PDA

View Full Version : НОВИЯТ АЛБУМ НА ЕМИНЕМ - RECOVERY 2010



FaRfAlAk
06-08-2010, 16:13
http://hotfile.com/dl/47041490/80c9a76/recovery.2010_FIXED.rar.html


Как е според вас,на мен специално много ми харисва :grin:

BlackEyedPeas
06-08-2010, 18:34
Ех, как ми липсва стария Ем, новият тотално се промени :smt090

lubomirky
06-08-2010, 19:17
не ме кефи. има 3 песни, които ми харесаха, другите не стават изобщо. не знам защо така се разлигави напоследък, повечето текстове и песни изобщо не можеш да кажеш, че ги изпълнява Еминем. Relapse беше същата работа..

BlackEyedPeas
06-08-2010, 19:32
не ме кефи. има 3 песни, които ми харесаха, другите не стават изобщо. не знам защо така се разлигави напоследък, повечето текстове и песни изобщо не можеш да кажеш, че ги изпълнява Еминем. Relapse беше същата работа..

Точно!Пред 7-8 години си бепе нещо по-различно!

D12Respect
06-08-2010, 19:40
Много претенции, много нещо... Явно не сте слушали задълбочено албума, "пуска Relapse в кенефа", признава си за грешките, който е правил... Да кажеш, че се е разлигавил и смешно, като няма нито 1 лигава и гавреща песен в албума. Преди не харесвахте, че прекалено много се лигавил, ся пък не е като преди 7-8 години.. Маршал, не е на 27 години, да си прави каквото си иска..

lubomirky
06-08-2010, 20:00
тая глупост с Рейханчето к'во е според теб? нормално е да пуска Relapse в кенефа, 'щото не струваше. и сега всички очаквахме нещо изключително, ама не го получихме, за съжаление.

D12Respect
06-09-2010, 08:58
тая глупост с Рейханчето к'во е според теб? нормално е да пуска Relapse в кенефа, 'щото не струваше. и сега всички очаквахме нещо изключително, ама не го получихме, за съжаление.
Хубава песен е, голяма работа, че Риана пее припева....

FaRfAlAk
06-09-2010, 14:09
Точно пък сега Еминем си кефи,и то много.Не е лигав пее сериозно - изцяло нов стил си изгради.Та песните,коите ми харесват са :

25 to life
Cold Wind blows
Love the way you lie ft.Rihanna
Not Afraid
Space Bound
On Fire чат-пат
W.T.P
Talkin 2 Myself
So bad :grin:


Общо взето добре,и Relapse и Recovery :) :) :)

TrustNobody
06-09-2010, 14:11
току-що слушах тази песен с Рияна и ми хареса 8-)

Mooo6no
06-09-2010, 17:33
Пълен боклук. Дори не можах да изслушвам песните и до средата. С този си албум Еминем тотално си свали нивото изключително ниско. :)

insane7
06-10-2010, 08:03
Recovery беше по-добре от Relapse определено. Харесва ми също, че има и песен за Proof, че вече може да говори за това. На мен албума си ми хареса още от първия път като го чух. Мислех, че с Риана много ще се изложи и с Пинк песента ще е по-хубава, а то точно обратното стана. Нещо с Пинк не ме кефи..

December
06-10-2010, 08:54
Не,че нещо ама Еминем с Рианата :smt078
Адски зле.

LoveLetter
06-10-2010, 10:41
Има само 2-3 песни, които ми харесват.

