PDA

View Full Version : Майче ми се възпали езика. .



Lian
06-08-2010, 18:27
Значи в събота отидох да си пробия езика ... там ми казаха да не пия газирано, обаче всички които са се дупчили, казаха че са пили , а аз без газирано не мога и айде.. не знам дали точно от това е стано всичко но днес езика ми позеленя о„0 все едно имам мъхове отгоре. .. иии не съм сигорнаа но точно там при грълото най-най-най-горе имам едни малки мехурчета и не знам дали съм ги имала преди това или дали въобще е нормално . Та въпроса ми е 1. Дали това е нормално ( от хората които са се дупчили ) ? 2. Мога ли да направя нещо, че да се махне иии 3то :Д само аз ли ги имам по дяволите тея балончета при гърлото :Д?

Dopeass
06-08-2010, 18:29
така...първо да попитам дезинфекцираш ли си езика с нещо? Сандрин?
2ро аз като си го пробих си пиех газирано - най-вече бира (то друго газирано почти не пия).
тоя мъх...така както го описваш ...ми изглежда ужасно, бягай да се прегледаш, че верно мое да е няква инфекция :lol:

Lian
06-08-2010, 18:34
мдаа разбира се , ама не със сандрин, ами с корсодил, тфа ми казаха..
иначе то не е мъх деее :Д смис тея където са ми на езика сешюсе ъмм забравих им името ония мъничкитеее са ми зеленни :Д но мъх няма :Д мен ме притесняват тея балончета дето са точно при гърлото, не знам дали ги е имало или сега са поникнали :Д