятеля си. Те си знаят защо се държат дистанцирано един към друг пред чужди хора и какви проблеми имат. Това, че на теб нещата ти изглеждат така, както ти се иска, не значи, че те наистина са такива.
Докато тя не го зареже и не поиска да бъде с теб, не можеш да си сигурен в нищо.
Да не говорим и че е възможно да тълкуваш грешно поведението й. И аз се облягам на приятелите си от мъжки пол и ги прегръщам. Да не съм влюбена в тях? Плюс това, цялата история ми изглежда повече тип "скайп любов", отколкото нещо друго.
Е и ти си прав от една страна... . :(

mArMaLaDkA
06-10-2010, 20:42
правА, момиче съм. :)

soul1199
06-10-2010, 20:45
просто и постави вупроса-него или теб,не моеж и двамата да ви разиграва

nugo
06-10-2010, 20:55
правА, момиче съм. :)
Извинявай :)

badblood
06-10-2010, 21:22
скъп си и ама само като приятел май май, щом се прай на такава кокетка че да играе на два стола. Тези сърчица и гушкане по пейките и аз ги правех с един приятел ама ако наистина има нещо по-така говори с нея и разбери тя защо позволява аджеба да се отнасяш така с нея. И ако поклати руса главица, че те харесва и кажи както последния писал коментар преди мен :
МЕН ИЛИ НЕГО избирай!!! и я оставяш с виснало чейне :D
успехчета с мацката все пак
:D

nugo
06-12-2010, 15:12
скъп си и ама само като приятел май май, щом се прай на такава кокетка че да играе на два стола. Тези сърчица и гушкане по пейките и аз ги правех с един приятел ама ако наистина има нещо по-така говори с нея и разбери тя защо позволява аджеба да се отнасяш така с нея. И ако поклати руса главица, че те харесва и кажи както последния писал коментар преди мен :
МЕН ИЛИ НЕГО избирай!!! и я оставяш с виснало чейне :D
успехчета с мацката все пак
:D
Ще видим какво ще стане :)