Mooo6no
06-10-2010, 17:34
Не,че нещо ама Еминем с Рианата :smt078
Адски зле.
Ами мога да ти кажа, че точно песента с Риана е наистина добра и силна. За разлика от останалата част от албума.

razores
06-10-2010, 19:00
http://www.vietq.net/blog/wp-content/eminemprooftattoo.jpg

razores
06-10-2010, 19:00
http://www.vietq.net/blog/wp-content/eminemprooftattoo.jpg

BrainDamage
06-27-2010, 12:52
Според мен пък Ем изобщо не се е изложил. Да, попроменил е стила си, но да не забравяме, че и годинки са минали. Релапс, че си беше боклуче долу горе е ясно, но за Рекавъри не съм съгласна. Има доста силни песни, ако сте се заслушали. Признава си грешките, типично в негов стил. Самоиронизира се и не го ебе. Лириките му пак си остават един път. Не ме кефи, че го съдите заради песента с Риана и с незнам си кой още. Песента не е зле. А това дали ще е Риана, или примерно Хейли от Парамор явно е от ГОЛЯМО значение за някои хора хаха :) Поздрав със Space Bound за всички, които са се изкефили на албума.

MajeStic
06-27-2010, 13:27
Mного голям депресант стана Eminem. Според мен му мина времето и модата му. Наистина на новите му песни има стойностни лирики, но защо да се натоварвам?

stefan1
09-17-2010, 12:24
Рекавъри не бил стойностен албум, песента с Рияна не била хубава. Някой слушал ли е текстовете?НЕ!То се знае, че съдите само по това с кого е направена песента или как звучи.Добре, че има хора, които оценяват добрата свършена работа от страна на Ем

RainMan
FaRfAlAk
BrainDamage

поздрав с Talkin' To Myself

Wwe1fenka
09-17-2010, 12:43
Ооо песните са супер!Много ме кефят всички!А тази песен с Рияна е почти най-силната,наравно с Not Afraid.Абе хора,четете ли текстовете въобще?!

sladkish_14
09-18-2010, 10:21
Майната ви!
Нищо не разбирате, само се правите на разбирачи!
Бил различен от преди 7-8 години, много ясно, че ще е така, тъпаци!
Тогава е бил на 29, сега е на 38. Вие нормални ли сте да сравнявате творчеството му. Всеки изпълнител 'претърпява' израстване във творчеството си, вие какво очаквате да изпълнява парчета каквито е правел на 25? Нормални ли сте вее..?
Парчетата не били добри от страна на какво? Кое не ви хареса? Вие текстовете прочетохте ли? Разбрахте ли ги? Нали за това винаги е бил толкова извествен 'заради текстовете си', еми те не са мръднали, друг е въпроса, че изкривената ви представа вече е мръднала. Кефят се милите само на сейра, който правят някои изпълнители, ако няма сейр вече не е 'толкова добър'. Не бил добър, пък до вчера на всички в плеъра се въртя 'Love the way you lie' и всички гледаха 'Not Afraid' .

D12Respect
09-18-2010, 16:12
Майната ви!
Нищо не разбирате, само се правите на разбирачи!
Бил различен от преди 7-8 години, много ясно, че ще е така, тъпаци!
Тогава е бил на 29, сега е на 38. Вие нормални ли сте да сравнявате творчеството му. Всеки изпълнител 'претърпява' израстване във творчеството си, вие какво очаквате да изпълнява парчета каквито е правел на 25? Нормални ли сте вее..?
Парчетата не били добри от страна на какво? Кое не ви хареса? Вие текстовете прочетохте ли? Разбрахте ли ги? Нали за това винаги е бил толкова извествен 'заради текстовете си', еми те не са мръднали, друг е въпроса, че изкривената ви представа вече е мръднала. Кефят се милите само на сейра, който правят някои изпълнители, ако няма сейр вече не е 'толкова добър'. Не бил добър, пък до вчера на всички в плеъра се въртя 'Love the way you lie' и всички гледаха 'Not Afraid' .
Fuck Me? Fuck You :D
Много ясно, че се е променил и то не за добро. Еминем беше Еминем, защото не го ебеше от нищо. Казваше си каквото мислеше. В Real Slim Shady псува чалга певачките на това време, а сега прави песни с такива. Не отричам, че има много добри песни, но малко се изтърка да ни натяква за тая дрога и че бил баща и тряя да се оправи.

sladkish_14
09-18-2010, 18:08
^ Абе момче ми тогава не го слушай бе!
Тогава защо ника ти е с името на групата му? Защо подписа ти е с неговото име? 'Поп-фолк' певачки?

Туко що песента му с Рияна, зае първа позиция в топ 50 на най-добрите любовни песни за годините от 80те до 2010 ;)

D12Respect
09-18-2010, 18:43
ООО ддааааааа първа позиция в лигавщините. Защо го слушам ли? Защото има талант и го пропилява. От кога е важно коя песен е напред в класациите? Жалко, че някои малоумни негроци представят под друга светлина рапа..

radeberger
09-18-2010, 18:43
От новиш му албум единствено Not afraid ми харесва. Донякъде е като стария му стил.

RainMan
09-21-2010, 14:27
Албума е много силен! Вече казах и в една друга тема - като слушате само бийтовете естествено, че няма да ви хареса особено... Научете се да слушате лириките и да ги РАЗБИРАТЕ и тогава се правете на разбирачи. :? Ем е най-добрия лирик за всички времена, на който не му се иска да се 'товари' и не му се слушат и разбират лириките му - да НЕ го слуша. Problem solved. Точка. Shady 4 Life :smt007


Fuck Me? Fuck You :D
Много ясно, че се е променил и то не за добро. Еминем беше Еминем, защото не го е**ше от нищо. Казваше си каквото мислеше. В Real Slim Shady псува чалга певачките на това време, а сега прави песни с такива. Не отричам, че има много добри песни, но малко се изтърка да ни натяква за тая дрога и че бил баща и тряя да се оправи.

А 'що в подписа ти пише 'Eminem' а ника ти е 'd12respect' ?! Т'ва ли ти е респекта бе? По-добре си направи един нов акаунт, който да няма нищо общо с Ем и точка. Ебаси разбирачите се извадихте нямам думи :shock:

D12Respect
09-22-2010, 13:16
Какви бийтове само слушаме бе? Много големи разбирачи ВИЕ се извадихте, а слушате от вчера рап. Дай сега както се казва Еминем да го боготворим, че той е най-великия, че той няма слаби неща и че всеки негов албум е един от най-добрите в цялата индустрия. Да ама не...

Ps Само като ти видя коя песен си сложил за ник разбирам за кво става въпрос.

RainMan
09-22-2010, 15:50
Какви бийтове само слушаме бе? Много големи разбирачи ВИЕ се извадихте, а слушате от вчера рап. Дай сега както се казва Еминем да го боготворим, че той е най-великия, че той няма слаби неща и че всеки негов албум е един от най-добрите в цялата индустрия. Да ама не...

Ps Само като ти видя коя песен си сложил за ник разбирам за кво става въпрос.

Слушам рап още от времето когато ти си ходил прав под масата :-D Не е защото се казва Еминем и не че няма и по-слаби парчета... изобщо не става дума за това. Явно не разбираш за какво иде реч, така че не се обаждай :)
Отностно ника ми.. пак се изказа неподготвен. Не е заради самата песен, има друго послание. Както и да е, няма да ти обяснявам, защото не те касае. Капиш? :)

ameli
09-23-2010, 13:10
Определено "трезвеното" му мислене и песни повече ми допадат. От новият албум ме грабна Space bound на първото слушане. So bad.. Almost famous.. You're never over.. също. Другите не са лоши, но тези сякаш най ми харесаха :)

van1
10-26-2010, 22:39
Every CD critics gave it a 3, then 3
Years later, they'd go back and re-rate it
And call the Slim Shady LP the greatest
The Marshall Mathers was a classic
The Eminem Show was fantastic

kk?

FuckedUp
10-27-2010, 19:20
Every CD critics gave it a 3, then 3
Years later, they'd go back and re-rate it
And call the Slim Shady LP the greatest
The Marshall Mathers was a classic
The Eminem Show was fantastic

kk?
По-сългасен не мога да бъда :D

Поздрав с Eminem - Business